nasiona marihuany

Transport sadzonek na miejscowke, jak ?

Wyszukiwarka Forumowa:

Maczeta

Well-known member
Rejestracja
Sty 12, 2011
Postów
354
Buchów
0
Zawsze wioze krzaki w kubkach w kartonie cienkim po karcie grafiki i w plecanu na rowerku + ziemia+maczeta+cienka kurtka w busz+woda a ostatnio przeszedlem sam siebie.Miałem aż 2 kursy jeden taki kurs to 20 km w jedna i druga strone.1 kurs 30kg na plecach potem powrót i nastepne 20kg do plecaka i ogien po tej całej akcjii czułem sie jak robotnik po 16h pracy :freak2:
 

slabyrolnik

Active member
Rejestracja
Mar 12, 2012
Postów
30
Buchów
0
Witam.

ja jeszcze jestem bardzo newbie ale niedlugo zaczynam kielkowanie wiec musze sie szybko dowiedziec:

- Ile ziarenko ma siedziec w tym kubku od jogurtu?
-I jak ja mam to przelozyc ? moge wyjac razem z ta ziemia z kubka i polozyc na tej ziemi juz przygotowanej? czy jest jakas specjalna procedura?:p
da sie przy tym jakos uszkodzic roslinke?

btw bede sadzil durban poison i pytanie
czy wystarczy jak kupie ziemie ogrodnicza i pomieszam ja z ziemia z miejscowki?
na miejscowce rosna takie rzeczy


ogolnie jest pelno suchych lisci wiec chyba gleba jest w pyte.
Moge ewentualnie np zrobic kompost ziemniakow czy cos? bo jakos nie usmiecha mi sie bawic w te dolomity perlity i inne shity wiec pytam czy na poczatek moge sprobowac tak poprostu i czy jest szansa ze cos z tego wyrosnie?
 
Ostatnią edycję dokonał moderator:

Morf

Well-known member
Rejestracja
Mar 12, 2012
Postów
74
Buchów
0
Ty w każdym temacie pytasz się prawie to samo ... Człowieku to są podstawowe informacje , miliony razy wałkowane na forum. Pod "logiem" forum jest "szukajka" wpisz tam co trzeba i masz jak na tacy.
 

czwartek

Active member
Rejestracja
Lut 9, 2024
Postów
32
Buchów
20
Czytam i mnie nachodzi jedna myśl(jak jest taki post to proszę o link) że nie było jak przewozić dużą ilość bez samochodu ,nie kupując 400sztuk kubków i nie dźwigać zbędnych dużych kg tylko szanować się .Dodam że mam na myśli jednorazowe podejście .
 

Szevo

Outdoor 4 ever
Weteran
Rejestracja
Lut 13, 2012
Postów
1,552
Buchów
3,812
Odznaki
10
Widziałem jak ziomek małe planciki miał wypłukane z gleby. Takie babcine sadzonki na grządki koperku. W woreczku zroszone wodą. Jak korzeń cały to powinno dać radę. Sam zawsze targam w doniczkach więc jak to rośnie dalej nie wiem. W relkach gdzieś było...
 

czwartek

Active member
Rejestracja
Lut 9, 2024
Postów
32
Buchów
20
Ja targami w składanej skrzynce z PET ale to ciężkie jest ,a pokrycie podwójnym kubkiem to trochę kasy jest.
Może jest jakiś spec od auto na out i się wypowie
 

czwartek

Active member
Rejestracja
Lut 9, 2024
Postów
32
Buchów
20
Widziałem jak ziomek małe planciki miał wypłukane z gleby. Takie babcine sadzonki na grządki koperku. W woreczku zroszone wodą. Jak korzeń cały to powinno dać radę. Sam zawsze targam w doniczkach więc jak to rośnie dalej nie wiem. W relkach gdzieś było...
Próbowałem ale ja to chyba mam pecha a jak to klasyk mówi że jak ktoś ma pecha to i palca w D**ie złamie .Dziękuję za Radę
 

TęczowyMiś

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Kwi 29, 2012
Postów
521
Buchów
430
Odznaki
1
Sadzisz w kubeczkach jak podrosną i chcesz przetransportować to po prostu owijasz gazeta kubek i robisz im taka osłonę, później do kartonu karton zaklejasz ze niby paczka i lecisz z tematem..
 

Major zielarz

( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°)
Rejestracja
Lip 20, 2014
Postów
342
Buchów
1,224
Odznaki
4
Hah aż mi się przypomniało jak skończyłem z outami, a ziomek z którym wcześniej robiłem outy stwierdził że zrobi jeszcze jednego samemu... No i dzwoni, żebym mu pomógł chociaż dołki kopać i wsadzić itp. No spoko czemu nie... Tylko okazało się, że już miał 3-4 tygodniowe sadzonki ze szklarni i jak po mnie przyjechał to normalnie miał w bagażniku rośliny na tyle wysokie, że przez tylną szybę normalnie było widać co to jest 😆 i tak sobie jechałem swoim autem za nim patrząc na krzaki w bagażniku w tym aucie co jechało przede mną na przypale 😆 nawet coś mu tam z tego wyszło z tego co pamiętam.
 

zielonywtemacie420

Well-known member
Rejestracja
Maj 29, 2023
Postów
265
Buchów
102
ja swoje do placaka zalezy jakie duze masz donice ale ja 8 na luzie przewiozlem i nic sie nie stalo
 

zielonywtemacie420

Well-known member
Rejestracja
Maj 29, 2023
Postów
265
Buchów
102
Czytam i mnie nachodzi jedna myśl(jak jest taki post to proszę o link) że nie było jak przewozić dużą ilość bez samochodu ,nie kupując 400sztuk kubków i nie dźwigać zbędnych dużych kg tylko szanować się .Dodam że mam na myśli jednorazowe podejście .
a kto wysadzi 400 sztuk na out ? gosciu by to musial traktowac jako prace na etacie zeby to wszystko ogarnac bo wysiać a nawet
2 tysiace sztuk ciezko nie bedzie powrzucac do ziemi i tyle ale wez je do konca doprowadz

ale zakladajac ze dasz rade no to co no to od razu w ziemie na spocie dajesz pestke nie ma co takiej ilosci w domu wegowac kiełkowalność bedzie niższa ale nie bedzie chodził jak po***any

chociaz tak mysle ze dałobysie za jednym razem zabrać na luzie z 60-70 sadzonek jakby każda wpakować do opakowania po serku monte przykladowo takie małe zrobić "półkę" w plecaku i warstwami to układać nie powinno to być cieżkie ale 400 na raz wegowanych już no nie dasz rady chybas ze taczka na spota jedziesz XD
 

czwartek

Active member
Rejestracja
Lut 9, 2024
Postów
32
Buchów
20
a kto wysadzi 400 sztuk na out ? gosciu by to musial traktowac jako prace na etacie zeby to wszystko ogarnac bo wysiać a nawet
2 tysiace sztuk ciezko nie bedzie powrzucac do ziemi i tyle ale wez je do konca doprowadz

ale zakladajac ze dasz rade no to co no to od razu w ziemie na spocie dajesz pestke nie ma co takiej ilosci w domu wegowac kiełkowalność bedzie niższa ale nie bedzie chodził jak po***any

chociaz tak mysle ze dałobysie za jednym razem zabrać na luzie z 60-70 sadzonek jakby każda wpakować do opakowania po serku monte przykladowo takie małe zrobić "półkę" w plecaku i warstwami to układać nie powinno to być cieżkie ale 400 na raz wegowanych już no nie dasz rady chybas ze taczka na spota jedziesz XD
Byku 400 sztuk (ale kubków mi chodziło o podwójne zabezpieczenie na transport ),ale na haszyszu myślę że są osoby co więcej dają na out .
Ja dźwigam skrzynkę tak jak na chleb tyle że wysoką i czasami się zdarzyło wędrując na spot że się wywaliłem w Ciężkich terenach i była kapa z plantami ale zawsze merotyryke się ceni .Pzdr
 

zielonywtemacie420

Well-known member
Rejestracja
Maj 29, 2023
Postów
265
Buchów
102
Byku 400 sztuk (ale kubków mi chodziło o podwójne zabezpieczenie na transport ),ale na haszyszu myślę że są osoby co więcej dają na out .
Ja dźwigam skrzynkę tak jak na chleb tyle że wysoką i czasami się zdarzyło wędrując na spot że się wywaliłem w Ciężkich terenach i była kapa z plantami ale zawsze merotyryke się ceni .Pzdr
nie uwierze ze te osoby wszystko kielkuja indoor raczej tylko wata a potem spot
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół