nasiona marihuany

Transport sadzonek na miejscowke, jak ?

Wyszukiwarka Forumowa:

Wedrowiec

Member
Rejestracja
Kwi 19, 2010
Postów
6
Buchów
0
Witam, moje malenstwa juz sa na swiecie od jakis 3-4 dni jest ich 13, se rosna i jakos sobie radza :D za 2 dni chce juz je zawiesc na przygotowana miejscowke. Poniewaz szukalem na forum i nie znalazlem rzadnych porad dotyczacych przewozu sadzonek. Jak je zabezpieczyc najlepiej zeby w bagazniku spokojnie dojechaly sobie na miejscowe ?:jaraczz: zaznaczam ze od samochodu do miejscowy 40-50 min z buta ... i w niektorych momentach jest ciezko ... (rozumieja mnie wiślacy) :D Macie jakies dobre patenty ? zeby malenstwom nic sie nie stalo ? Pozdro<wodna>Wiadro im coooming...
 

MRpp

Member
Rejestracja
Mar 17, 2010
Postów
22
Buchów
0
Ja przenosiłem swoje w reklamówkach :harvest:
 
D

delete

Guest
W reklamowce jest git(kładziesz kawałek deseczki na dno zęby była "podłoga" :freak:) ale tez znam ludzi co na przypał planty w plecaku nosili :sunny:
 

BigBit

Well-known member
Rejestracja
Mar 23, 2009
Postów
136
Buchów
0
Dobry temat. też nic na ten temat nie znalazłem, ale sam wymyśliłem. Jak roślinki są jeszcze dość małe, można uciąć górę od butelki 1,5 l nakryć tym roślinki i przykleić do doniczki taśmą. Coś jak butelka na spocie ochraniająca roślinki. Można w ten sposób przenosić nawet w plecaku
 

qpka1

Well-known member
Rejestracja
Sie 28, 2008
Postów
298
Buchów
0
kub kubeczki jednorazowe i na taśme zakryj kiełki na czas transportu, ochroni to je przed zgnieceniem.
 

zorro_123

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sty 19, 2008
Postów
1,678
Buchów
1
dlatego najlepiej trzymac w kubkach , wystarczy potem nakryć z góry drugim kubkiem i zakleic taśmą.

filozofia żadna raczej.
 

ZetNCS

Well-known member
Rejestracja
Sie 14, 2008
Postów
180
Buchów
0
Ja w tamtym roku robiłem dwupoziomowe pudełka na sadzonki, żeby wywieźć ich jak najwięcej za jednym razem. Każdy pomysł jest dobry, byle były bezpieczne.
 

Wedrowiec

Member
Rejestracja
Kwi 19, 2010
Postów
6
Buchów
0
Na ale jak to dokladnie ma wygladac :D jakies instrukcje stworzenia takiego schronu :p<wodna> Kumple help :D
 

MRpp

Member
Rejestracja
Mar 17, 2010
Postów
22
Buchów
0
Ja mam coś takiego.
Pudełko po słuchawkach unitry :D z miejscem na 6 roślinek. w jakimś sztywnym kartonie wycinasz otwory takie żebyś mógł tam na ścisk wsunąć kubeczki z roślinkami.
Kartony z kubeczkami wkładasz do pudła i wsio :)
a%3E
normal_DSC00049.JPG



normal_DSC00049.JPG
a%3E
 

zdebus

Well-known member
Rejestracja
Lip 30, 2009
Postów
201
Buchów
1
Aż Ci bucha dam za własną inwencję twórczą :) proste i konkretne rozwiązanie na przenoszenie młodych sadzonek bez jakichkolwiek problemów może zrobić to nawet małe dziecko w krótkim czasie, no i nie wymaga żadnych nakładów finansowych :D Pozdrowienia i powodzenia na oucie, mam nadzieję, że out Ci sie uda i będziesz popalał swoje plony przez długi czas :)
 

gentelman24

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 23, 2009
Postów
716
Buchów
0
Rolnicy pomidory na spota to w kartonach lub:

Co do sadzonek pomidorów to rolnicy transportują je w kartonach takie połączone np.1m na 1m plastykowe jakby podobne do torfowych,tyle,że z plastyku doniczki.Co do innych roślin,to myśle,że jest podobnie.:yeahh:
 
G

Gość

Guest
Prostsze rozwiązanie ? wykiełkuj ( poczekaj na większy kiełek ) i wrzuć na spota do miejsca docelowego. Przykryj na pół przecietymi butelkami a nawet i nie trzeba i rosną.

Ps. ktoś napisze ... Co ty p,,,, większość nie wyrośnie ... ( I tu będzie w błędzie ) nigdy nie stosowałem sadzonek prosto w glebę szły pestki na spocie. Oczywiście do uprzednio przygotowanej gleby. Najpierw namocz glebę jak byś podlewał pestki wrzuć pestki przykryj czymś lub nie i gitara mniej ***ania się z tym. I tak wyrośnie najprostrze rozwiązania są naj efektywniejsze. tylko skrucisz cały proces .i prz okacji nie świecisz się z torbami. małe pudełko pestki wrzuć przenieś przesadź.

Pozdrawiam.
 

olek

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 8, 2010
Postów
555
Buchów
0
ja mam lepszy .. Mowie starej zeby wsiadla do jeepa i mnie wiezie po polach ... w aucie full baniakow z woda i sobie wyladowuje all i good :) oczywiscie wszystko przed 5 rano zeby nie bylo przypalu
 

Wizard

Member
Rejestracja
Maj 6, 2010
Postów
10
Buchów
0
A na jesień razem jaracie wspólnymi siłami zdobyty plon? :D
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół