nasiona marihuany

Komu kibicujecie?

Wyszukiwarka Forumowa:
1

19(L)16

Guest
do szczecina jade pierwszy raz i wiem napewno ze bedzie za***iscie :) Predazzo mam nadzieje ze nie chcesz mnie zakosowac bo o to ze jestes z policji to sie nie boje,na stadione by cie zjedli jakby sie dowiedzieli ze jestes tajnym agentem :p . a tak na powaznie to naprawde trzeba uwazac z tymi spotkaniami,ja jeszcze idgy nie umawialem ustawki (nie no raz ale to z panienka :) )
 
R

Rider

Guest
19(L)16 napisał:
na stadione by cie zjedli jakby sie dowiedzieli ze jestes tajnym agentem
no to napewno :D rozjszarpali by mnie "mlode wilki" - fan klub pogon :p ...z resztom zobaczysz mnie to kamien ci spadnie z serca no bo jaki to agent w kaptuze szerokim dresie i lufie w gebie?? do tego nieletni :p :p :p

[ Dodano: 2005-09-11, 13:52 ]
19(L)16 napisał:
Predazzo mam nadzieje ze nie chcesz mnie zakosowac
...a z kosom to czasem chodze :twisted: :twisted: :twisted: ...lecz tylko na jakies nocne wypady po 2 to tylko dla pozorow :p ...czlowieczenstwo nie jest mi obce :) peace&love :)
 
1

19(L)16

Guest
ufff to kamien spadl mi z serca :) tylko teraz ty nie wiesz czy ja nie jestem agentem - beheheh...w sumie to mnie tez by zjedli Turysci ale nie na stadionie tylko juz w pociagu i bysmy sie nigdy nie zobaczyli :mrgreen:
 
R

Rider

Guest
...agent,pies to tez czlowiek wiec tez moze jarac nie? :) no to w czym problem? :D

[ Dodano: 2005-09-11, 19:59 ]
wracajac do tematu to Pogon dostala z wilsa :x ...a Legia pokonala odre :) oby tak dalej :) hehe
 
1

19(L)16

Guest
kurcze Predazzo nici ze spotkania,ja jde do Ostrowca na PP zamiast do Szczecina,chcialem jechac do was ale odemnie chlopaki wola tam bo blizej i taniej no i autokarem :( szkoda ale mam nadzieje ze moze spotkamy sie za rok :)
 
R

Rider

Guest
hehe spoko jeszcze bedzie czas wiara w nas jeszcze bedzie czas by odpoczywac :) ...jesli sie nie myle to troche pozyjem jeszcze wiec wszystko mozliwe jest :wink: ...mayday :D
pozdro
 
1

19(L)16

Guest
hehe no nastepna okazja to mayday :D kurcze teraz bym byl juz z 40km ok szczecina na***any w trzy dupy a tak to siedze przed kompem w domu :(
 
R

Rider

Guest
...no a ja sobie wlasnie dziele dzialke bilecikiem :mrgreen: hyhy ...wogyle to wiesz ile ludzi z warszawy do nas przypielgrzymuje?? bo bedzie :twisted: piekielko :twisted: hyhy :alien:
 
1

19(L)16

Guest
no i po przyjacielsku remis :D jak wrazenia? z tego co sie orietuje to byl za***isty meczyk
 
R

Rider

Guest
hahhh zrelacjonuje cale wydazenie jak dojde do siebie bo byla booyaka nie z tej ziemi... wlasnie sie skaczyla hyhy :dj: :colors:

[ Dodano: 2005-09-18, 13:42 ]
...no to bylo tak ze z koesiami ogulnie melanzowalem w szczecinie calo dobowo... mecz byl sportem i ujaraniem sie w klawym towazystwie... jusz przed meczykiem w pewnym lokalu pilem i jaralem z legionistami wiec wspolne biesiadowanie jeszcze przed meczem bylo zauwazalne i po... od drugiej polowy kibice legi zasiedli z nami w jednym sektoze... byla "fajka pokoju" lol z 5g... mecz na poziomie piekna bramka piekna oprawa piekna zabawa wszystko pieknie...
do zobaczenia za rok pozdro legia
 
1

19(L)16

Guest
czytajac to wyobrazilem sobie siebie tam,kurcze zaluje ze omina mnie taki melanz :(

[ Dodano: 2005-09-19, 00:06 ]
do zobaczenia za rok....lub na wiosne w Warszawie :mrgreen:
 
1

19(L)16

Guest
no no mam nadzieje ze rozwazysz taka opcje jak wyjazd do warszawy.ja bylem w tym ostrowcu,i wyjazd za***isty byl.meczu wcale nie ogladalem tylko koncentrowalem sie na melanzu :) jednak wyjazdy maja niepowtarzalny klimat-kocham to :mrgreen:
 
R

Rider

Guest
19(L)16 napisał:
wyjazd za***isty byl.meczu wcale nie ogladalem tylko koncentrowalem sie na melanzu
wytrawni melanzownicy :D 8)
spoko postaram sie o krucjate do stolicy
...faza dzentelmelanzowska gwarantowana :twisted:
wypady po za dzielnice wymiataja
nie liczy sie tylko "ja i moja przestrzen..." heh
 

Jendrol

Well-known member
Rejestracja
Lip 9, 2005
Postów
366
Buchów
2
Do Poznania tez sie wybieracie?;>
Osobiście staram sie być na Lech:Legia w miare mozliwosci, bo to w koncu8 klasyk ligi...
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół