nasiona marihuany

Haszysz w Egipcie

Wyszukiwarka Forumowa:

Gath

Member
Rejestracja
Cze 4, 2011
Postów
11
Buchów
0
Moim zdaniem bardzo łatwo tam dostać cokolwiek, trzeba tylko być komunikatywnym, Ja dostawałem haszysz za darmo od barmana na terenie hotelu ;) Tam każdy jara wiec nie ma czarów. Jeszcze łatwiej jest przywieźć coś do kraju ;)
 

3072

...
Weteran
Rejestracja
Mar 19, 2010
Postów
4,441
Buchów
9
Nie ma żadnego problemu z załatwieniem # w egipcie. Tam palą wszyscy, ale jest to "top secret". Jeśli tam jedziesz to zapewne jako turysta - będąc w hotelu gdy podejdzie obsługa (uważaj czy nie manager!!!) wystarczy przy pytaniu "need something? any drink, cola or else?" odpowiedzieć że niby dla żartu "two coctails, one coffee and some hasish" - gwarantuję że zadziała. Mieliśmy kilku różnych "dostawców", od każdego coś innego!

Innym sposobem jest zadanie pytania, czy ma np smoking paper lub gdzie mogę kupić hash pipe. Z pewnością usłyszysz "czy nie potrzebujesz czegoś do środka?"

Żadnego problemu!!!

Nawet idąc ulicą w dzielnicy handlowej co chwila podchodzą do ciebie ludzie i pytają czy nie chcesz kupić... Jednak grozi przypałem a egipskie więzienia nie zaliczają się raczej do ekskluzywnych...

Jeszcze łatwiej jest przywieźć coś do kraju ;)
Przechodząc przez bramkę koleś obmacał kieszenie i spytał czy mam tam papierosy. Przytaknąłem - poprosił więc o wyjęcie i obejrzał dokładnie zawartość. Waląc głupa zapytałem czego tam szuka? Koralowców?
Odpowiedział że turyście często przewożą tam narkotyki... Więc wcale nie musi być tak łatwo...
 

QnH

Well-known member
Rejestracja
Maj 7, 2011
Postów
69
Buchów
0
Dasz mu 20 L.E i on automatycznie zapomina o twoim pudełku. :twisted:
 

3072

...
Weteran
Rejestracja
Mar 19, 2010
Postów
4,441
Buchów
9
Słucham? Czy zdajesz sobie sprawę co od kilku lat dzieje się na lotniskach? Wszędzie są kamery a także inni pracownicy. Za 3 dołki tzw bakszyszu miałby stracić pracę o którą człowiek się stara całe życie? Tam mężczyzna pracuje za grosze na całą rodzinę a posada urzędnika to marzenie!

Nie dość że idziesz siedzieć za hasz, to dodatkowo za próbę przekupstwa...
 

3072

...
Weteran
Rejestracja
Mar 19, 2010
Postów
4,441
Buchów
9
Kolejny wyjazd do Egiptu i kolejne doświadczenia:
Potwierdziło się to, że lepiej kupować w hotelu niż "na ulicy" - po dotarciu do Egiptu postanowiliśmy coś od razu zakupić zamiast wybadać odpowiednio obsługę hotelu.
Taksówkarz zaproponował nam trochę haszyszu. Cenę ustaliliśmy na 10$ za gram. Poprosił mnie o kasę i pojechaliśmy razem odebrać towar. Chwilę go nie było. Oni w taksówkach są non stop przeszukiwani przez tutejszą policję więc z reguły ze sobą nie mają...

Dostałem coś w rękę tuż pod hotelem. Jak to zobaczyłem - zacząłem się mu w oczy śmiać że chyba ze mnie kpi i to nie jest umówiona ilość. Zapytał mnie ironicznie czy mam wagę - możemy sprawdzić.Stwierdziłem że jeśli to jest gram to ja jestem Allah (co oczywiście mocno go wk***iło). Niestety kasę dałem wcześniej więc od razu byłem na straconej pozycji, jednak postanowiłem z nim dłużej nie walczyć i piznąłem drzwiami.

Okazało się, że spokojnie mamy tam na 2 pyszne dżojnciki - ja jednak wszystko wrzuciłem do jednego i w 3 osoby upie****iliśmy się przepotężnie!!! Mega high. Warty 30 zł na pewno :)

Późniejsze zakupy dokonywane już w hotelu zdecydowanie lepsze ilościowo ale nie tak fajne jak ten pierwszy stuff!!!
Dodatkowo często można najpierw spróbować a później się rozliczyć jeśli jesteś usatysfakcjonowany :)

-------------------------------------------

Reasumując - najpierw towar - jeśli OK - kasa ;)


-------------------------------------------

Ciekawostka:
Wielu autochtonów zapewniało mnie, że turyści nie mają problemów z policją jeśli chodzi o palenie czy posiadanie. Jedynie próba przemytu jest karana.
W przypadku Egipcjan sprawa wygląda następująco:
- pierwsza wpadka - równowartość ok 300$
- druga wpadka - równowartość ok 300$ i 3 miesiące więzienia
- trzecia wpadka - równowartość ok 300$ i 6 miesięcy więzienia
i tak dalej. Oczywiście przy założeniu że egipcjanin nie dogada się uprzednio bezpośrednio z policjantem...
 

Football Manager

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 28, 2012
Postów
4,047
Buchów
6,469
Odznaki
3
Odświeżam temat... juz za miesiąc uciekam na wycieczke do Egiptu. Coś sie zmieniło na lepsze w temacie haszu w tym kraju? Jakie cenny i jakosc materiału?
 

dorodnypomidor1234

Well-known member
Rejestracja
Wrz 20, 2017
Postów
209
Buchów
0
kurde czyli da się kupić ale trzeba się czaić z paleniem jak w polsce, no to do ogarnięcia znaczy
ten hasz można jakoś na miejscu palić? lufki da się kupić tam?
 

Football Manager

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 28, 2012
Postów
4,047
Buchów
6,469
Odznaki
3
Witam,

Wróciłem po urlopie gdzie spędziłem dwa tygodnie w Egipcie. Szczerze napiszę, że zabrałem ze sobą jakąś piątkę sera ze sobą (dobrze spakowana w kondonie i umieszczona w szamponie) i jakoś dałem radę to przemycić ze sobą.
Przyleciałem do Egiptu jakoś o 21:00 a w hotelu na drinku po godzinie zagadałem do barmana po ile maja fajki i coś innego do palenia fajki Marlboro 4$ a haszyk ma po 10$, więc nie negocjowałem i dał mi takie coś... Ogólnie wagi nie miałem przy sobie, więc nie wiem czy to 1g czy 0.5g. Ogólnie hasz twardy i dobrze, że zabrałem ze sobą tarkę kieszonkową bo inaczej miałbym problem... Dwa blanty z tego ukręciłem i jako tako dawał radę trochę gryzł, ale bez przesady. Szczerzę to wolę trawę :) Nawet dałem barmanowi na blanta, żeby sobie zapalił był mega zadowolony z cheesa mówił, że to praktycznie nie dostępne u nich.

IMG_20180511_233814.jpg
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół