nasiona marihuany

2010 Foliak

Wyszukiwarka Forumowa:

P@trik

Well-known member
Rejestracja
Lip 6, 2008
Postów
329
Buchów
0
Sezon 2010 uważam za otwarty...Na pierwszy ogień poszło 5 pestek..3#euforia ,1#Onyx i Russian Rocket Fuel.Pozostałe automaty czyli 2#RRF i 2#Onyx wystartuje pod koniec maja jak już się zrobi Cieplutko...

Ziemia zwykła do kwiatów i doniczki docelowe 5l dla automatów a 2 Euforie idą na spoty.Wszystkie automaty i jedna euforia będą miały porządne LST.Euforia też FIM.Nawozy widać jakie będą...Co tu dalej pisać...Zobaczym co będzie...Ps.Z przyjemnością bym wszystko w foliaku zostawił,ale żona chce w tym roku mieć dostęp do swoich roślin...(http://www.forum.haszysz.com/album.php?albumid=755- tak było w 2009)
clear.gif
 
Ostatnia edycja:
G

Gość

Guest
To już raczej Euforie do foliaka, a automaty na out, ale jak tam uważasz ;)
 

ZetNCS

Well-known member
Rejestracja
Sie 14, 2008
Postów
180
Buchów
0
Dziś z parapetu rośki zostały wyteleportowana do foliaka...Mam nadzieje że przyroda nocą nie zrobi żadnego psikusa...
clear.gif

W foliaku niemasz się czego obawiać o temperature. Przymrozków już niebędzie.
 

Jim Carrey

oraganic jungle growing masta
Weteran
Rejestracja
Lip 2, 2007
Postów
1,091
Buchów
3
Np. u mnie pogoda nie jest za***ista ;/ ok 9 ', 0 słońca, deszcze.
Więc się wstrzymuje z wydaniem na spota :D
 

P@trik

Well-known member
Rejestracja
Lip 6, 2008
Postów
329
Buchów
0
Jako że to ma być fotorelacja update zdjęć będę robił raz w tygodniu bo częściej to niema czasu ale i potrzeby...Po głębszym zastanowieniu się doszedłem do wniosku ,że najlepiej bedzie zostawić 2 euforie i 3 automaty w foliaku(euforia będzie musiała oprócz lst mieć też fim bo komendant(żona) wydał zezwolenie na 5 niskich plantów w foliaku) Jak widać na zdjęciu 2 euforie już są w docelowych donicach.Reszta czeka na doniczki i miejscówki.


 

qpka1

Well-known member
Rejestracja
Sie 28, 2008
Postów
298
Buchów
0
Z outem ja bym uważał, może temp nie jest już tak niska żeby zagrozić krzaczkom ale bynajmniej u mnie... ciągle pada i mogą pognić. Mi już jeden Wr gnije i zapowiada się że na jednym się nie skończy;/
 
G

Gość

Guest
zdaje sie że będziemy mieć powtorke pogody z tamtegpo roku,jest prawie identycznie,caly czas mokro i jeszcze w czerwcu ma byc bardziej mokro,czyli cos "ala" tamten sezon,powodzie też sie pewnie pojawią
 

Zamotany

Well-known member
Rejestracja
Paź 15, 2009
Postów
142
Buchów
0
Ja znowu słyszałem zę w czerwcu ma być bardzo ciepło a teraz mokro.
Pozdro udanej uprawy :harvest:
 

P@trik

Well-known member
Rejestracja
Lip 6, 2008
Postów
329
Buchów
0
Ja tam się pogodą nie martwie...Bardziej martwię się tym że padł mi spot a w mieście jednak ciężko o cokolwiek...niemam gdzie wysadzić jednej EU i jednego RRF nie wspominając jeszcze o 4 automatach które miałem pod koniec maja wystartować(2 do foliaka a 2 w plener).

A tak wygladają dziś moje kwiatki

 
0

06 kwietnia 2006

Guest
Prośba autora tematu została rozpatrzona pomyślnie- masz moje słowo.
Twój temat, Ty tu wyznaczasz granice offtopa ;)
 

dunno

Well-known member
Rejestracja
Lut 21, 2010
Postów
267
Buchów
0
trochę roślinki się powyciągały, ale na razie chyba nie mają niedoborów, chyba że słońca
 

P@trik

Well-known member
Rejestracja
Lip 6, 2008
Postów
329
Buchów
0
Zgadzam się...Są nieco wyciągnięte,ale nie na tyle żeby się martwic.Mają niedobory światła.Pogoda nie rozpieszcza.
Co oprócz fim i mocnego LST można zrobić by zmniejszyć jak najbardziej gabaryty planta??Muszę coś zrobić żeby 2Euforie były jak najmniejsze(oczywiście w ramach zdrowego rozsądku)
 
Ostatnia edycja:

alfred

Well-known member
Rejestracja
Lis 29, 2009
Postów
291
Buchów
0
daj im mniejsza doniczke tylko w plonie sie odbije
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół