nasiona marihuany

2010 Foliak

Wyszukiwarka Forumowa:

P@trik

Well-known member
Rejestracja
Lip 6, 2008
Postów
329
Buchów
0
Powoli,ale do przodu...Jedna euforia już przeszła 1 fim .2 będę fim-ował gdzieś przy 5 piętrze.Dziś zostaną po raz pierwszy potraktowane nawozikiem.









 
S

Sławuś z council estate.

Guest
Zgadzam się...Są nieco wyciągnięte,ale nie na tyle żeby się martwic.Mają niedobory światła.Pogoda nie rozpieszcza.
Co oprócz fim i mocnego LST można zrobić by zmniejszyć jak najbardziej gabaryty planta??Muszę coś zrobić żeby 2Euforie były jak najmniejsze(oczywiście w ramach zdrowego rozsądku)

Możesz im sztusznie skrócić fotoperiod. Zakwitną zanim urosną zbyt wielkie i szybciej zrobisz harvest.
 

P@trik

Well-known member
Rejestracja
Lip 6, 2008
Postów
329
Buchów
0
Możesz im sztusznie skrócić fotoperiod. Zakwitną zanim urosną zbyt wielkie i szybciej zrobisz harvest.

Pare czynników wpływa na to że w tym przypadku się nie da,ale jest możliwe i do wykonania...:yeahh:
 

fugasik

Member
Rejestracja
Kwi 23, 2008
Postów
5
Buchów
0
Czy na jednej z fotek nie ma przypadkiem początku mchu czy czegoś w tym stylu?
dodawałeś dolomitu?<lol>

u mnie w foli też powoli coś sie rusza
clear.gif
 

P@trik

Well-known member
Rejestracja
Lip 6, 2008
Postów
329
Buchów
0
Nie dodawałem dolomitu,a biorąc 2 poprzednie sezony pod uwagę to taki meszek nie wpływał na koper...
 

fugasik

Member
Rejestracja
Kwi 23, 2008
Postów
5
Buchów
0
no w sumie jak ph jest ok to nie wpływa i tu masz rację.
po prostu mi się mech wybitnie zawsze kojarzy z kwaśną glebą.

a planty ładnie do przodu idą. powodzenia:harvest:
 

P@trik

Well-known member
Rejestracja
Lip 6, 2008
Postów
329
Buchów
0
ph jest w normie bo ziemia jak i woda którą podlewam jest zbliżona do 6,5.A meszek się pojawił tylko w jednej donicy...
Tak jak w poprzednich sezonach 1 miesiąc to potwornie powoli wszystko sszło,ale teraz dopiero zaczyna naprawdę ruszać.
 
Ostatnia edycja:

P@trik

Well-known member
Rejestracja
Lip 6, 2008
Postów
329
Buchów
0
Dziś minął miesiąc od wykiełkowania koperku.Mogło by być lepiej,ale nie jest najgorzej.

Euforia #1
Jest już po pierwszym fimie i na moje oko trzyma się nieźle mimo tego że fim zrobiłem przy 3 piętrze



Euforia #2
Jak narazie tylko LST ale przy 6 piętrz stożek wzrostu ujrzy skalpel.



Onyx #1 (AF)


Russian Rocket Fuel #1(AF)
Od początku najsłabiej sobie radzi.


Euforia #3 Dziś leci na spota


I jeszcze dziś do torfowych doniczek poszły wykiełkowane pestki 2 Russian rocket fuel(af) i 2 Onyx(af)
 

beryn

Well-known member
Rejestracja
Wrz 17, 2009
Postów
431
Buchów
0
Nom trochę słabo ale u mnie jeszcze słabiej na spocie ;]
Na szczęście świeci teraz słońce i podrosły maluszki .
Pozdro .
 

lysy ziom

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lip 18, 2007
Postów
740
Buchów
19
Nie rób im fimu! Lepiej na koniec zobaczyć taaaaakiego wielkiego boba niż dwa takie średnie... Samo lst w zupełności wystarczy i nie bedziesz stresował krzaka, powodzenia
 

Lizard

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 17, 2009
Postów
1,688
Buchów
1,296
Odznaki
2
pokaz co tam w foliaku.
 

P@trik

Well-known member
Rejestracja
Lip 6, 2008
Postów
329
Buchów
0
Jako że nastał poniedzielnik jest kolejny up...Wszystko idzie dobrym torem,oprócz tego ze kolejna niby dobra miejscówa okazała się lipą.Jest to moja wina bo jestem leniem i niechce mi się daleko bujać by cos znaleźć,dlatego euforia która już w tamtym tygodniu miała być wydesantowana na spota jest dalej w foliaku :pl:.

Euforia#1


Euforia#2


Onyx#1
Nie widać tego na fotkach,ale zaczyna kwitnąć...


Russian Rocket Fuel#1
Słabiutko idzie,ale idzie:pr:


A tutaj młodziaki 2*Russian rocket i 2* onyx...Gdzie będą rosły to jeszcze niewiem:yeahh:


:yeahh:
 

P@trik

Well-known member
Rejestracja
Lip 6, 2008
Postów
329
Buchów
0
Mogę już powiedzieć że lato się zaczęło prawie na 100%.dziś po przebudzeniu(godzina 9) odnotowałem w foliaku 39stopni i wilgotność 90%.Po otwarciu temp spadła do 30 a wilgotność powietrza do 60%.Jest za***iście.Z rogalem na mordzie pójdę dziś do roboty.Pozdro 600 :yeahh:

 

ASTRONOM

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Cze 20, 2009
Postów
868
Buchów
0
juz widze wrzesniowe potwory:D::D Ciekawi mnie euforia, podobno daje duzy plon.
 

500gzkrzaka

Active member
Rejestracja
Mar 14, 2010
Postów
41
Buchów
0
najlepiej jak bys mial troche przycieniona miejscowke gdzie euforia bedzie rosla bo jak ja wystawisz na pelne slonce to pewnie nie dojdzie
z fartem do konca ;]
zycze smacznych dlugich tlustych topow ;)
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół