nasiona marihuany

Transport sadzonek na miejscowke, jak ?

Wyszukiwarka Forumowa:

olek

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 8, 2010
Postów
555
Buchów
0
moja starsza jest spoko. Ja zalatwiam nasiona ona je kielkuje i pilnuje przez tydzien a ja dbam na oucie. Dam jej 5g i jest good :)
 

Leszcz

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Kwi 17, 2010
Postów
962
Buchów
2
Daj mi namiar do twojej matki to sobie z nia zajaram :spalony:
Jezeli to co mowisz jest prawda to czlowieku jestes w niebie =p
 

CannabisPalermo

Well-known member
Rejestracja
Kwi 11, 2010
Postów
83
Buchów
0
hehe ja tez mam tak dobrzee
z mama moge sobie Jointa a nawet pilnuje moich sadzonek jak mnie nie ma :freak::smokee:
 

deep

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 9, 2008
Postów
1,068
Buchów
2
torba taka jak siłke,na dno tektura ,kłade planty topami zwróconymi do siebie (planty w 0.5L kubkach ) ,na 70 sztuk jedna złamana
 
D

delete

Guest
Jeśli nie chcesz połamać to bierzesz rzeźbisz w styropianie dziury na doniczki z dołu dajesz sklejkę albo coś w tym stylu coś twardego i targasz albo taczki. Raz uczestniczyłem w pięknej akcji w której kumpel pożyczył bez pytania przyczepkę przywiązaliśmy do skutera i jazda. Wieźliśmy ok. 50 litrów wody, 200 l ziemi i sadzonki 20 sztuk tylko że złamały się 3 więc lepiej nie próbujcie.
 

ensede

New member
Rejestracja
Lip 7, 2010
Postów
1
Buchów
1
Kiedyś jak wparował mi do szafki ojciec (która dziwnie się świeciła?) to musiałem się ewakuować z pomidorem (miał z doniczką jakies 1.5m) i musiałem przez cała ulice gnać to się tak spieszyłem że na krzoka wsadziłem dużą siatke taką nieprzezroczystą i w nogi do lasu :p :yeahh: Przetrwała bez uszczerbku! :jaraczz:
 

PaleHajss

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Kwi 3, 2009
Postów
1,617
Buchów
0
najlepiej furą ale troche ryzykowne ja ostatnio z plantami 3 patrole mijałem ;D
 

zielonamasa

jungle guerilla trooper
Weteran
Rejestracja
Wrz 16, 2008
Postów
3,870
Buchów
3,409
Odznaki
1
ja paletki wkładam do takich plastikowych skrzynek (bo same paletki od ciężaru ziemi potrafią się połamać, ot tak), a skrzynki do kartonu (żeby nie wyłaziła zielenina) do auta i dawaj - ale zazwyczaj obok miejsc gdzie rośnie sporo - mam propagator - żeby zminimalizować wożenie do minimum, wiadomo czemu.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół