nasiona marihuany

Alaskan Ice - piąty miesiąc

Wyszukiwarka Forumowa:

Focuspuller

Well-known member
Rejestracja
Maj 14, 2009
Postów
110
Buchów
0
Alaskan Ice - czwarty miesiąc

Posadzona przed końcem roku 2010, od wyjścia na powierzchnie wlekła się, strasznie bo nie było światła dopiero po ok. 2tyg trafiła pod hps-a na stałym fotoperiodzie 12/12, karmiona na wegu ghe-na wzrost, na początku kwitnienia bio canna bio flores i później po znacznym powiększeniu się kwiatów-bio canna bio boost do końca.

Nie jest ona w pełni swoich możliwości ponieważ gniotła się z innymi plantami w małym pomieszczeniu, nie stosowałem żadnych technik upraw.

Główny szczyt obciąłem do uzyskania dwóch głównych topów.

Za***ista odmiana dla wielbicieli wdowy i haze-ów.
Zapach głównie haze, dla mnie bomba ale bez wentylacji nie ma szans wytrzymać, intensywność 8/10
Moc: na początku wchodzi słabo ale czuć moc po większym spaleniu i to na długo, pozytywna, uspokajająca, im więcej tym mocniej klepie. Nie spina, rozluźnia.

Fotpare--->





















 
Ostatnia edycja:
G

Gość

Guest
Przyznam że nawet nawet. Szkoda ze nie wyciągniesz z niej 100% bo jest piękna.
 

Focuspuller

Well-known member
Rejestracja
Maj 14, 2009
Postów
110
Buchów
0
Przyznam że nawet nawet. Szkoda ze nie wyciągniesz z niej 100% bo jest piękna.

dzieki, jest też popalona od nawozów, ale trzyma sie dobrze. Brak pomieszczenia niestety doprowadził do tego jak wygląda.

Pojabały mi sie miesiące jej 4 miech mija jakoś, myślałem że maj sie teraz konczy eeh ;/
 

icethestrongest

Well-known member
Rejestracja
Wrz 5, 2009
Postów
53
Buchów
0
dzieki, jest też popalona od nawozów, ale trzyma sie dobrze. Brak pomieszczenia niestety doprowadził do tego jak wygląda.

Pojabały mi sie miesiące jej 4 miech mija jakoś, myślałem że maj sie teraz konczy eeh ;/

Polecam Ci przesadzic ja dowiiekszej donicy , czesto tak jest gdy topy puchna i lodyga sie wygina podczas konca i oczekiwaniem na harvest . Zawsze gdy dokwita to korzenie jeszcze sie rozbudowuja bo wtedy wlasnie topy zwiekszaja swoja mase . jak mozesz top dawaj ja do wiekszej donicy , jeszcze kilka tygodni i jak potrzymasz troche do dojdzie za***iscie i doznania beda mega tripujące. elo
 

Focuspuller

Well-known member
Rejestracja
Maj 14, 2009
Postów
110
Buchów
0
Polecam Ci przesadzic ja dowiiekszej donicy , czesto tak jest gdy topy puchna i lodyga sie wygina podczas konca i oczekiwaniem na harvest . Zawsze gdy dokwita to korzenie jeszcze sie rozbudowuja bo wtedy wlasnie topy zwiekszaja swoja mase . jak mozesz top dawaj ja do wiekszej donicy , jeszcze kilka tygodni i jak potrzymasz troche do dojdzie za***iscie i doznania beda mega tripujące. elo

Spoko ale ona już jest w dużej donicy, fakt że dzieli 50 l ziemi z innym plantem, ale przed ścinką przecież nie będe sie z nią motał. A topy są pulchne, i twarde, zbite. Noi nie kilka tygodni bo to już koniec kwitnienia :D niektóre dolne topy przekwitają już.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół