nasiona marihuany

2010 Foliak

Wyszukiwarka Forumowa:

P@trik

Well-known member
Rejestracja
Lip 6, 2008
Postów
329
Buchów
0
najlepiej jak bys mial troche przycieniona miejscowke gdzie euforia bedzie rosla bo jak ja wystawisz na pelne slonce to pewnie nie dojdzie
Euforia która miała polecieć na spota otrzymała 12 litrową donicę i będzie rosła właśnie w zacienionym miejscu(jakieś 7h w słońcu), więc zobaczę czy to będzie miało jakiś wpływ na planta...Tymczasm mały up jak na poniedziałek przystało:yeahh:

Euforia#1


Euforia#2


Euforia#3 (to ta co miała polecieć w plener)(marna bo za długo w małej doniczce)


Onyx (AF)


Russian Rocket Fuel (AF)


Maluchy(2*onyx i 2* RRF ale który jest który to niewiem)AF
 
Ostatnia edycja:
G

Gość

Guest
Moim skromnym zdaniem nic to nie da, że wstawisz planta w mało nasłonecznione miejsce. Może i zacznie szybciej kwitnąć, ale nawet jeśli to będzie marnie wyglądać przez tą małą ilość słońca no, ale zobaczymy co tam Ci z tego wyjdzie. W szklarni będzie pięknie :)
Pozdro<wodna>
 

P@trik

Well-known member
Rejestracja
Lip 6, 2008
Postów
329
Buchów
0
Do dziś według mnie ilość buchów świadczyła o stopniu doświadczenia groowera,ale niestety kopara mi opadła jak zobaczyłem za co dostaje i daje się buchy...Ręce opadają.Widziałem typka który miał 0 otrzymanych a wystawił ponad 100.To jest ku**a skandal...Ktoś by mógł nad tym pomyśleć:lol3:

Może ktoś mi powiedzieć skąd się bieże ranga użytkownika??:yeahh:
 

P@trik

Well-known member
Rejestracja
Lip 6, 2008
Postów
329
Buchów
0
minął kolejny tydzień z życia roślinek.Euforie dostają podwójną dawkę floranova grow 7-4-10 a Onyx i RRF mixa grow z bloom 4-8-7.Maluch jak narazie samą wodę.Uwagi i sugestie oczywiście mile widziane.No to lecimy z tematem...

Euforia#1


Euforia#2


Euforia#3
(Moja ciekawość była silniejsza i została pozbawiona 4 najniższych pięter)ciekaw jestem czy przełoży się to na wielkość głównego szczytu...(jest duż oniejsza od wcześniejszych eufori bo była za długo w małej doniczce czekając na desant na spota)


Onyx


Russian Rocket Fuel


Maluchy 2#Onyx i 2#Russian Rocket Fuel
 
Ostatnia edycja:

kocurek

Active member
Rejestracja
Maj 9, 2010
Postów
29
Buchów
0
Bardzo, bardzo ladnie Ci to idzie, zazdroszcze tych plancikow<coolpalacz>
oby tak dalej, to panny pieknie sie wyplaca, w naturze:spalony:
 

P@trik

Well-known member
Rejestracja
Lip 6, 2008
Postów
329
Buchów
0
Wszystko idzie zgodnie z planem i zanosi się że niebawem będzie pierwszy rzut automatycznego palenia...
Euforia#1


Euforia#2


Onyx#1(AF)

Coraz piekniej wygląda i pachnie już konkretnie...
RRF#1 AF

No i maluchy
 
G

Gość

Guest
Twój trening po prostu miecie, a roślinki miażdżą :sunny: Pięknie jedziesz!
 

stempol

Well-known member
Rejestracja
Mar 5, 2009
Postów
107
Buchów
1
Który dzień kwitnięcia ma ten Onyx#1(AF)??<peace>
 
G

Gość

Guest
To policz lepiej ile mają dni od wyjścia z ziemi bo automaty zazwyczaj dochodzą w ciągu 60-80 dni od wyjścia ;)
 

stempol

Well-known member
Rejestracja
Mar 5, 2009
Postów
107
Buchów
1
Karpik to nie do końca tak, chodź do niedawna tez tak uważałem ale mam WR w zeszłym sezonie 65 dni i ścinka, w tym już rosną 60 dzień i kwitną, nie pamiętam jak długo ale cos kolo 2 tygodni, tylko ze gdy trafiły na spota to diametralnie pogoda się z***ala i myślę ze okres kwitnięcia zależy od ilości światła, ogólnie od warunków. Zaznaczę ze 2 z 6 jeszcze się nie określiły, jeden był zalany i przesadzany to trochę stresu złapał, drugi jakiś mutant cały czas rośnie, ale może to ja pestki popie****iłem, bynajmniej jestem w szoku ze tu już taki stopień rozkwitu, ale może to przez foliak. <peace> powodzenia dla autora...:harvest:
 

P@trik

Well-known member
Rejestracja
Lip 6, 2008
Postów
329
Buchów
0
jestem w szoku ze tu już taki stopień rozkwitu, ale może to przez foliak ..

To policz lepiej ile mają dni od wyjścia z ziemi bo automaty zazwyczaj dochodzą w ciągu 60-80 dni od wyjścia
Dziś jest 63 dzień od wyjści z ziemi i myślę że jeszcze z miesiąc będzie dochodzić pierwszy Onyx
Patrząc na inne fotorelacje Out to chyba można powiedzieć że foliak robi robotę...Polecam wszystkim co mają taką możliwość(200 PLN-ów + praca własna(budowa) I ma się jeszcze warzywka własne do tego...pomidory,ogórki, żydkiewki,sałaty,szczypiorki,koperki,i co tam się jeszcze wymyśli...

To pierwsze moje automaty,więc proszę o wszelkie rady by było najlepiej...

Dewiza moja=ilość nie przekłada się w jakość...
 
Ostatnia edycja:



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół