nasiona marihuany

Wasze rekordy zbiorów z 1 krzaka marihuany OUTDOOR

Wyszukiwarka Forumowa:

karaska

Well-known member
Rejestracja
Mar 24, 2009
Postów
361
Buchów
0
W sklepach z nasionami widzę, że np. Passion#1 ma dawać aż 200g topów i jakoś mi się wydaje, że to w warunkach rozwoju na Jamajce albo w Indiach.

Jaki procent od danych producenta zwykle wam wychodzi?
(W sklepie z nasionami było że do 200 gram a mi wyszło z tego tylko 50 czyli 25%)

Jakie macie rekordy zbiorów z 1 krzaka (outdoor i indoor)?
 
G

Gość

Guest
mój rekord z 1 planta to 246g a był to PP od Fs <coolpalacz> średnio wyciągam 40-50g z 1 planta ale zdarzają się wielkie suki sporadycznie...
 
C

czinkłoczento

Guest
Pózno kwitnacy durban poison zaczoł koło 18 wrzesnia 350G ,duzo wczesniej kwitnacy Passion i 3 x mniejszy dał 220 g. wiec w tym roku olewam Durbana z Dp i inwestuje w pasiony ..Na logike gdyby ten passion osiagnoł rozmiary durbana kolo 200x170 to niema chu*a z 800 g było na 1000% ..w tym roku zawalcze o 1200 g z panny oczywiscie w szklarni...Pace
 
C

czinkłoczento

Guest
Szklarnia i duzo słonca i rosnie zawsze samo po sufit bez cudownych nawozów i mega ogromnje wiedzy jaką posiadają mega hiper growerzy..mam przykład z mojego kolegi w zyciu nie czytał o konopiach i nie słyszał o dolomicie ale ma za to szklarnie i zawsze sadzi 2 krzaki femi i zawsze one są po sufit kolo 3m..a zbióru ma z 1 kg..a ja bez szkalrni jak probowalem to choc bym srał pod krzaki to nie były takei ogromne jak jego..dodam ze on nie stosuje zadnych nawozów absolutnie zadnych..i zero treningu nic poprostu nic a krzaki rosną same az sie zakręcają do dołu przy suficie...
 

Razell

Well-known member
Rejestracja
Paź 10, 2009
Postów
90
Buchów
0
Ja w tym roku zasiałem Passiony #1 na wszystki zastosowałem już LST i FiM i o dziwo jeden z passionów wyrasta ponad inne i to o sporo. Jestem ciekaw ile z tego skurczybyka wyciągnę. A ten super plant (filmik) jest za***istyyyyyy....
 
G

Gość

Guest
Szklarnia i duzo słonca i rosnie zawsze samo po sufit bez cudownych nawozów i mega ogromnje wiedzy jaką posiadają mega hiper growerzy..mam przykład z mojego kolegi w zyciu nie czytał o konopiach i nie słyszał o dolomicie ale ma za to szklarnie i zawsze sadzi 2 krzaki femi i zawsze one są po sufit kolo 3m..a zbióru ma z 1 kg..a ja bez szkalrni jak probowalem to choc bym srał pod krzaki to nie były takei ogromne jak jego..dodam ze on nie stosuje zadnych nawozów absolutnie zadnych..i zero treningu nic poprostu nic a krzaki rosną same az sie zakręcają do dołu przy suficie...


daj jakieś fotki tego cudu ze szklarni <coolpalacz> miałem krzaki w szklarni i rosły ładnie ale bez przesady to co opisujesz nie wydaje mi prawdą dlatego zapodaj jakiś foty ..chętnie zobaczę te ogromne suki i myślę że nie tylko mnie to ciekawi ..
 
G

Gość

Guest
U mnie to wychodzi od 200-250 g/1 krzak i to naprawdę ponieważ, jeżeli przycinasz roślinę na łodydze 45 stopni tak ok 0,5 cm rozgałęzia się jeszcze bardziej. Jak chcesz dużo to musisz odpowiednio uprawiać.
 
G

Gość

Guest
U mnie to wychodzi od 200-250 g/1 krzak

wynik niezły ale jak pisze GrinchS 500g i 1000g da sie osiągnąc -kwestia dobrego podłoża , dobre geny

ja potrafie zdiac z krzaka nawt wiecej jak 1kg na oucie ale w polsce nie bede ryzykował ,jak zalegalizują mj w polsce to dopiero bym pokazał co to znaczy out hehe
a tak skrzydeł nie można rozwinąc
jak krzun ma 1,5 m to już go trzeba kłaśc by na jesieni nikt go nie wypatrzył i nie za***ał
 
T

tvn

Guest
na podwórku różnie bywało zależy od wielu czynników 300 <> 400 gr ,w szklarni naprawdę super >700> 800 gr zależy od rośliny i jej opiekuna (z jednego krzaka)
 

XFarmerX

Well-known member
Rejestracja
Lip 23, 2009
Postów
241
Buchów
0
Ja miałem z pasiona1 około 150g nie miał za dużo słońca,a zaś drugi pasion był przesadzany,miał mokro było 50-80g rosły też krzaki po 2.5m ale topów nie pokazały
 
G

Gość

Guest
Ja miałem około 150 g może więcej nie ważyłem. W pierwszej uprawie dałem obornik , raz podciełem nastepnie wyginałem na sznurkach roślina miała gdzieś z 160 - 70 cm ale była szeroka. i miała około 5,6 h słońca i to też nie na całej bo zboku już około 17steh zasłaniał ją swierk. Moim zdaniem dużo słońca obornik podcięcie i wyginanie i można te 500 g osiągnąć z jednej rośliny.
 
G

Gość

Guest
ja mam zdiecie z harvestu ,miałem 5g z krzaka!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


harvest.jpg


















edit heheh tzn 5kg
 

ZetNCS

Well-known member
Rejestracja
Sie 14, 2008
Postów
180
Buchów
0
Gdzieś na forum jest zdjęcie WWxBB i stojącego obok kolesia. Może być większe.

Mój rekord z jednej rośliny po suszeniu [Shaman i Passion z DP] z każdej wychodziło 75G suszu.Może mało ale swoje.
 

PaleHajss

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Kwi 3, 2009
Postów
1,617
Buchów
0
chyba chodziło o ci o to
 
Ostatnia edycja:



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół