nasiona marihuany

Gnojówka z pokrzyw

Wyszukiwarka Forumowa:

Blehhh

Well-known member
Rejestracja
Maj 22, 2006
Postów
271
Buchów
0
Siemka,
Mam do dyspozycji gnojówke z pokrzyw no i czy ten nawóz jest jakiś dobry? Co lepsze standardowy biohumus czy owa gnojówka? Jesli lepsza ta gnojowka w jakich proporocjach, ile podlewac?
 
S

sdfsdf

Guest
gnowjoka z pokrzyw jest dobra bo naturalna. biohumus tez jest naturalny i tez jest dobry. mozesz stosowac po troche tego i tego. wydaje mi sie ze nie da sie przedawkowac naturalbnym nawozem wiec i gnojowke mozesz lac :p
nie powiem ci ile powinienes jej lac bo to zalezy jaka mozna zrobiles bo jesli dales malo wody a durzo pokrzyw to jest mocna wiec lepiej ja rozmieszaj z woda zanim podklejesz cokolwiek :p
pozdro!
 
G

Ganjamann

Guest
a macie konkretny przelicznik ilosci?
ile pokrzyw na jaka ilosc wody...
 
M

Marholt

Guest
Ja tam narwałem pokrzyw wwaliłem do wiadra dodałęm jescze mleczy(takich żołtych) i zalałęm wodą wszystko na oko i wszystko to musi leżec przynajmniej 2 tygodnie. i jest nawóz :tongue:
 

maiako

Well-known member
Rejestracja
Sty 7, 2007
Postów
149
Buchów
0
A ja tam kupuje biohumus+ coś innego i mam problem z głowy :geek:
 
G

Green

Guest
ku**a czlowieku czy ty widzisz kiedy byl napisany ostani post ???
 

dideusz

Well-known member
Rejestracja
Maj 6, 2007
Postów
125
Buchów
1
czasem warto odnawiac stare tematy innymi informacjami;P moze nie innymi bo juz cos bylo o biohu no ale :p no sam fakt ;P
 

Czeczetko

Member
Rejestracja
Maj 25, 2020
Postów
11
Buchów
0
Siema, jestem nowy na forum, nie wiem jak z niego korzystac jeszcze dokladnie, ale wiem, ze zakladanie nowego tematu za kazdym razem to zla technika, ale nie wiem tez czy jak tu cos napisze to temat sie rozwinie i ktos tu zajrzy :p Takze robie testa, halo jest tu kto ? :dance:
 

Introwertyk

Well-known member
Rejestracja
Maj 7, 2020
Postów
57
Buchów
0
Siema, jestem nowy na forum, nie wiem jak z niego korzystac jeszcze dokladnie, ale wiem, ze zakladanie nowego tematu za kazdym razem to zla technika, ale nie wiem tez czy jak tu cos napisze to temat sie rozwinie i ktos tu zajrzy :p Takze robie testa, halo jest tu kto ? :dance:

Napisz jaki masz problem,w czym ci można pomóc ?
 

Czeczetko

Member
Rejestracja
Maj 25, 2020
Postów
11
Buchów
0
Mam dostęp do gnojówki z pokrzyw i nią właśnie podlewałem swoje rośliny. Dzis jest 4 dzien odkad sie przebily. Podlewalem oczywiscie rozcienczona gnojówką, ale rozcienczana na oko.Wiem ze gnojowka jest dla nich fajna, ale czy trzeba rosline wspomagac mimo wszystko biohumusem?
To moj pierwszy raz, na dobra sprawe nawet nie wiem kiedy sie zaczyna takie pełnoprawne wege :jprd: i kiedy powinienem zaczac nawozic.
Rosliny 4 dniowe, nie wiem czy szczepic tez mikoryza, bo wyczytalem na forum ze planton k je zabija. No to na flow moze burza kwiatów + ta mikoryza ?
Ale zanim do tego dojdzie, dodawać biohumusa mimo wszystko do gnojówki? Jesli tak to od ktorego dnia ?
Sory za tak duzo pytan, staram sie szukac poradnikow, czytam kompedium uprawy, znalazlem tu na forum tez fajny poradnik. No ale jako, ze to pierwszy raz, to nie chce niczego skiepścić.
Rosliny rosna w tunelu.

---------- Post Zaktualizowany 11:20 ---------- Data pierwszego postu 11:18 ----------

Mam dostęp do gnojówki z pokrzyw i nią właśnie podlewałem swoje rośliny. Dzis jest 4 dzien odkad sie przebily. Podlewalem oczywiscie rozcienczona gnojówką, ale rozcienczana na oko.Wiem ze gnojowka jest dla nich fajna, ale czy trzeba rosline wspomagac mimo wszystko biohumusem?
To moj pierwszy raz, na dobra sprawe nawet nie wiem kiedy sie zaczyna takie pełnoprawne wege :jprd: i kiedy powinienem zaczac nawozic.
Rosliny 4 dniowe, nie wiem czy szczepic tez mikoryza, bo wyczytalem na forum ze planton k je zabija. No to na flow moze burza kwiatów + ta mikoryza ?
Ale zanim do tego dojdzie, dodawać biohumusa mimo wszystko do gnojówki? Jesli tak to od ktorego dnia ?
Sory za tak duzo pytan, staram sie szukac poradnikow, czytam kompedium uprawy, znalazlem tu na forum tez fajny poradnik. No ale jako, ze to pierwszy raz, to nie chce niczego skiepścić.
Rosliny rosna w tunelu.

Oczywiscie z tym flo mialem na mysli zaszczepienie mikoryza teraz, a burza kwiatow przy kwitnieniu. Niezrozumiale to napisalem
 

Introwertyk

Well-known member
Rejestracja
Maj 7, 2020
Postów
57
Buchów
0
ziomek ,mikoryze daje się odrazu,ewentualnie teraz możesz ją wcisnąć,nawóz lejesz jak rośliny mają minimum 2 tygodnie,chociaż ja podlewam samym bipohmusem a mają 8 dni i jest git,gnojówke z pokrzyw możesz łączyć z biohumusem tylko taki mix lejnjak rośliny będą dużo większe np będą miały ze 4 tygodnie,burze kwiatów lejesz dopiero jak wejdą na flo i to z początku zaczynaj od 1/3 dawki bo to mocny nawóz,narazie nie mięszaj gnojówki z biohmusem,lej albo samą gnojówką rozcieńczoną lub biohumusem rozcieńczonym
 

Czeczetko

Member
Rejestracja
Maj 25, 2020
Postów
11
Buchów
0
Ok. Tak zrobię. A z mikoryzy mam taką szczepionkę nie granulat. Myślisz, że nie jest za późno żeby tego użyć ?
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół