nasiona marihuany

Czym loris zajmował się w sezonie 09

Wyszukiwarka Forumowa:
D

delete

Guest
Niekoniecznie. Po prostu "odmiany" sprzedawane jako WW nie koniecznie są identyczne.

Ja moja WW wspominam jako jedna z najbardziej ze zróżnicowanych odmian jakie miałem, zróżnicowanie krzewienia - w ogóle wyglądu krzewów było gigantyczne. Moc zapach zbliżony - plony z różnych sztuk bardzo różne od zadziwiających jak na warunki --- do bardzo złych --- ale raczej ze wskazaniem w wypadku roślin rosnących out, na tendencje do tworzenia bardzo wielkich roślin - zbyt duże różnice co by to zwalać na same zróżnicowane warunków. Termin kwitnienia i stopień dojścia out. także się kapkę różnił trochę ale mało.
A hybrydy bywały wredne w większości wypadków późne bardzo:

Moje były zbierane w okolicy pierwszych przymrozków i nie nazwałbym tego niczym ponad ~ 2/3 dojścia.
Zdarzyło się, że męskie pozostawione na poletku wcale nie zaczęły pylić. Panienki doszły na oko.. w ponad połowie wtedy.

loris nie jest pierwsza osoba której WW o wiele lepiej dochodzi niż mi np:. -> ciekawi mnie źródło tych nasion. Bezpośrednio od greanhause WW nie miałem -> black widow która ma być tym samym co pierwotny org także nie znam. Pamiętam, ze ludzie którzy mieli WW od Nirvany nie zgadzali się wcale w ocenie zapachu - ja twierdziłem, że cuchnie na potęgę "kocia szczyną" znaczącego teren kocura + przepocona koszulka + lekka owocowo-kwiatowa ciężka nuta.
no fakt white widow z nirvany uprawiana przez znajomego wygladem rozniła sie od WW z Dp baa nawet jak zobaczyłem WW z Nirvany to nie pomyslałem ze to moze byc biała wdowa,a zapach jej był taki jak 2letnia gnojowica pozostawiona na słoncu
 

loris

Well-known member
Rejestracja
Lis 13, 2007
Postów
237
Buchów
12
ww pochodzila od prv growera. nie jestem w stanie teraz dowiedziec sie o rodzicow, ale jak wyzej wspomniano wdowa wdowie nie rowna. przypomnialo mi sie teraz, ze to jedyny sort, w ktorym czuc smak bylo na mokro ! w ogole aromat jest bardzo ciezki i specyficzny, cos jak ziele ale nie tak jak zwykle pachnie pamidorek. haj bardzo ciezki, indicowy. najchetniej to bym z Wami to praktycznie sprawdzil bo ciezko ubrac w slowa te odczucia... mmm kocham te rosliny
 

zielonamasa

jungle guerilla trooper
Weteran
Rejestracja
Wrz 16, 2008
Postów
3,870
Buchów
3,409
Odznaki
1
tym razem jakość zdjęcia dużo lepsza - piękne topy :) pozdrawiam
 
D

delete

Guest
po ch*j tak jarasz ta piz*ę, i piszesz co drugą wiadomość w tematach. Ogarnij się dziecko

grinchs wez przestan bo tak przeglądam forum i non stop widze wkazdym temacie twoje denne wypowidzi. Idz sie lepiej poucz do szkoły!

Sram na was i wasze opinnie:D

Przeglądnij chociażby ten, temat może zauważysz. O co nie którym chodzi:crazy:
no ja zdazyłem zauwazyc ze w tym temacie wypowiadam sie na temat! a gratulowac lorisowi roslin??? prawie wszyscy co sie wpisali w tym temacie pogratulowali mu tak jak ja:D Jimmy z twoim dzieciecym nickiem nie pasujesz na to forum a twoje wypowiedzi to nic nie znaczace puste słowa aby nabic sobie posta,tylko po co??
 
Ostatnia edycja:

rolercoster

Well-known member
Rejestracja
Mar 26, 2009
Postów
190
Buchów
0
grinchs wez przestan bo tak przeglądam forum i non stop widze wkazdym temacie twoje denne wypowidzi. Idz sie lepiej poucz do szkoły!
 

Lizard

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 17, 2009
Postów
1,688
Buchów
1,296
Odznaki
2
hahha i teraz pojdzie lawina.:)
nie no chlopaki robicie offa.grinshs czy jak to sie pisze daj se troche luzu,pojdz na spacerek albo rower czy cos.bardzo ladna dzis pogoda.ja nic przeciwko twoim postom juz nie mam ale jak widzisz koledzy sie buntuja.moze zazdroszcza rangi<rotfl>.
ps.do super growera jeszcze daleko wiec o nabijanie postow mu raczej nie chodzi:pa tak w ogole to przeciez on tylko gratuluje krzaczkow itp, wiec co w tym zlego?
 

Jim Carrey

oraganic jungle growing masta
Weteran
Rejestracja
Lip 2, 2007
Postów
1,091
Buchów
3
hahha i teraz pojdzie lawina.:)
nie no chlopaki robicie offa.grinshs czy jak to sie pisze daj se troche luzu,pojdz na spacerek albo rower czy cos.bardzo ladna dzis pogoda.ja nic przeciwko twoim postom juz nie mam ale jak widzisz koledzy sie buntuja.moze zazdroszcza rangi<rotfl>.
ps.do super growera jeszcze daleko wiec o nabijanie postow mu raczej nie chodzi:pa tak w ogole to przeciez on tylko gratuluje krzaczkow itp, wiec co w tym zlego?

Przeglądnij chociażby ten, temat może zauważysz. O co nie którym chodzi:crazy:
 

PaleHajss

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Kwi 3, 2009
Postów
1,617
Buchów
0
loris ile ci wychodziło mniej wiecej suszu z jednego krzaka ?
 

loris

Well-known member
Rejestracja
Lis 13, 2007
Postów
237
Buchów
12
nie wazylem, nie zalezy mi na plonie, zeszloroczy out byl bardziej na roznorodnosc , ciesze sie, ze w ogole dalem rade go przeprowadzic.
 
Ostatnia edycja:
S

Sławuś z council estate.

Guest
No no loris rządzisz. Jesteś jednym z najlepszych outdoorowców jakich tu widziałem, pamiętam Twojego planta giganta sprzed dwóch lat. Oby tak dalej. Chciałbym też mieć takie osiągnięcia, blood.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół