nasiona marihuany

Ziemia pod automaty

Wyszukiwarka Forumowa:

helmuto86

Well-known member
Rejestracja
Lut 14, 2009
Postów
100
Buchów
0
Dobry i mało wymagający sposób to zakupić worek ziemi w biedronce wyciąć małą dziurkę o śr 10 cm po środku worka zrobić kilka dziurek malutkich od spodu i zakopać go w ziemi na leżąco wtedy nie muśisz sie martwić ze ziemia zmieni ph a tam jest chyba 20 litrów ziemi za 2 czy 3 zł więc warto :spalony:

ja praktykowałem to w tamtym roku i nie miałem powodu do narzekania
 

helmuto86

Well-known member
Rejestracja
Lut 14, 2009
Postów
100
Buchów
0
<shiza>30 litrów spokojnie starcza nawet chyba nie potrzeba aż tyle na automata ale wiadomo im więcej tym lepiej jednak jeśli kopiesz dołek to moja rada oddziel swoją ziemie od naturalnej zapobiegniesz zmiany walorów ziemi i zaoszczędzisz na preparatach np. PH+ , PH- <joint>

thumb_Bez%C2%A0tytu%C5%82u.png
[/url][/IMG]
 
Ostatnia edycja:

ZetNCS

Well-known member
Rejestracja
Sie 14, 2008
Postów
180
Buchów
0
Witam.ile trzeba użyć ziemi pod automaty na podwórku?

15-20 litrów ziemi starczy Ci w zupełności do automatów.

Psycholek 30litrów to na normalnego krzaka/nie auto. Tylko marnowanie miejsca i ziemi.

Hemlut, nienabijaj postów w 4minutowych odstępnach jest opcja "edit.
Drugie, jak masz ph meter, sprawdzasz poziom w glebie na miejscowce jak jest ph koło 6-7 to można mieszać z kupioną ziemią i mniej pie****enie o połowe.
 

EARL

Well-known member
Rejestracja
Maj 27, 2008
Postów
251
Buchów
0
automatom na oucie wystarczy około 10l nie więcej
 

jaksydragsy

Well-known member
Rejestracja
Lip 17, 2016
Postów
545
Buchów
2
A takie może głupie albo niegłupie pytanko. Wiadomo, że pod sezony około 20-30 l gleby, a pod af-y wystarczy 10-15 l.

Jak w takim razie traktować półatomaty? Jak auto czy jak sezona?
 

ZielonyZielonek

Well-known member
Rejestracja
Kwi 26, 2019
Postów
127
Buchów
358
A takie może głupie albo niegłupie pytanko. Wiadomo, że pod sezony około 20-30 l gleby, a pod af-y wystarczy 10-15 l.

Jak w takim razie traktować półatomaty? Jak auto czy jak sezona?

ja bym dał z 20-25l półautomaty rosną większe niż auto i mniejsze od sez ale to zależy od odmiany,podłoża itp itd.
 

Sun King

Well-known member
Rejestracja
Sie 19, 2017
Postów
70
Buchów
0
Wszystko zależy od odmiany jaką masz. Do małych auto 10l styknie, ale im większa odmiana tym więcej ziemi potrzeba. Np. do Tangie od Fast Buds producent sugeruje 40-50l ziemi.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół