nasiona marihuany

Makumba - przechowywanie

Wyszukiwarka Forumowa:
D

diodak

Guest
Czy przydadzą mi sie na cos krzaki meskie??
Co mozna z nich zrobic??
 

VERSACZ

Well-known member
Rejestracja
Maj 30, 2006
Postów
396
Buchów
0
kur... zjedz je na chama to cie wyklepie! glupie pytanie!
zrob makumbe
 

Patron

Well-known member
Rejestracja
Mar 19, 2006
Postów
243
Buchów
1
juz ktos pisał ze mozez zamiast tytoniu dodac do gibona,makumba stary przegladaj forum a znajdziesz tyle odpowiedzi!!
 

VipGrower

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 9, 2006
Postów
629
Buchów
1
diodak napisał:
Czy przydadzą mi sie na cos krzaki meskie??
Co mozna z nich zrobic??

Jak jeszcze raz gdzies zapytasz o meskie krzaki to dostaniesz warna ( wiem wiem jestes obeznany ) ale to juz przesada i meczace staje sie czytanie tego POCZYTAJ troche chlopie :thumbdown: :farao:
 
F

febron

Guest
ej ludzie powiedzicie mi czy ja cos zle robie...?? :pl: no bo zrobilem z jednego krzaka makumbe kierujac sie tym co przeczytalem w necie i du..nic mi nie bylo , zero lotow...pomozcie
 
F

febron

Guest
no jakby ja wiedzial powiem tobie :scratch: to jest napewno krzak meski to wiem napewno....koles u nas zasadzil tego chyba 3 rajki pomiedzy rabrbarem hehe niewiem moze ona jeszcze nie jest dojrzala zbytnio...;/ moze to jest techniczna ale ja niewiem jak rozpoznac techniczna od ten nie technicznej...
 

VERSACZ

Well-known member
Rejestracja
Maj 30, 2006
Postów
396
Buchów
0
jak nie wiesz to napewno przemyslowa temu tez nie wyklepalo
 
F

febron

Guest
nom moze...eh zobacze jak juz zupelnie dojrzeje i zrobie ponowniegood makumbe...:) :geek:
 

Orion

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 16, 2006
Postów
2,316
Buchów
10
nawet jeśli to była dobra odmiana tj. nie przemysłówka to mogłeś dać jej za mało.
Ja raz zrobiłem z jednego krzaka też nie poklepało, ogólnie kieruję się w ten sposób, susz z męskich krzaków wrzucam do słoików jak zwykłe topki. Potem do mleka dodaję dwie spore garści suszu na jeden litr (mleko ma sie zrobić zielonkawe) po połowie szklaneczki jest placebo cała szklaneczka przyjemna fazka, 2 szklanki urywa głowe do tego stopnia, że kumpel wrcając ode mnie widział w zaroślach dinozaura i bałwana (sic ładnie sobie wkręcił). Ja badając swoje granice doszedłem do wniosku, że 3 i pół szklanki to bardzo zły pomysł ... nieprzyjemna faza miałem przejawy lekkiej paranoi :) ale poradziłem sobie z fazką.

Napisałem to bo niektórzy wysyłają mi na PM czy mogą wypić cały litr mleka :cat: bo chcą mieć ostrą jazdę.
Makumbe można w łatwy sposób przesadzić, pamiętajcie że ona działa dopiero po czasie nawet 2h.
 

siersciuh

Well-known member
Rejestracja
Sty 13, 2006
Postów
197
Buchów
0
ja to tak zrobilem kupilsmmy z kumplami 3 L mleka zerwalismy krzaka ok 1,5 m meski pociahalismy swierzego do gara zalali mlekiem gotowali ze 30 min az mleko sie zrobilo zielone i zaczelismy pic i wpie****ac licie takrze bania straszna na poczatku zianie a potem spalem 24H bez przbudznia sie
 

RafaKoralowA

Member
Rejestracja
Mar 20, 2013
Postów
24
Buchów
0
A ile taka makumbe w lodowce moge trzymac troche za duzo dodalem masla i na szczycie butelki po ostygnieciu zrobilo sie maslo grubosci 5 cm w***alem na to ok 50 g lisci po szkalnce jest faza widzialem po koledze czerwone oczy jak diabel mial ja wypilem mniej niz pol bo to troche przytluste jest ,przed zjaralismy 2 korki na 3
 

pretorian41

Well-known member
Rejestracja
Mar 7, 2014
Postów
68
Buchów
0
Lepiej robić samo masełko.
Podzielić na porcje i wrzucić do zamrażarki.
Poleży długo.
 

ireks

Member
Rejestracja
Cze 9, 2016
Postów
5
Buchów
0
A po co odcedzac? Normalnie zjadasz lodygi z liscmi i przepijasz mlekiem. Poemat w ustach.
 

Świeżaczek1

Banned
Rejestracja
Maj 12, 2016
Postów
859
Buchów
0
Robcie maslo. Mozna zamrozic i trzymac dlugo a kopa ma takiego samego jak mleko.
Osobiscie robilem juz dwa razy maslo i zawsze byla dobra piz*a.
Makumba to tylko na raz, tego sie raczej nie przwchowuje. A przynajmniej nie za dlugo
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół