nasiona marihuany

Supercropping - ten prawdziwy ;)

Wyszukiwarka Forumowa:

AF4Life

Member
Rejestracja
Lis 24, 2016
Postów
17
Buchów
0
Odświeżam, ziomek pisał o przecieraniu, a goście pokazali łamanie/gniecenie czy to jest ten sam trening ?
 
S

Sławuś z council estate.

Guest
Łamanie łodygi to już trochę cięższy trening zwłaszcza jak zrobisz złamanie otwarte.

Supercropping polega na umiejętnym zgnieceniu łodygi palcami ale bez łamania jej.
 

_LALUŚ_

NIE LICZ NA FARTA ^^ Rekord 1,55G/W
Weteran
Rejestracja
Lut 1, 2017
Postów
1,310
Buchów
2,617
Odznaki
8
Proszę podpowiedź fachowca!
Czy dobrze to zrobiłem to pierwszy raz.
Odważyłem się ale nie wiem czy dobry ruch.
 

GanjaChangeMyMind

JourneymaN Fiend
Weteran
Rejestracja
Lis 21, 2013
Postów
2,213
Buchów
5,542
Odznaki
3
Jest okej ale na takich roślinach to lepiej fima walnąć, a SC to jak osiągną przynajmniej metr, albo i więcej
 

amatorek

W woderach przez chaszcze !
Weteran
Rejestracja
Maj 27, 2015
Postów
691
Buchów
2,121
Odznaki
2
Proszę podpowiedź fachowca!
Czy dobrze to zrobiłem to pierwszy raz.
Odważyłem się ale nie wiem czy dobry ruch.

Jest okej , aczkolwiek ja bym osobiście powtórzył ten zabieg jeszcze kilka centymetrów niżej , tak aby roślina była złamana w dwóch miejscach równocześnie .
Nie bój się łamać , roślina podczas tego treningu się rozrasta .
I najważniejsze - łam każdy nowy odrost !
 

Intotheforest

Active member
Rejestracja
Maj 25, 2020
Postów
34
Buchów
12
Nie będę zakładał nowego podpinam się do wątku. Co myślicie żeby zamiast fima, już 3 razy mi nie pyklo i sobie odpuszczam, zrobić przed 5 piętrem supercropa bez łamania tylko zgniecenie , poczekać aż dolne ruszą i zrobić topping , dolne nadgonia cięte i będzie podobny efekt do fim ?
 

Total Kozak

Buja taka muza!
Weteran
Rejestracja
Lip 5, 2015
Postów
3,175
Buchów
6,582
Odznaki
2
Ogólnie to te dolne co nie chcą iść wyżej to też można wyj***ć. I zostawić tylko porzadane.
 

Intotheforest

Active member
Rejestracja
Maj 25, 2020
Postów
34
Buchów
12
Tylko czy dobrym pomysłem będzie najpierw crop a następnie topping , czy zrobić najpierw topping i później cropa do końca już ?
 

BZK

Konopny Świr!
Weteran
Rejestracja
Kwi 29, 2007
Postów
2,040
Buchów
5,934
Odznaki
12
Siemasz, osobiście najpierw zrobił bym cropa a gdy odrosty podrosły by mniej wiecej do połowy wzgledem szczyta po cropie - w tedy ciach stożek wzrostu i powinno sie zgrać.
 

Intotheforest

Active member
Rejestracja
Maj 25, 2020
Postów
34
Buchów
12
Siemasz, osobiście najpierw zrobił bym cropa a gdy odrosty podrosły by mniej wiecej do połowy wzgledem szczyta po cropie - w tedy ciach stożek wzrostu i powinno sie zgrać.
Właśnie tez tak to widze , nic spróbuje inaczej się nie dowiem ?‍♂️.
 

cannabis sativa

Well-known member
Rejestracja
Sty 28, 2007
Postów
220
Buchów
125
zrobilem supercroping na samym początku flo Minelo 5 tyg, lodyga dalej nie podniosla sie juz, nie powstala tez "bulwa" w miejscu zrosniecia. szczyt rosnie przez to slabszy od pozostałych.

Wczesniej robilem supercroping na tej roslinie z 6 razy od lipca do polowy sierpnia z powodzeniem zawsze

Za przyczyne przypuszcam:
- zbyt wiglotno
- zrobilem to w czasie jak roslina wchodzila na flo

 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół