nasiona marihuany

Komu kibicujecie?

Wyszukiwarka Forumowa:
1

19(L)16

Guest
Pogon na mistrza idzie :D oby tak dalej. a jutro meczyk prestizowy z Bayernem-musze tam byc :) juz mam karnecik kupiony na runde hehe
 

bialy_mis

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lip 9, 2005
Postów
2,908
Buchów
10
Ja mam do WWA 100km i do tego kasy brak wiec nie ma mowy o byciu tam :p

A po ile bilety?
 
1

19(L)16

Guest
normalnie po 35 ale dla karneciarzy 25 :) BialyMisiu byles kiedys na meczu w Warszawie?
 

bialy_mis

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lip 9, 2005
Postów
2,908
Buchów
10
Na Legii nie bo mi kasy zawsze bylo szkoda. :p
 
R

Rider

Guest
fu*k... cos Legii nie idzie :evil: cos mi sie wydaje :roll: ze Zeielinski mimo ladnego nazwiska :alien: odejdzie :!:

[ Dodano: 2005-08-21, 14:56 ]
A POGOŃ dzis rozgromi amice :thumleft: ... mam taka nadzieje :D
"nawet biedronki ***iom w du*e amice wronki" heh

[ Dodano: 2005-08-22, 17:09 ]
ja pie***le... very qrwa bardzo zleee kuchenki - POGOŃ 4-1 fu*k
 
1

19(L)16

Guest
no fakt Legiunia ostatnio gra komicznie...nie wiadomo czy smiac sie czy plakac.Zielinski dobry pilkarz ale na trenerce to on sie narazie nie zna. POGOŃ NA MISTRZA IDZIE-POWSTRZYMAJCIE WISEŁKE BO NAM SIE NIE UDA :)
 
R

Rider

Guest
19(L)16 i reszta legnionistow z forum... dawajcie za 2 tyg. do szczecina na mecz Pogon vs Legia :D ...zapowiada sie mega melanz :D wogule bedzie raj... peace&love :flower:
 
1

19(L)16

Guest
hehe no ja do Szczecina jade na bank.melanz bedzie oporowy juz w pociagu,na stadionie splonie kilka blantow ale na melanz wieczorem to nie wiem czy sie wybiore bo nie znam nikogo w Szczecinie,wiec raczej pozostanie mi powrot odrazu po meczu,chyba ze kogos zapoznam :) Predazzo a ty bedziesz na meczu???

[ Dodano: 2005-09-08, 14:00 ]
ps Predazzo wogle cos drogi nam sie krzyzuja-najpierw meczyk (mam nedzieje ze bedziesz)a potem mayday,moze sie stykniemy na trybunie spalic jakiegos buszka?
 
R

Rider

Guest
19(L)16 napisał:
Predazzo a ty bedziesz na meczu???

..hyba to byl moj pomysl zeby sie tam stuknac przy bosmanie :p ...no jasne ze bede :p ...a z mayday tez moze byc ciekawa historia :) ... jak co tozgadamy sie przez gg :wink:
 
1

19(L)16

Guest
hehe jak sie stuknac to tylko przy krolewskim :p odezwe sie do ciebie na priv kilka dni przed meczem. czuje ze to bedzie ciekawe spotkanie :) a sprawe mayfay omowimy jeszcze pozniej
 
R

Rider

Guest
...a w tamtym sezonie byles w szczecinie?? ...a jaka wtedy byla wyk***usta oprawa przy 20 tys publicznosci :lol: ... a wiadomo ze na pogoni wszystcy na dopingu jada... hyhy :mrgreen: ...lecz teraz zapowiada sie jeszcze lepsza oprawa :twisted: ...niemoge sie doczekac :twisted:
 

bialy_mis

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lip 9, 2005
Postów
2,908
Buchów
10
Tylko ostroznie... nie mozna nikomu ufac :p
 
R

Rider

Guest
ja nawet sobie nie ufam... :p

[ Dodano: 2005-09-09, 17:12 ]
heh bialy jestem w 50% pewny ze slyszales o tej niedawnej smutnej histori gdzie koles zainicjowal sobie spotkanie poprzez forum z innym kolesiem... jusz sie spotkali, zapoznali i skumali wszystko pieknie... do czasu keidy poszli razem fazowac na plaze... nagle to co bylo takie piekne okazalo sie byc dla jednego znich tragedia... koles zadzgal nozem 2 tylko dlatego ze byl bogadszy... :cry: :x ...z takimi sugestiami jakimi udziela sie bialy nie mozna sobie zartowac i olewac... poprostu trzeba sie strzec :wink:
 

bialy_mis

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lip 9, 2005
Postów
2,908
Buchów
10
Nie syszalem tego... i awet nie pomyslalem o zadzganiu nozem :p Tylko o policji. To nasz glowny wrog i trzeba sie ich strzec.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół