nasiona marihuany

2010 Foliak

Wyszukiwarka Forumowa:
G

Gość

Guest
Mój tak wyglądał w 65 dniu życia:



Na początku miał mało słońca dopiero pod koniec dostał lepszej passy :)
Pozdro!
 
D

DZIADEK SAMO ZLO

Guest
ladne zdrowe chwasciki masz i oby tak dalej,powodzonka w uprawie.Pozdro
 

P@trik

Well-known member
Rejestracja
Lip 6, 2008
Postów
329
Buchów
0
Jak wspominałem jest to moja pierwsza zabawa z automatami oraz rippenem.Pytanie do tych bardziej ogarniętych z AF...Lać już rippen czy jeszcze flora bloom ??Niewiem do jakiego rozmiaru powinny zpuchnąć...

 

SMIESZNY1

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sty 19, 2006
Postów
519
Buchów
0
Ripena lej Ziomuś od poniedziałku z 2 razy w tygodniu. Później tydzień woda, 2 dni ciemni i kosa. Tak bym zrobił ja ale niech sie jeszcze ktoś ogarnie. Big UP!!!
 

P@trik

Well-known member
Rejestracja
Lip 6, 2008
Postów
329
Buchów
0
żaden gigant z tego onyxa#1 ale swój.Z dnia na dzień coraz bardziej mieni się w słońcu...
Wczoraj dostał ostatnią dawkę nawozu na flo a od poniedziałku chyba zapodam ripen przez 10 dni potem flush i kosa(no chyba że się jakieś inne sugestię pojawią)



 
G

Gość

Guest
Ile zamierzasz robić flush'a ? Proponowałbym dwa tygodnie na samej wodzie potem 48h ciemni i będzie gicior :) Mój miał po 48h ciemni równe 75 dni, a ile z niego wyszło jeszcze nie wiem bo nie wysechł do końca, ale myślę, że około 5g. Pozdro!<wodna>
 

P@trik

Well-known member
Rejestracja
Lip 6, 2008
Postów
329
Buchów
0
Ile zamierzasz robić flush'a ?

Ze zrobieniem flush'a to zejdzie się max 15 min albo szybciej.
Zastanawiam się natomiast czy jest właśnie sens używać ripen.Chyba bardziej on zrobi robotę na jesieni jak bedą mrozy szły a planty nie dojdą jeszcze.Teraz póki słońce jest to niewarto lać choć niewiem.
Pytanie do Tych co już używali tego całego ripena...
Użyć go teraz, za tydzień flush,tydzień woda,48h ciemni i kosa czy flush za tydzień,tydzień woda,48 ciemni i kosa??

 

P@trik

Well-known member
Rejestracja
Lip 6, 2008
Postów
329
Buchów
0
Nadszedł czas na kolejny up.Po dłuższym zastanowieniu się dziś z wieczora zaaplikuje Onyxowi ripen i za 10 dni flush,póżniej tydzień bez niczego, ciemnia i kosa.Reszta bandy rośnie...

Euforia#1


Euforia#2


Euforia#3


Onyx#1



Russian Rocket Fuel #1


a tu reszta bandy na powietrzu..


To by było na tyle w tym momencie.Już się niemogę doczekać tego pierwszego onyxa.Już wiem że zanim cały dojdze utnę mu najbardziej dojrzałego topa:yeahh:
 

P@trik

Well-known member
Rejestracja
Lip 6, 2008
Postów
329
Buchów
0
Onyx AF(zaczynam odliczać dni do koszenia:harvest:


 

P@trik

Well-known member
Rejestracja
Lip 6, 2008
Postów
329
Buchów
0
Kolejny poniedziałek a niedziela była ciężką niedzielą dla dwuch eufori z foliaka.Dostały po dupie niesamowicie.Pogoda na hardzie.A foliak tylko uchylony był przez cały dzień.Już teraz jest 30.W południe dobije do 40 napewno_Oby nic im się nie stało,ale dziś mają opadnięte liście.Reszta idzie dobrze...lecimy z tematem w takim razie.

Euforia #1 i 2



Euforia #3



Onyx # 1



Russian Rocket Fuel #1



I reszta...

 
Ostatnia edycja:

P@trik

Well-known member
Rejestracja
Lip 6, 2008
Postów
329
Buchów
0



A tu jeszcze udało mi się całkiem wyraźne zrobić...
 
Ostatnia edycja:

P@trik

Well-known member
Rejestracja
Lip 6, 2008
Postów
329
Buchów
0
Miałem robić flusha w poniedziałek,ale dziś znalazłem 2 ogniska plesni ,wiec było płukanie.W poniedziałek(jak żadna pleśń nie wyjdzie już to może dłużej) do ciemni na 48 i kosa.Mimo tego że ogniska były niewielkie całe gałązki poszły pod kose.Proces szybkiego suszenia pozwolił przetestować materiał.Jestem zadowolony:yeahh:.Smak oczywiście pozostawia wiele do życzenia,ale się zdecydowanie poprawi.

 
S

Sławuś z council estate.

Guest
W upały foliak jest zbędny i szkodliwy. Zmienia się w piekarnik. Trzeba wszystko pootwierać co się da.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół