nasiona marihuany

Komu kibicujecie?

Wyszukiwarka Forumowa:
1

19(L)16

Guest
heh.Jendrol-byles?ja bylem.....szkoda ze weszlismy dopiero na druga polowe,ale i tak bylo za***iscie.oczywiscie podczas drogi 6scio godzinny melanz po ktorym mecz ogladalem dosc mocno zakrecony :D . potem psy nas trzymaly ze 20min pod brama a kiedy zaczeli wpuszczac to w takim tepie ze ostatni ludzie weszli by na koncowke wiec trzeba bylo sobie troche pomoc i przedostac sie szturmem przez bramki :) powiem szczerze ze bylem pierwszy raz u Was i robi wrazenie 27tys kibicow....powaga dobrze sie zaprezentowaliscie....ale i tak najbardziej ucieszyl mnie fakt ze z mlyna kolejorza mozna bylo uslyszec co i raz piekna piesn-"zygo h*j,zygo h*j"-dzieki wam za to,bo to co ten pedofil wyprawia z NaszaLegiunia przechodzi wszelkie pojecie :D jak to sie mowi-KIBICE PONAD PODZIALAMI,PRECZ Z FRAJERAMI :) ogolnie wyjazd za***isty tylko byly dwa minusy.1-wynik :( 2-zeby dostac sie na stadion przy Bulgarskiej trzeba wpierw przedostac sie przez kilkaset metro olbrzymiego blota-wracajac do domu mialem spodnie u***ane po kolana a buty to nie wiem czy sie dopiora bo sa bardzo jasne :evil: ale i tak melduje sie tam za rok....heh
 

Jendrol

Well-known member
Rejestracja
Lip 9, 2005
Postów
366
Buchów
2
No niestety akurat teraz nie moglem być powód: lezałem w wyrze z temperatura 39*... ogladalem tylko w TV.
Właśnie ludziska mi mowili ze późno w chooj wasz sektor sie zapelnił.
No a ogolnie to u nas świeto, bo to pierwszya wygrana z wami od chyba 7lat :p
No i co do klimatu to na Bulgarskiej jest niepowtarzalny... mimo, że jestem kibicem raczej okazjonalnym, to potrafie sie zakochac w tej atmoswerze.
W takim razie przy nastepnej okazji mam nadzieje ze uda nam sie wspolnie cos obalic przed/po meczu :)
Pozdro!
 
1

19(L)16

Guest
hehe niestety to raczej nie bedzie mozliwe,mysle ze jakbym chcial sie spotkac z toba przed meczem pod stadionem to twoi koledzy dali by mi ostro popalic :D podobnie by bylo gdybys ty wpadl odwiedzic mnie na naszym sektorze :p poprostu nasi znajomi raczej "nie przepadaja" za soba heh
 
T

Tamull

Guest
Może nie piłka nozna, ale Pawłowi Szkopkowi :D Facet jest dobry !

13.06.2.JPG



A co do nogi to się nie wypowiadam bo można wpie**** dostać, kibicuje drużynie Polski i tyle :bom:
 

bialy_mis

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lip 9, 2005
Postów
2,908
Buchów
10
Zrob osobny temat o motocyklach jezeli cie to jara ale nie widze sensu wklejac tego zdjecia w tym temacie. Nawet mimo to, ze ten temat to jeden wielki off top
 

bialy_mis

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lip 9, 2005
Postów
2,908
Buchów
10
Ale tu sie nikt nie cisnie :p Nieraz sie znajdzie jakis koles co sie pokluci trche ale ogolnie to luzna atmosfera jest.

A temat zaloz bo wiele osob by sie chcialo dowiedziec czegos wiecej o tym sporcie... np ja.
 

Jendrol

Well-known member
Rejestracja
Lip 9, 2005
Postów
366
Buchów
2
znasz ta laseczke osobiście?;> (niby jestem modem, ale co tam jak offtopic to offtopic...:p)
 
1

19(L)16

Guest
hehe a ty zamiast na mistrza to patrzysz na laseczke :p a ten temat wcale nie jest offtop-sa na forum bardziej offtopowe niz ten :D
 
R

Rider

Guest
nie jest offtop poniewiaz luknijcie na nazwe tematu "komu kibicujecie?" no wlasnie wiec piszemy o swoich idolach itd. ogulnie i z kazdej dziedziny. Wiecej uwagi chlopaki :p
 
R

Rider

Guest
dla mie niema innej opcji niz wygrana z angliom roznicom 5 bramek :mrgreen: ... wracajac do rzeczywistosci to ten mecz jest bez znaczenia i tak jusz awansowalismy do szwabland 2006, a co w tym ciekawe to Holendia :lol: nam w tym pomogla wygrywajac z czechami 2-0 co sprawilo ze nawet jak zajmiemy 2 pozycje w tabeli to i tak awansujemy dalej :D ... ahhh ten popie****ony system FIFA :p mimo wyszystko jak dlamnie to za***iscie sie w tych eliminacjach sprawuja oby tak dalej HEY POLSKA TYLKO ZWYCIESTWO!!! TYLKO ZWYCIEEEESSSSSTTTWWWWOOOO!!!
 

Jendrol

Well-known member
Rejestracja
Lip 9, 2005
Postów
366
Buchów
2
ogolnie to sie chcialem spytac... czy znasz tą laske?... :D
A co to Polski to trzymam kciuki i pije zdorwie, tylko tyle zrobić moge :p
 
1

19(L)16

Guest
ten znowu o tej lasce :p trzeba bedzie wypic cos za zwyciestwo przed telewizorem,ja mysle ze jestesmy w stanie im dokopac.NIE PODDAWAJ SIE,UKOCHANA MA, NIE PODDAWAJ SIE, RZECZPOSPOLITA!!! :D
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół