nasiona marihuany

2010 Foliak

Wyszukiwarka Forumowa:
D

delete

Guest
Widzę w dalszej kolejności bez pie****enia. :) Kiedyś wchodziłem już na tą fotorelkę ale nie zostawiłem po sobie śladu.:p
 

P@trik

Well-known member
Rejestracja
Lip 6, 2008
Postów
329
Buchów
0
Jest poniedziałek,więc jest up...Niestety jeden dzień=nowa pleśń,więc pierwszy ONYX napotkał kosę...



Euforia #1,2



Obydwie wytrzymały temperaturę 40+

Euforia #3



Russian Rocket Fuel



 

P@trik

Well-known member
Rejestracja
Lip 6, 2008
Postów
329
Buchów
0
Z onyx-a wyszło 25g mocno wysuszonego palenia(nie licze tego co oberwane wcześniej zostało)


a dziś Kosę napotkał RRF.Z tego to będzie max 5G...rósł w 2l donicy i to wpłynęło też napewno na plon...

 

Me name iS Ogrodnik

Well-known member
Rejestracja
Cze 24, 2010
Postów
65
Buchów
0
No i spoko ci wyszło a tu jeszcze nie koniec :D jednak trzeba będzie pomyśleć nad jakąś małą szklarnią na następny rok.
 

P@trik

Well-known member
Rejestracja
Lip 6, 2008
Postów
329
Buchów
0
Euforia #1,2


Euforia # 3 (Troszeczkę się końcówki liści popaliły.ciekawe czemu...)



Powoli zaczynają puchnąć :yeahh:

 

P@trik

Well-known member
Rejestracja
Lip 6, 2008
Postów
329
Buchów
0
Przyszedł czas na poniedziałkowy up.Wszystko idzie dobrze.Euforii #3 odstawiłem nawozy i wraca jej kondycja.Końcówki liści znów zaczynają być zielone.
Ps.Z RRF którego napotkała kosa wyszło 11g a nie 5:yeahh:


Euforia # 1,2


Euforia # 3


Onyx # 1,2



Russian Rocket Fuel #1,2

 

P@trik

Well-known member
Rejestracja
Lip 6, 2008
Postów
329
Buchów
0
Dzisiejsze garden party zmusiło mnie do przeniesienia pociech do kanciapy na jeden wieczór,więc postanowiłem walnąć fot z góry wszystkim razem.Foliak na to nie pozwala...

 

P@trik

Well-known member
Rejestracja
Lip 6, 2008
Postów
329
Buchów
0
Kolejny Onyx poleciał pod kosę...


Euforia # 1,2


Euforia # 3



Jest prawie połowa śierpnia a euforie nie zaczęły kwitnąć.Chyba się nie wyrobię w zaplanowanym czasie (koniec października)

Russian Rocket Fuel #1,2

 
G

Gość

Guest
Jest prawie połowa śierpnia a euforie nie zaczęły kwitnąć.Chyba się nie wyrobię w zaplanowanym czasie (koniec października)
W tym foliaku możesz chyba dłużej potrzymać (do połowy listopada spokojnie) albo jak już koniecznie chcesz się wyrobić do końca października to zacznij skracać fotoperiod jak to zrobił Pussyklaat :)
 

P@trik

Well-known member
Rejestracja
Lip 6, 2008
Postów
329
Buchów
0
Co się stało??<lol2>



Miła niespodzianka...Wszystkie 3 euforię zaczynają kwitnąć...
 
Ostatnia edycja:

P@trik

Well-known member
Rejestracja
Lip 6, 2008
Postów
329
Buchów
0
Kolejny up...Niestety codzienne wieczorne opady deszczu zbierają z dnia na dzień swoje żniwo a dokładniej szara pleśń.Brawo nie pomaga...Zastanawiam się czy ostatnich 3 automatów nie ciachnąć,bo chyba już bardziej nie spuchną...


Euforia # 1,2
Mozolnie,ale pierwsze oznaki kwitnięci są.


Euforia #3
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół