nasiona marihuany

Wasze rekordy zbiorów z 1 krzaka marihuany OUTDOOR

Wyszukiwarka Forumowa:

SzalonyEmeryt

Well-known member
Rejestracja
Lip 22, 2016
Postów
74
Buchów
0
Za***isty krzak, możesz powiedzieć w jaki sposób udało Ci się uzyskac 4 rozgałęzienia tak blisko ziemi?
 

Cannamafia

Well-known member
Rejestracja
Lut 17, 2016
Postów
213
Buchów
2
Za***isty krzak, możesz powiedzieć w jaki sposób udało Ci się uzyskac 4 rozgałęzienia tak blisko ziemi?
Po pracy wszystko opisze co i jak zrobilem ,myslalem juz nad tym zeby zrobic fotorelacje z uprawy bo mam sporo fotek ;)
Tylko musza sie znalezc chetni do ogladania ^^
Pozdro ;)
 

motylanoga

Well-known member
Rejestracja
Paź 7, 2013
Postów
279
Buchów
0
mam na to pewien pomysł ale z chęcią posłucham jak to uczyiniłeś. A i zgłaszam chęć oglądania FR
 

Cannamafia

Well-known member
Rejestracja
Lut 17, 2016
Postów
213
Buchów
2
No to tak w wielkim skrocie , te 4 odnogi zostaly osiagniete za pomoca topingu jak roslina miala ok. 2-3 tyg.
Moja dama byla wtedy w boksie i mogla sie spokojnie rozwijac, po okolo 2 tyg. bylo widac ze rozwijaja sie 4 nóżki ;) , roslina miala wtedy okolo 20-25cm i zostala przesadzona na spota.
Roslinka tak sobie rosla azmiala wysolosc ok. 60-70cm i wtedy zaczynalo sie naginanie ;)
Piekna byla naginana na krzyż a kazda łodyga byla pochylona pod kątem 45° po 2 tyg byly sciagniete grewka ktore ja naginaly i takim sposobem udalo mi sie to zrobic ;)
Dodam jeszcze ze mam zloty patent jesli chodzi o karmienie naszych malenstw aby wyrosly na silne kobitki;) Pozdro wszystkim i dobranoc ;)

---------- Post Zaktualizowany 00:49 ---------- Data pierwszego postu 00:26 ----------

Dodam jeszcze ze planuje startowc w konkursie "krzak moster " dziekuje Ice King za zachecanie w braniu udziału napewno bd brac udzial, niech tylko jeszcze troche kwiaty zpęcznieja ;)
Obiecuje ze bd co oglagac ;) jak narazie kwitnie od 2tyg ale jest mega boooom kwiatow ^^
A co do foto relacji to postaram sie do niedzieli ogarnac zdjecia i w niedziele ruszamy z kopyta ;)
 

SzalonyEmeryt

Well-known member
Rejestracja
Lip 22, 2016
Postów
74
Buchów
0
Świetna robota przyjacielu, jednak wczesny start to jest to.
Na Twoim miejscu wbiłbym tam grubego pala przy krzaku i związał wszystko do okoła drutem, tak by rozgalęzienia trzymały się razem, bo jak topy zaczną puchnąc to Ci się może połowa krzaka u podstawy upierdlić.
Zresztą widac ze wiesz co robisz, startuj na monstera i dawaj fotorelke bo ciekawe jest ile z niej wyciągniesz.
Srogie pozdro
 

americanboy69

Well-known member
Rejestracja
Lis 13, 2012
Postów
113
Buchów
0
Po pracy wszystko opisze co i jak zrobilem ,myslalem juz nad tym zeby zrobic fotorelacje z uprawy bo mam sporo fotek ;)
Tylko musza sie znalezc chetni do ogladania ^^
Pozdro ;)
Chętni znajda sie na pewno :)))
ja sie zgłaszam :)

PS. Piękny okaz :)
 

Mrbulet

New member
Rejestracja
Paź 24, 2016
Postów
3
Buchów
0
Około 160 g suszu z 3,szamanów od dutch pasion na slabo oswietlonej miejscowce
 

Sceptyk

Well-known member
Rejestracja
Lip 8, 2012
Postów
253
Buchów
414
Odznaki
2
Automat OG Kush od Dinafem. Zdjęcia z 13 lipca 2016. Około 160cm i jakieś 75g suchych zbitych pachnących topków :).



 
P

Para#normalni

Guest
Jesteś Rasowym Leniem. Nie sądzę abyś powinien interesować się wskazaniami producentów co do wydajności. To jest sprawa tak względna, zwłaszcza dla początkującego, że nie ma to sensu.

Odpowiadając na Twoje pytanie - są to ilości wysuszonego materiału.
 

Szevo

Outdoor 4 ever
Weteran
Rejestracja
Lut 13, 2012
Postów
1,501
Buchów
3,623
Odznaki
10
Mój rekord to 370 z jednego blueberry x shaman od ggs. Ale od lat tego krosa nie widziałem. Passion 320, Cindy top też da ponad 300... Myślę że z prawie każdej odmiany da radę tyle uzyskać. Kwestia szybkiego rozpoczęcia,dobrego pheno i jakichś umiejętności growera.
 

Forteca

Błyskotliwy
Rejestracja
Kwi 21, 2018
Postów
532
Buchów
54
Mój rekord 720 g z Big Bud x Passion #1 cross własny z 2014 roku, weg 3 tygodnie, medium 100 kg mieszanki, kompost, kurzak, słoma, dolomit, jeden krzak na środku pola.
 

Adrian15

Well-known member
Rejestracja
Gru 27, 2019
Postów
60
Buchów
2
Mój rekord to około 700g z jednego krzaka ze szklarni rok temu ale to nie była odmiana dostosowana do uprawy w pl bo ledwo zdążyła dojść bo w połowie listopada ciołem i musiałem w szklarni zniczami dogrzewać jak były przymrozki a było nawet -10 a ten ciul somsiad myślał że dogrzewam bo chce mieć jak najdłużej truskawki i ogórki
 
Ostatnią edycję dokonał moderator:

DeepX

A fu!
Rejestracja
Gru 19, 2019
Postów
330
Buchów
38
Rekordowo przy własnej uprawie z bodajże Big Buda 190g suchego. W ogóle roślina miała iść do wywalenia bo miała jako sadzonka objawy mutacji. Zostawiłem bo mi pestki nie dotarły i jak wystrzeliła to okaz zdrowia był. Pracując w USA na plantacji widziałem jak z jednego krzaka po kilogramie mokrego ściągali ale to już inna liga, łby i klimat.
 

Romario73

Well-known member
Rejestracja
Wrz 22, 2019
Postów
181
Buchów
248
Odznaki
2
w tamtym roku z tego krzaka 680g Maroc od FS to mój rekord , w tym roku nie ma szans na podobny wynik

 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół