nasiona marihuany

Dzejsonowy out 2010

Wyszukiwarka Forumowa:

Jim Carrey

oraganic jungle growing masta
Weteran
Rejestracja
Lip 2, 2007
Postów
1,091
Buchów
3
Dużego bazaru w topicu nie mam to dobrze :crazy::crazy::crazy:

Wróg nr 1, sarny (antybissan) w drodze, spotkanie z sarna przy wodopoju na wejściu, spłoszona i mogłem się zabrać za robotę. Wykopane parę dziur jeszcze. Wyciąłem sobie też jak to nazwałem automatownie sekatorem elegancko :freak::freak::freak:

A teraz coś ciekawszego.

Moczone 12h, na wacikach przykryte gazikami, 2 dni

Największą i najszybsza kiełkowalność dla Passion #1 reg.
Dr'y ledwo ledwo nawet po precrushingu lekkim, i WR z góry coś słabo.


2 P#1, 1 WR w swoich pierwszych doniczkach, po tygodniu ścięta butelka następnie do docelowych dołków.

Ziemia w doniczkach to mieszanka torfu, ziemi, dolomitu, perlitu i BIOHUMUSA w ziemi :D heh
:pr:


Parę dni, po kolei parę pestek kiełkowanych wg rozwoju kiełka sadzone.
Podrośnięte od razu na spota. I następne i tak w kółko ;d<coolpalacz>



Opalają się ;p

Byle do :harvest:
 

EARL

Well-known member
Rejestracja
Maj 27, 2008
Postów
251
Buchów
0
powodzenia z tymi pechami ;d
nie spapraj tego :freak2:
 

Jim Carrey

oraganic jungle growing masta
Weteran
Rejestracja
Lip 2, 2007
Postów
1,091
Buchów
3
powodzenia z tymi pechami ;d
nie spapraj tego :freak2:


Musiałeś ku**a wykrakać :D

W ch*j się zawiodłem na 5 pestek ak47xDR wykielkowala JEDNA ; o wszystkie mialy takie same warunki, więc to nie moja wina. Poza tym pestki były jakieś małe.

Natomiast reszta 5x AKxWR i 2x Passion #1 na petardzie już z 2 dni w doniczkach.

Wszystkie możliwe autoflow wykiełkowane, oczekiwanie na paczke z OP i jazda na maxa.


pozdrawiam :) :yeahh:
 

EARL

Well-known member
Rejestracja
Maj 27, 2008
Postów
251
Buchów
0
a to ciekawe <rotfl> chyba mam dar przewidywania
 

zdebus

Well-known member
Rejestracja
Lip 30, 2009
Postów
201
Buchów
1
Sam bym chciał mieć taką mete na outa :D Ludzie widać, że nie chodzą i łąka piękna, słoneczko popraży bezpośrednio na pomidorki i lux ;D
 

Jim Carrey

oraganic jungle growing masta
Weteran
Rejestracja
Lip 2, 2007
Postów
1,091
Buchów
3
Update

Kiełki wyłoniły się po 2 dniach:


Żyły sobie 3 dni na parapecie ale pogoda nie dopisuje.Szybka rozkmina i postanowiłem przygotować foliaka i BOX'a na małe siewki.

PCBOX

Obicie: Koc ratowniczy
Trochę sklejki
Karton
Taśma
Żarówka Osram Twist 28w~2,8k lux
Pow 0,06m2
Wiatraczek mieszający na roślinki, dziurki z tyłu na sklejce.
Temp: 25'C / 22'C
Wilg: 50% / <55%


Stoją w boxie już 2 dzień jest im dobrze



Trochę outa <coolpalacz><coolpalacz>
1m X ~2m

Foliak ponacinany dla wentylacji.


Z daleka to wygląda tak ;D


Sekatorem też ciachałem krzaki, gdzie będą maniurki wsadzane w worki/wiadra/donice.



<lol><lol><lol>
Mam 3 wrogów na spocie.
1)krety
2)ślimaki
3)sarny

Kretowisko idealnie w miejscu, gdzie przygotowany dół. Wk***ił mnie trochę ten kret... :crazy: Ale przynajmniej ładnie spulchnił ziemię.
Butelki ponadziewane na kijkach myślę, że dadzą radę.

Ślimakol + czerwone mrówki zamieszkujące od razu wykopane kępy trawy, które leżały na około każdej kopanej dziury.

Sarny hmm mocz dookoła + w puszkach ale z tym to luźno ;d :freak:

<shiza>

Może coś z tego będzie <coolpalacz>
 

McDonald.

Well-known member
Rejestracja
Sty 7, 2010
Postów
303
Buchów
0
Jak będzie większy deszcz to przez te dziury na góże foliaka będzie ci się wlewała duża ilość wody, zrobi się obciążenie foliaka dołek będzie tak jak by zbierało wodę do środka i wszystko będzie sie lało la rośliny, ziemię dookoła roślin... Mogłeś zrobić same dziury z boków.

lub wyjście z sytuacji wbij jakiś kijek na środek foliaka tak żeby środek był w górze..
 

Jim Carrey

oraganic jungle growing masta
Weteran
Rejestracja
Lip 2, 2007
Postów
1,091
Buchów
3
Nie z foliakiem na pewno się nic nie stanie <joint> solidny na zszywki do wkopanych i wbitych palików. Nacięcia z góry są właśnie, żeby folia się nie porwała od dużej ilości wody.

Planty będą tam spoczywały w doniczkach, i kratkach po 20 slotów.

Folia jeszcze została to mogę naprawić górne poszycie, chociaż myślę, że i to będzie dobre ;):yeahh:

Wypowie się ktoś, kto lubi majsterkować takie rzeczy i napisze czy popełniłem duży błąd.

Bo ten rok będzie ciekawy ;)))))))
:bongo4:
 

McDonald.

Well-known member
Rejestracja
Sty 7, 2010
Postów
303
Buchów
0
Nie z foliakiem na pewno się nic nie stanie <joint> solidny na zszywki do wkopanych i wbitych palików. Nacięcia z góry są właśnie, żeby folia się nie porwała od dużej ilości wody.

Planty będą tam spoczywały w doniczkach, i kratkach po 20 slotów.

Folia jeszcze została to mogę naprawić górne poszycie, chociaż myślę, że i to będzie dobre ;):yeahh:

Wypowie się ktoś, kto lubi majsterkować takie rzeczy i napisze czy popełniłem duży błąd.

Bo ten rok będzie ciekawy ;)))))))
:bongo4:

Jak w doniczkach to chyba się nie zamokną jak je dobrze ustawisz, a folia by się nie porwała od dużej ilości wody bo aż tyle wody to by sie nie zmieściło ale i tak ja bym wsadził jakiś patyk na środek żeby wszystko leciało bokiem a nie do środka bo tylko bagno tam ci się narobi ;)
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół