nasiona marihuany

Dzejsonowy out 2010

Wyszukiwarka Forumowa:

q-uake

Member
Rejestracja
Kwi 26, 2010
Postów
10
Buchów
0
Gratuluje out-a naprawdę niezły. Pewnie par "G" wyszło. Pozdrawiam całą zieloną Polskę i wszystkich którym się chce biegać po polach, lasach i pastwiskach. PIS
 

Fajny nick

Member
Rejestracja
Sty 11, 2010
Postów
17
Buchów
0
wstepnie tak, wisi ok5-7 dni na dworzu, chrolofil sie dobrze rozklada, po za tym myslisz, ze za dawnych czasow tak nie robili? Pozniej z 5 dni w kartonie i sloiki, moze Ty masz gdzie wysuszyc tyle sprzetu na raz to sie ciesz :) ja nie moge wiec zbiory sa stopniowe ;}:smokee:


palenie zabija, wszyscy sie ciesza <shiza>

No ja też bym nie miał.<joint>Poprostu wcześniej o tym nie słyszałem, dla tego pytałem. Bless. :spalony:
 

Jim Carrey

oraganic jungle growing masta
Weteran
Rejestracja
Lip 2, 2007
Postów
1,091
Buchów
3
Kije w gore ;d









:smokee::smokee::smokee::smokee::smokee::smokee::smokee:


YEAH SMOKE WEED EVERYDAY <joint>:harvest::harvest:

Zdjecie nie jest wszystkiego bo nie dalo rady ;p;p
 

Jim Carrey

oraganic jungle growing masta
Weteran
Rejestracja
Lip 2, 2007
Postów
1,091
Buchów
3
poprosilbym o lekkie posprzatanie.

W ogrodzie zostaly 2 panie, sa monstrualne czekamy na dojscie :)):harvest::harvest:



ku**a ZADNEGO POSTA :} ? ehhheeeheeeeee
 
Ostatnia edycja:
K

kapusta

Guest
no no ładnie w tym roku poleciałes buch sie należy za ciężką prace :spalony:
 

Jim Carrey

oraganic jungle growing masta
Weteran
Rejestracja
Lip 2, 2007
Postów
1,091
Buchów
3
Stuffffffffffu wyszlo ~1kg z 11 krzakow, jedne lepsze jedne gorsze :D
smoke reporty jak bedzie czas na razie przezywamy najlepsze chwile swojego zycia ema !<joint><joint><joint>


:jocolor::jocolor:BLANTOHOLIX TAKIE MOJE ZNAMIE :spalony:

poZdrawiam :smokee: z grubym sk***ysynem



P.S To i tak nie fotka calosci, nie ma zdjec jako takich ;]
 

ziomale76

Member
Rejestracja
Paź 19, 2009
Postów
8
Buchów
0
Witam jestem czytelnikiem Waszego forum i czasami korzystam z wiadomosci. Chcialbym ostrzec wszystkich wybierajacych sie po material do holandii !!! Zwracajcie uwage szczegolnie gdy kupujecie palenie od polakow i nie tylko , poniewaz wtryskuja pod cisnieniem rozdrobnione szklo w micro kawalkach do materialu !!! Wyglada to jak zywica ale to jest szklo bardzo niebezpieczne dla pluc i krtani szczegulnie jak ktos pali z rury. Robia tak darmozjady zeby podbic na wadze. Mieszkam w holandii i informacje sa pewne z pierwszej reki nie powazam tego i uwazam ze trzeba z takimi ciulami walczyc !!!
Mozna to zobaczyc gdy rozetrze sie palenie na rece i spojrzy pod swiatlo na reke to swieci jak brokat
pod swiatlo na topku tez jest widoczne micro odrobinki sproszkowanego szkla jak brokat.
 

Farmer's

Well-known member
Rejestracja
Cze 7, 2010
Postów
117
Buchów
0
Witam jestem czytelnikiem Waszego forum i czasami korzystam z wiadomosci. Chcialbym ostrzec wszystkich wybierajacych sie po material do holandii !!! Zwracajcie uwage szczegolnie gdy kupujecie palenie od polakow i nie tylko , poniewaz wtryskuja pod cisnieniem rozdrobnione szklo w micro kawalkach do materialu !!! Wyglada to jak zywica ale to jest szklo bardzo niebezpieczne dla pluc i krtani szczegulnie jak ktos pali z rury. Robia tak darmozjady zeby podbic na wadze. Mieszkam w holandii i informacje sa pewne z pierwszej reki nie powazam tego i uwazam ze trzeba z takimi ciulami walczyc !!!
Mozna to zobaczyc gdy rozetrze sie palenie na rece i spojrzy pod swiatlo na reke to swieci jak brokat
pod swiatlo na topku tez jest widoczne micro odrobinki sproszkowanego szkla jak brokat.


Chłopak dobrze gada!Pracowałem w holandji jakiś czas i wiem o co chodzi.
 

T_Trichome

Well-known member
Rejestracja
Cze 16, 2010
Postów
447
Buchów
0
Nie podważam, ale dziwi mnie to po co debile mieli by dodawać szkło skoro u nich i tak legalnie mogą sobie posadzić, a ile to im da ? 0,1% całego towaru ?
Bezsens

@Down:

Orientuje się w ichniejszym prawie, lecz jak zaszaleją bardziej to nie mają tak surowych kar jak my.
To co kupujemy na ulicy w teorii powinno być tym bardziej nie zanieczyszczone (bo po co się tyle bawić skoro można zasadzić out 20 krzaczków i zwiększanie plonu nie jest nikomu potrzebne).
Ale jak wszyscy wiemy, i tacy się trafiają..
 
Ostatnia edycja:

zielonamasa

jungle guerilla trooper
Weteran
Rejestracja
Wrz 16, 2008
Postów
3,870
Buchów
3,409
Odznaki
1
Dodatki to zazwyczaj dużo więcej niż 0,1%
Uprawa nie jest tam legalna, zależnie od prowincji TOLERUJĄ do 5 roślin - a 5 roślin to nie jest komercja. To co kupujecie na ulicy [ i nie tylko] nie jest z takich upraw. Zresztą to offtop...
 

Farmer's

Well-known member
Rejestracja
Cze 7, 2010
Postów
117
Buchów
0
Nie raz sie spotkałem nawed w polsce,że do palenia dosypywali jakiegoś guwna,moczyli w jakimś kwasie.Jak pociągłeś komete na język to czuć było taki kwas że aż wypalało na języku.Szkło też sypią w polsce(lepszy wygląd i na wadze więcej)Ale to było dawno.Teraz mam swoje jaranie i się nie martwie
 

T_Trichome

Well-known member
Rejestracja
Cze 16, 2010
Postów
447
Buchów
0
Nie raz sie spotkałem nawed w polsce,że do palenia dosypywali jakiegoś guwna,moczyli w jakimś kwasie.Jak pociągłeś komete na język to czuć było taki kwas że aż wypalało na języku.Szkło też sypią w polsce(lepszy wygląd i na wadze więcej)Ale to było dawno.Teraz mam swoje jaranie i się nie martwie

Nawet w Polsce ? (już pominę tu ortografię) W Polsce w to uwierze, ale nie przez Twoje argumenty (dziwne że żar Cię pieczę w język?) ale poczytaj a później się wypowiadaj bo maczanie dosypywanie nic nie daje.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół