nasiona marihuany

Transport sadzonek na miejscowke, jak ?

Wyszukiwarka Forumowa:

Kristofpro

Well-known member
Rejestracja
Lis 30, 2009
Postów
137
Buchów
2
Tak musiałem przewozic na przypał, ale nie miałem wyjścia.Ja powkładałem donice w opony i było elegancko żadnych strat podczas transportu<lol>

Fotka z 29,06,10,


a co do sadzonek to kubeczki obłożone czymś w kartonie takim po np odkurzaczu zaklejony tasma z paragonem przypietym spinaczem
 

PanoramiX

Well-known member
Rejestracja
Maj 14, 2010
Postów
177
Buchów
0
No a nie? Może złego słowa użyłem ale koleś jest hardcorem:D
 

Kałach =D

Well-known member
Rejestracja
Kwi 29, 2010
Postów
343
Buchów
0
Ja jak miałem przypał to swoje wynosiłem w workach do paszy :D
 
D

delete

Guest
ja normalnie do plastikowej skrzynki i sobie niosłem przez łąki :D
 

PlantaCP

Well-known member
Rejestracja
Cze 4, 2010
Postów
56
Buchów
0
Ja miałem sadzonki w kubkach jednorazowych, jechały 10km za miasto zatłoczonym PKSem, ledwo uszły z życiem, potem jeszcze 3km z buta z tym kartonem przez wieś, kumpel z worami z ziemią, masakra :> następnym razem bez auta sie nie wybieram na taką akcje...
 

pezetszugiel

Well-known member
Rejestracja
Lut 19, 2011
Postów
204
Buchów
0
wiecie co zasialem pierwsze pomidory w zyciu ale na zastanawianie sie w czym je wyniesc w plener nawet ja nie tracilbym czasu.. bierz je w cokolwiek byle sie nie zniszczyly i zebys sie nie zdradzil krotka pilka nad czym tu myslec...:pl:
 
P

Plantator Biggy

Guest
Z reguły siewki przesadzam do doniczek z butelek obciętych do połowy, a kiedy plany podrosną i pora je wywieść, przyklejam taśmą te resztę z obciętych butelek tak jakbym miał zwykłą butlę PET tylko że z niezwykłą zawartością. Potem do plecaka ile da się upchnąć i w drogę.
 

Top3k

Well-known member
Rejestracja
Lis 19, 2010
Postów
184
Buchów
0
dlatego najlepiej trzymac w kubkach , wystarczy potem nakryć z góry drugim kubkiem i zakleic taśmą.

filozofia żadna raczej.

Najlepszy pomysł , bezpieczny dla plancików ; p sam kiedys miałem tez na to zajawke ; p<peace>
 

jointmen

Well-known member
Rejestracja
Kwi 23, 2010
Postów
257
Buchów
0
Ja sobie uszykowałem już do tego karton , nie duży , dwu poziomowy i obliczyłem sobie ze jak poukładam na każdym poziomie 30 kubeczków z małymi plancikami i zabezpieczę je gazetami miedzy sobą ( żeby stały "jak jajka w mendlu") to na rower na bagażnik mogę zabrać łącznie 60 plantów na jednen kurs . Oczywiście rowerem jadę , bo samochodem to ryzyko kontroli ;)
 
Ostatnia edycja:

Piotruś

Well-known member
Rejestracja
Wrz 21, 2007
Postów
112
Buchów
0
Najlepiej to wysadzić od razu na miejscówce, przykryć butelką i problem z transportem z głowy.
 

Leopold Staff

Well-known member
Rejestracja
Kwi 8, 2011
Postów
103
Buchów
0
Ja swoje planty wysadzałem stopniowo po kilka sztuk bezproblemowo "doniczki" wsadzałem do wiadra i w drogę. W środek włożyłem jeszcze styropian żeby wszystko się trzymało i do tej pory wszystkie rośliny przeżyły. W ten sposób prawie za każdym razem idąc na spota dorzucałem nowe partie.
 

majlou

Well-known member
Rejestracja
Mar 30, 2010
Postów
329
Buchów
0
W reklamowce jest git(kładziesz kawałek deseczki na dno zęby była "podłoga" :freak:) ale tez znam ludzi co na przypał planty w plecaku nosili :sunny:

czemu na przypał? ja na swojego spota jeżdżę rowerem i nie widze innej opcji jak plecak
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół