nasiona marihuany

Sposób na agresywnych forumowiczów

Wyszukiwarka Forumowa:

blantolud

Well-known member
Rejestracja
Sty 2, 2009
Postów
100
Buchów
0
Hehe, dobre :D
Teraz będzie pełna kulturka:
Ale ciekawe ile w tym prawdy.. ;]

Pozdro!
 

Qbek

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 7, 2007
Postów
596
Buchów
1
oczywiście wszystko będzie git. najwięksi agresorzy staną się potulnymi barankami i nagle średnia długość fiuta wzrośnie o pół metra.
 

BigBit

Well-known member
Rejestracja
Mar 23, 2009
Postów
136
Buchów
0
Ludzie... Przecież to zwykły farmazon!!!
 
K

Kot z Cheshire

Guest
pie****enie o szopenie ku**a jego w du*e chędożona mac zaraz cos rozpie****e pod ch*j bo juz ku**a w piz*u nie moge!!! arrrrgh!!!!


pytanie - ile mam centymetrow? :D
 
K

khaaaaaaaa

Guest
Teraz robcie zdjecia jak chcecie pokazac ze to farmazon w tym temacie, innej opcji niema :D
 

tertO44

Well-known member
Rejestracja
Lip 8, 2009
Postów
102
Buchów
0
No to pięknie... dobrze że należ do tej spokojnej społeczność na forum... a tak w ogóle to jakieś, sranie w banie... Widać że ten mit po ''kocie'' spłynął jak woda.. heh
 
K

Kot z Cheshire

Guest
wlasnie ku**a!
kto tu twierdzi ze ja ku**a agresywny jestem ku**a?
przypie****e z buta w pysk to sie skonczy sranie babci po krzakach agrestu.
 
K

Kot z Cheshire

Guest
kot a tak na prawdę to coś w tym jest co?????<rotfl>

ta, a ruscy kaczynskiego zestrzelili :D
mam 16,5cm - przysiegam ze to prawda, moze nie jest to imponujacy rozmiar, ale kompleksow nie mam ;)

idioci zawsze wywoluja we mnie agresje. do normalnych ludzi odnosze sie normalnie, a czesto bywam bardzo mily ;) zreszta, z normalnymi forumowiczami i growerami nie mam absolutnie zadnych problemow.

z jakiegos powodu to forum przyciaga tabuny pie****onych idiotow, ktorych nalezaloby uspac z miejsca, bo ku**a nie sa warci powietrza ktorym oddychaja, a najbardziej wk***iaja mnie tym, ze zameczaja roslinki swoja ***ana glupota i bezmyslnoscia.

i ch*j im w ryj :D
 
G

Gość

Guest
i tu masz racje kocie tych sadystów roślin należałoby wystrzelać ,ale zawsze Ty możesz ich powyzywać nawet mając te swoje 16,5 cm a jak ktoś nie wierzy to jego sprawa.<rotfl>
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół