nasiona marihuany

Komu kibicujecie?

Wyszukiwarka Forumowa:
S

Sed

Guest
Nie chce żle się wypowiadać o naszej drużynie ale dostali nieżle w pie**ol :cry:
Gdyby nie szczęście to było by gorzej :cry: :cry:

Ps. Ale to nie ma znaczenia przecież dostali się na mistrzostwa :lol:
 

bialy_mis

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lip 9, 2005
Postów
2,908
Buchów
10
Nie dostali tak ostro... mielismy pecha. Zurawska zszedl przez kontucje drugi tez jakis zszedl. No i przez to ze wykorzystano wszystkie zmiany Janas nie mogl zmienic Rasiaka. A on pie****il wszystko.

2:1 to nie jest az taki zly wynik.
 

Jendrol

Well-known member
Rejestracja
Lip 9, 2005
Postów
366
Buchów
2
Dokladnie rasiak to byla porazka w chooj... ale Sed ma racje mieli i tak duzo szczęścia, bo nei oszukujmy sie: nie pokazali praktycznie nic :/
 
1

19(L)16

Guest
bez kitu rasiak to chlopiec z drewna...choc nie wiem czy niedzielan zagralby lepiej :) przegralismy jak zwykle na wyspach ale i tak druzyna zasluguje na wielkie brawa za cale eliminacje,przeciez grali w nich naprawde rewelacyjnie.nie mozna zawsze wygrywac.zobaczymy jak sie zaprezentuja w niemczech,mam nadzieje ze inaczej niz w korei :) a propos....wybiera sie ktos do naszych zachodnich sasiadow?
 
R

Rider

Guest
co do pana Rasiaka to jest on wedlug mnie za***isty zawodnik. W meczu z angliom poprostu mnial zly dzien, chyba zabardzo chcial sie popisac zresztom presja go zablokowala, bo przeciez od niedawna wystepuje w jednym z klubow premiership - tottenham h. londyn, wiec nie dziwie sie mu ze chcial sie pokazac, ale nie nie wyszlo czego nie mozna powiedziec np: jak gral na ukrainie w memorjale imienia lubanowskiego - zdobyl najwiecej goli i dzieki nimu wygralismy final z izraelem
 
1

19(L)16

Guest
tego ze strzela bramki to nie mozna mu odmowic.poprostu umie sie znalezc ale sam to raczej nie wypracuje sobie zadnej sytuacji....przypomina mi on troche jankera z bayernu-typowy napastnik ktory tylko wykancza podanie.ale i tak wedlug mnie nasz atak powienie skladac sie z zurawia i franka.rasiak u mnie nie miescilby sie w skladzie-gdybym byl selekcjonerem :p
 
R

Rider

Guest
no nie zgodzil bym sie z tym do konca... wykanczac akcje terz tzeba umiec :p zresztom chlop ma warunki i przy stalych zorro_123metach sie przyda taki chlop a na dodatek niezle kopie z glowy :p heh mimo wszytko

:roll: to zalezy od sytuacji np: nasz zespol ma przewage nad przeciwnikiem i zmuszamy go do defensywy wtedy musimy grac atakiem pozycyjnym, w ktorym do gry sa wnoszone roznego rodzaju doserodkowania np: stale zorro_123mety gry wtedy rasiak jest przydatny...

a sytuacja jaka byla w meczu z angliom sprawiala ze to my sie bronilismy, i tylko gra z kontry sprawiala jakies szanse na dobry wynik wtedy sciaga sie rasiaka i wpuszcza franka, itp. taka zmiana jest bardzo istona poniewaz gra z kontry wymaga duzej zwinnosci, szybkosc i chryzmy w grze, i dlatego rasiak byl bledem w tym spotkaniu :roll: ...
 

koyot

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 15, 2005
Postów
727
Buchów
1
dokladnie predazzo, rasiak nie jest na kontry...co do spotkania to szczescie ze nie dostalismy wiecej...
 

An@lyzer

Well-known member
Rejestracja
Lis 12, 2005
Postów
122
Buchów
0
ŁKS ŁÓDŹ POLSKA oczywiscie zawsze pozdrawiam : GKS TYCHY, ZAWISZE BYDGOSZCZ, RESOVIE RZESZOW. oraz pozdrowienia dla naszych wrogow: PIE****CIE SIE PEJSY *****e ..... widzew i ruch pedalow dwoch haha
 
R

Rider

Guest
Pozdro i dla ciebie z tychow :) ...choc mieszkam pod szczecinem i kibicuje Pogoni to i tak jestem z wami :D kiedy tylko w tychach przebywam...
 
1

19(L)16

Guest
bbx. skoro tylko rakow to czemu masz logo federacji holenderskiej jako awatar ? [tak tylko pytam z ciekawosci] :D
 
B

bbx

Guest
Holandie bardzo lubie za całokształt. A co do Rakowa to jest jedna z naszych przyspiewek. A tak z innej beczki to chodzisz teraz na Legie? CZy na torwarze sie znajdujesz?
 
1

19(L)16

Guest
niestety na Torawrze :( ciekawe ile to jeszcze potrwa-ten ***any prezesina Z chce zniszczyc caly ruch kibicowski na L :cry: najgorsze jest to ze on ma w dupie kibicow i olewa wszystko,nawet to ze nie przychodzimy na stadion...dla niego klub i tak wyjdzie na swoje nawet bez kibicow.fani sa tylko zbednym problemem....to mnie najbardziej wkurza.i dlatego traktuje go jak gnoja.coraz czesciej mysle jednak ze przegramy z tym lysielcem, bo co My mozemy,skoro w oczach calego spoleczenistwa kibice to banda bandytow zlodzieji i huliganow.taki jest stereotym naglosniony glownie przez zydowski TVN.jak o tym pisze to az mi sie plakac chce-powaznie,bo wszystko to co kocham i dla czego zyje jest teraz na skraju upadku tylko przez jednego czlowieka ktory nie ma pojecia o pilce i ma w dupie klub ktory tysiace ludzi ma gleboko w sercach, dla niego liczy sie tylko salata :cry: zygo pcha sie nawet do wyjazdow-ktore zawsze byly czyms szczegolnym a teraz wisi nad nimi widmo "piknikarstwa"....szkoda o tym gadac...mysle ze jesli my przegramy to prezesi innych klubow zaczna robic to samo u siebie i niedlugo polskie stadiony beda wygladaly jak np w niemczech lub angli-banda piknikow siedzi i wpie****a hotdogi,a jak ktos wstanie to zaraz jest opie****any przez tych ktorym zalasania :cry: az mi sie odechcieawa wszystkiego....

sory ze sie tak rozpisalem,jednak to jest temat bardzo mi bliski, temat woda ktory mozna droazyc i drazyc...

120%AntyZygo!!!
 
B

bbx

Guest
Zyge do piasku i po kłopocie! :eye:

Zobaczymy jak na meczu z Górnikiem bedzie? Andrzej S. sie stara, bedzie dobrze. A z drugiej strony to macie jeszcze Polonie, piłki nigdy nie zawiele :wink:
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół