nasiona marihuany

Komu kibicujecie?

Wyszukiwarka Forumowa:
1

19(L)16

Guest
przeczytalem podtytul dzialu SPORT i nasunelo mi sie pytanie-komu kibicujecie i w jakiej dziedzinie sportu?? Ja jestem fantykiem klubu pilkarskiego LEGIA WARSZAWA, uwielbiam chodzic na mecze i zdzierac gardlo przez 90min-odrazu mowie ze nie jestem zadnym hooliganem tylko ULTRAS :D nie ma nic lepszego na swiecie niz jarac sobie blanta z kumplami na trybunie podczas meczu - poprosty super klimat,polecam wszystkim niewazne komu kibicujecie bo i tak liczy sie tylko dobra zabawa i pozytywne emocje :D pozatym chodze jeszcze na DOLCAN ZABKI i OLIMPIE WARSZAWA (ale to czasem) ktore graja w 4 lidze, bo mozna tam wnosic alkohol na stadion i melanz trwa przez 90min :mrgreen: . kibicuje tez siatkarzom - ale tylko reprezentacji no i wszystkim polakom w lekkiej atletyce, wogole lubie sport hehe
 

growmen

Well-known member
Rejestracja
Lip 8, 2005
Postów
355
Buchów
0
hehe ja w piłce nożnej to kibicuje Jurkowi Dudkowi gdziekolwiek by nie grał, a w Polsce to jakoś nie mam ulubionego klubu, za legia niestety nie przepadam nie wiem dlaczego ale jej nie lubie wolę zdecydowanie Wisłe Kraków albo Widzew. W zimie kibicuje Adasiowi, chociaż jego lata i super forma są juz za nami to chłopak nadal potrafi przypomnieć o sobie :) A teraz koszykówka (moja ulubiona gra zespołówa) w NBA kibicuje: Detroit Pistons, a tak ogólnie to bardzo lubie jeszcze zawodników takich jak Vince Carter, Allein Iverson. Bardzo lubie oglądać streetball sam tez coś praktykuje ale amatorsko.
 

bialy_mis

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lip 9, 2005
Postów
2,908
Buchów
10
LEGIA WARSZAWA oczywiście. No i MKS Ciechanów :p

I jak większość polaków kadrom narodowym w każdym sporcie.
 

Bito

Well-known member
Rejestracja
Lip 21, 2005
Postów
54
Buchów
0
Widzew Łódź :] ...zdecydowanie Ultras tak jak 19(L)16.
 

bialy_mis

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lip 9, 2005
Postów
2,908
Buchów
10
Widzew... :evil: RTS starą ku**o jest :!:
 

Bito

Well-known member
Rejestracja
Lip 21, 2005
Postów
54
Buchów
0
BiaLy_MiS napisał:
Widzew... :evil: RTS starą ku**o jest :!:

hehe...ciekawe ile masz lat....wytrzyj mleko....napinac sie mozesz na allegro.... :] ...troche szacunku dla przeciwnika....


pozdro
 

bialy_mis

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lip 9, 2005
Postów
2,908
Buchów
10
Bito... nie moglem sie powstrzymac zeby to napisac :twisted:

I nie ma co wypominac innym wieku.... ty tez kiedys pewnie miales tyle lat co ja i niewiem czy byles zadowolony jak ktos mowil ze smarkacz jestes.
 

Jendrol

Well-known member
Rejestracja
Lip 9, 2005
Postów
366
Buchów
2
No ja Lechowi, wkońcu jestem z Poznania :)
nie lubie Legi (ale pisze z dużej litery z uwagi na 19(L)16) ale wprzeciwieństwie do wiekrzosci/częsci jej kibicow mam szacunek dla przeciwnika.

Generalnie najbardziej lubie Koszykówke, kibicowalem kiedyś LAL, teraz kibicuje raczej zawodnika. Oczywiscie lubie Vinca Cartera, Lebrona, Bryanta, Iversona itp :p
Podoba mi sie ostatnio Chicago Bulls, chyba "najmlodsza" w tej chwoli druzyna ligi, sporo dniedopracowacnm, ale widac u nich zabawe i chec gry :)

Pozdro
 
1

19(L)16

Guest
Jendrol mylisz sie twierdzac ze kibice Legii nie maja szacunku dla przeciwnika. nie tylko ja mam (tak przy okazji widze ze Bito tez ma-Bito mam nadzieje ze wejdziecie w tym roku do ligi bo z wami sa za***iste mecze, i moze spotkamy sie na stadione :D bo ja do was na wyjazd na bank jade [tylko bede musial zalozyc kask :D ]), tak samo jak szanuje kibicow Lecha (choc ich nie lubie) szanuje ich za to ze potrafia kibicowac druzynie i sa naprawde dobrzy w tym co robia (nie tak dobrzy jak My :mrgreen: )i wiem z doswiadczenia ze wiekszosc ludzi na Zylecie szanuje inne druzyny (procz polonii bo to jest osobna bajka). tak naprawde chodzi tu o zdrowa rywalizacje Ultras miedzy ekipami. wkoncu z kims trzeba konkurowac i stad bieerze sie ta cala nienawisc. wiem ze dla mnie i mojch ziomkow liczy sie dobry melanz i dopingowanie druzyny a nie awantury :) .
 

bialy_mis

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lip 9, 2005
Postów
2,908
Buchów
10
Szanujmy się wszyscy.... ale co toby byl za mecz bez przeklenstw na przeciwną drużynę? Nie wyobraża sobie. Szacunek szacunkiem al wyzyc sie trzeba.
 

bialy_mis

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lip 9, 2005
Postów
2,908
Buchów
10
A jutro LEGIA vs. BAYER MUNCHEN :mrgreen:
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół