nasiona marihuany

Madness

Wyszukiwarka Forumowa:

satindi

Well-known member
Rejestracja
Mar 31, 2010
Postów
134
Buchów
0
Madness



Wspaniały cross pomiędzy South of Brazil a legendarną w pełni ustabilizowaną Cinderella 99 i Matanuska Tundra. Mistyczna hybryda na wyciągnięcie ręki. Madness jest wyjątkowo prosta w uprawie i w dodatku nie jest przewrażliwiona na punkcie nawozów. Świetnie również nadaje się na klony. Nie jednego doświadczonego palacza przyprawiła o zawrót głowy. Uwielbiana ze względu na swój unikatowy, zniewalający zapach i słodki smak. Nie ma prostszej odmiany w uprawie. Gwarantowane w 100% zaskoczenie w trakcie fazy wegetatywnej, istny cud genetyczny. Już po 8 tygodniach kwitnienia trichomy przyjmują kolor mleka. Madness pnie się do góry jak szalona, jej szczyty puchą w oczach, a jej gałęzie rosną jak winorośl przez co z łatwością można nimi manipulować. Ona wręcz kocha treningi. Przy odpowiednich zabiegach odwdzięczy się niewiarygodnym plonem. Roślina ta łagodnie przechodzi w ciemną zieleń na średniej wielkości liściach wiatrakowych. Zaleca się aby w cyklu 12/12 dodatkowo trenować ją przez 12 dni. W okolicach 27 dnia flo przestaje rosnąc i w pełni koncentruje się na procesie kształtowania szczytów. Madness jest jedną z najbardziej żywicznych odmian. Topy są stabilne i mocno zbite. Pomimo swoich niewielkich rozmiarów, z 50 centymetrowej rośliny można uzyskać aż 75 gram suszu. Odmiana ta świetnie również radzi sobie na zewnątrz, znosząc bez trudności choroby. Ze względu na wysoką zawartość CBD ma duże właściwości medyczne. Jedna z najbardziej klasycznych wczesnych hybryd.

Typ: 50% Indica / 50% Sativa
Genotyka: South Brazilian x Cinderella 99/Matanuska Tundra
Wys. Indoor: Średnia
Wys. Outdoor: Średnia
Zbiory: 300 - 500 Gr./m2
THC: 15 - 20%
Czas Kwitnienia: 9 tyg.
Okres zbiorów Outdoor: Połowa września
Breeder: World of Seeds

Przetłumaczone ze strony www.worldofseeds.eu
 
Ostatnia edycja:

psycholek

Well-known member
Rejestracja
Mar 16, 2010
Postów
255
Buchów
0
Z tego co widze robi sobie chłopak reklamę i tyle.
 

bugadii

Well-known member
Rejestracja
Kwi 5, 2009
Postów
78
Buchów
0
pie****enie o szopenie wszystkie sa wspaniale mistyczne i czarodziejskie jak sam ch*j:jocolor:
 

Mr Ghost

Active member
Rejestracja
Cze 19, 2013
Postów
44
Buchów
2
Witam,
bardzo stary temat-ale dla mnie młody,więc swoje 0.03 PLN wtrącić chciałem:spalony:
do trzech poprzedników,którzy tak wiele wnieśli do wątku:
http://en.seedfinder.eu/strain-info/Madness/World_of_Seeds_Bank/

Jeśli znacie Panowie obcy język angielski,to chyba słowa małych przeprosin się należą-człowiek po prostu przedstawił ofertę,i nic więcej.

pozdrawiam serdecznie,
mg
 

Mr Ghost

Active member
Rejestracja
Cze 19, 2013
Postów
44
Buchów
2
a bugadii trafnie oferte podsumowal :D

Oj tam Fidelu drogi;)
Każdy się sprzedaje,absolutnie każdy,w każdym momencie żywota swego,tylko czasem o tym nie wie..

Kwestia tylko,w jaki sposób to zrobi..

pozdrawiam,
mg

@fatal1ty chyba jakąś pochwałę dostałem taki mi sie wydaje,wielkie dzięki,całkiem fajne uczucie, mój pierwszy buch<lol>
pzdr,
md
 
Ostatnia edycja:



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół