nasiona marihuany

Dzejsonowy out 2010

Wyszukiwarka Forumowa:

zielonamasa

jungle guerilla trooper
Weteran
Rejestracja
Wrz 16, 2008
Postów
3,870
Buchów
3,409
Odznaki
1
nie rozumiem po co robiłeś foliaka skoro masz możliwość propagacji w boxie ? Źle zrobiłeś nacinając folie tak mocno - będzie w niej dużo mniejsza temperatura. Nacięcia góry spowodują, że nie będziesz mógł samemu kontrolować wilgotność ziemi - jak będzie padać - będziesz miał mokro, jak będzie dawać klara to będzie szybko odparowywać. Mi wystarczyły dwa nacięcia po bokach. Nie zrobiłeś dobrze konstrukcji - gdyby nie te nacięcia z góry to po mocniejszym deszczu ta cała twoja folia spada na rośliny.
 

Jim Carrey

oraganic jungle growing masta
Weteran
Rejestracja
Lip 2, 2007
Postów
1,091
Buchów
3
nie rozumiem po co robiłeś foliaka skoro masz możliwość propagacji w boxie ? Źle zrobiłeś nacinając folie tak mocno - będzie w niej dużo mniejsza temperatura. Nacięcia góry spowodują, że nie będziesz mógł samemu kontrolować wilgotność ziemi - jak będzie padać - będziesz miał mokro, jak będzie dawać klara to będzie szybko odparowywać. Mi wystarczyły dwa nacięcia po bokach. Nie zrobiłeś dobrze konstrukcji - gdyby nie te nacięcia z góry to po mocniejszym deszczu ta cała twoja folia spada na rośliny.

No nacięciami z góry z***ałem trochę ;x ale jest folia to dorobię warstwę na to i tyle, z nacięciami wytrzymał pełny baniaczek 5l wody, więc się za bardzo nie boję myślę, że maj będzie już dobry to nie będę się musiał za często tam pokazywać ;P
a uwierz mi, że z rowerem na plecach przejść przez rzekę 1,5m po drzewie to misja straszna :crazy:
 
Ostatnia edycja:

McDonald.

Well-known member
Rejestracja
Sty 7, 2010
Postów
303
Buchów
0
No nacięciami z góry z***ałem trochę ;x ale jest folia to dorobię warstwę na to i tyle, z nacięciami wytrzymał pełny baniaczek 5l wody, więc się za bardzo nie boję myślę, że maj będzie już dobry to nie będę się musiał za często tam pokazywać ;P

Zmienisz folie i będzie dobrze

a uwierz mi, że z rowerem na plecach przejść przez rzekę 1,5m po drzewie to misja straszna :crazy:

Hehe, no to przynajmniej masz dobra mete (chyba) :D
 

panjawuszka

Member
Rejestracja
Mar 8, 2010
Postów
5
Buchów
0
Zmien folie. Zrob spadek dachu i dobrze go naciagnij bo sie woda bedzie zbierac mimo spadku ( caly maj deszcz wiec to wazne) Wentylacja tylko na scianach bocznych.Absolutnie nie naciecie bo slimaki wejda, tylko np. gwozdzikiem zrob sporo dziurek.
 

zielonamasa

jungle guerilla trooper
Weteran
Rejestracja
Wrz 16, 2008
Postów
3,870
Buchów
3,409
Odznaki
1
masz racje, dzisiaj znaleźliśmy kilka ślimaków w folii...
 

wariat

Well-known member
Rejestracja
Kwi 22, 2010
Postów
146
Buchów
0
Jak myślicie foliak jest potrzebny tylko w te zimniejsze miesiące czy moge to też zastosować w np: czerwcu lub lipcu ? <joint>
Z góry thx.
 

wariat

Well-known member
Rejestracja
Kwi 22, 2010
Postów
146
Buchów
0
Mam podzielne zdanie bo nie chce żeby sie ugotowały z duchoty, ale kiedy je tak owine folią to będą miały wilgotność i wogóle, dalej nie otrzymalem odpowiedzi na pytani :pl:
 
G

Gość

Guest
Temperatura moze bezpiecznie wzrastac wraz ze wzrostem wilgotnosci, nie wiem natomiast jak to wyglada proporcjonalnie (moze ktos inny dorzuci to info). Czytalem, ze w szklarni rosliny rosna wieksze, wyzsze, ale w sumie na out 2 m wysokosci to tez zadne zaskoczenie. Bedac na twoim miejscu odpuscil bym te foliaki, ale nie mowie tez, ze to zly pomysl, z jednej strony rosliny beda bardziej zabezpieczone przed zwierzyna, ale z drugiej bedziesz musial poswiecic im wieksza uwage sprawdzajac czy nic zlego im sie nie dzieje pod ta folia. Pozdr :)
 

Jim Carrey

oraganic jungle growing masta
Weteran
Rejestracja
Lip 2, 2007
Postów
1,091
Buchów
3
Jak myślicie foliak jest potrzebny tylko w te zimniejsze miesiące czy moge to też zastosować w np: czerwcu lub lipcu ? <joint>
Z góry thx.
Mam podzielne zdanie bo nie chce żeby sie ugotowały z duchoty, ale kiedy je tak owine folią to będą miały wilgotność i wogóle, dalej nie otrzymalem odpowiedzi na pytani :pl:

nie pisz nic więcej ziomek zamiast używać klawiatury to powinieneś myszką poklikać i użyć oczu do czytania :pl: zamiast pier***ić jakieś smętne głupoty mi tutaj....


2 P#1, AK x DR , najwieksza rosyjska suka AK x WR

po 4-5? dniach życia poleciały na outa i muszą sobie teraz radzić i się hartować ;D
Ostatni dzień suk w PCboxie

:freak:

W foliaku pozaklejałem albo spinaczem ponaciągałem i połatałem dziury, zostały tylko boczne, są na na ok 10-15 cm nad ziemią, ślimaki woń dużo ich się nie kręci, ale są bandy :crazy:


Nie chcę się piertolić z doniczkami, zainwestowaliśmy w mała paletę ;p :freak:


Zamulona AKx DR będą rosły z rosyjska suką pod folią jedynie, że się nie zmieszczą <rotfl> resztę miejsca wypełnia paleta.

AKxDR

Suka z rosji z kawaszem ;)


Parę nowych dziur ok 1m x 1m x ~0,5m + będę wsadzał tam po 2 OP mixy, i oczywiście nowe dołki na pojedyncze rośliny.






2 P#1 wysadzone pod słoneczko, jeden w mieszance z obornikiem i styropianem, a w drugiej tylko perlit i ziemian z miejscowy.
<coolpalacz>

Dopalacz z pokrzyw ;D:bounce: ile to się musi tak kisić :freak:?
 
Ostatnia edycja:

stachson

Well-known member
Rejestracja
Maj 24, 2008
Postów
108
Buchów
0
Uważaj na te małe, ma być burzowa pogoda przez najbliższe dni poczynając od dzisiaj :/
 

Jim Carrey

oraganic jungle growing masta
Weteran
Rejestracja
Lip 2, 2007
Postów
1,091
Buchów
3
ku**a nie krakajcie, bo wszystko co tu piszecie się przytacza :freak2:
 
L

lolek90

Guest
Dzisiaj było nie za wesoło z pogodą pieruny ogniste siarczyste były nawet<rotfl> no ale planty mają sie wspaniale..
 

Jim Carrey

oraganic jungle growing masta
Weteran
Rejestracja
Lip 2, 2007
Postów
1,091
Buchów
3
A co z tym :D ? Dopalacz z pokrzyw ;D:bounce: ile to się musi tak kisić :freak:?
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół