nasiona marihuany

Mr. Nice Seedbank - czołówka światowych breederów?

  • Autor wątku Kot z Cheshire
  • Data rozpoczęcia
Wyszukiwarka Forumowa:
D

delete

Guest
Koń by się uśmiał.

No czytajac twoje posty, to pewnie by sie kopytami ze smiechu nakryl. MrNice ma tylko nasiona regular, ktore obecnie nie sprzedaja sie prawie wcale, nie ma ich juz wlasciwie zaden komercyjny seedbank, a jak ma, to tylko jako marginalny dodatek do femi. Tak wiec pozyj jeszcze kolejne pare lat zanim swoje madrosci zaczniesz glosic.
 

denilson29

Well-known member
Rejestracja
Wrz 1, 2012
Postów
113
Buchów
1
EDIT: Do denilson29
Chyba Ci się słowa pomyliły, z reszta nie tobie jednemu. Sadzę że chodziło Ci o słowo hobby, a nie pasja. W dzisiejszych czasach te słowa używane są zamiennie co jest błędem. Pasja pochodzi od łacińskiego słowa passio oznaczającego mękę, cierpienie. Ja nie widzę elementu cierpienie w tym wszystkim.

Dobrą bzdurę pie****nąłeś serio.

Gadal dziad do obrazu...

Jakbym byl milosnikiem mleka, to bym se kupil krowe albo 3 rozne krowy i je doil, ale nie jestem, wiec mleko ze sklepu mi pasuje. Jestem za to milosnikiem trawy i tu juz ma dla mnie znaczenie co uprawiam i co nabijam w fajke - prosciej juz nie potrafie.

Bo prościej się nie da.

To pokolenie rolników feminizowanych. Każdy kto trudził się kultywacją konopi u schyłku 20 wieku kiedy uprawy domowe nie były aż tak popularne jak teraz, a dobre geny można było dostać w formie klona wie, że dzisiejszy rynek nasion to w 90% skunkowe feminizowane gówno cross miksów mixa fenotyp numer 14 - tym karmi się domorosłych rolników, a żeby poważne geny zostały tam gdzie powstały czyli za czarną kurtyną. Wystarczy mieć jako takie pojęcie o genetyce konopi i obeznanie w tym jak wyglądały uprawy paręnaście lat temu, a jak wyglądają teraz i jakie fenotypy krążą po rynku. Milion odmian jakieś filmy przygodowe "zbieracze nasion" i młoda gawędź jest zachwycona a Roskam siedzi i liczy ojro :)
 

Izak

Beta
Weteran
Rejestracja
Lip 4, 2011
Postów
4,932
Buchów
3,381
Odznaki
1
Niestety cała branża konopna jest, delikatnie mówiąc, specyficzna. Rynek który w domyśle skierowany miał być dla podziemia opanowany został przez marketingowców.
Popatrzcie chociażby na dział „nawozy” dowolnego growshopu. Ubaw po pachy co tam się dzieje. Najfajniejsze że dorosłe chłopy wierzą że potas firmy x jest lepszy niż potas firmy y albo że N+P+K+micro+, trzeba kupić w oddzielnych buteleczkach 100zł za litr każda. Nawet gówno się teraz pakuje w kolorowe opakowania.
Wracając do tematu…jakiś czas temu odezwał się do mnie jeden z polskich sklepów z nasionami. Chcieli kupić ode mnie nasiona auto fem. Napisałem (jak ten ostatni frajer) że to nie potestowane, niesprawdzone itp. Itd. W odpowiedzi zapytali się mnie czemu się tym przejmuje w sytuacji kiedy nawet „profesjonalne” firmy tego nie robią. Ręce opadają.
 
G

Guest

Guest
No tak ...

Z tymi nawozami się zgodzę ludzie płacą gruby hajs za coś co jest w pierwszym lepszym sklepie ogrodniczym , z tymi pestkami to tez teraz tylko biznes , na całe szczęscie zawsze można olać każdy jeden sklep i zrobić sobie ziarno samemu ;)
 

Kage

Well-known member
Rejestracja
Cze 30, 2011
Postów
212
Buchów
13
Odznaki
1
Tak sie składa że Mr Nice współpracuje z wieloma tymi firmami np. CBD Crew, Duch Passion, i wiele innych...
 

#

Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Maj 30, 2009
Postów
15,224
Rozwiązań
1
Buchów
16,363
Odznaki
1
Nie MrNice tylko Shantibaba, ktory jest wlascicielem CBD Crew, a dla DP swoje sionka CBD żenią i to wszystko.
 

Meksykanin89

Well-known member
Rejestracja
Lut 3, 2016
Postów
45
Buchów
0
No czytajac twoje posty, to pewnie by sie kopytami ze smiechu nakryl. MrNice ma tylko nasiona regular, ktore obecnie nie sprzedaja sie prawie wcale, nie ma ich juz wlasciwie zaden komercyjny seedbank, a jak ma, to tylko jako marginalny dodatek do femi. Tak wiec pozyj jeszcze kolejne pare lat zanim swoje madrosci zaczniesz glosic.

Akurat nasiona regular sprzedają się bardzo dobrze bo breeederzy kupują to żeby zrobić własne odmiany.
 

Mr.StickyfingerZ

Well-known member
Rejestracja
Kwi 7, 2009
Postów
438
Buchów
8
Ja z autopsji nie polecam interesów z Shantibabą, ani z innymi ludzmi związanymi z Mr. Nice seedbank. Na początku byłem mocno podjarany faktem dostępu do wielu klasycznych odmian w wersji reg od legendarnego (tfu) Shanti’ego, a na końcu straciłem cały szacunek do jego osoby. Umówiłem się na odbiór osobisty od jego córki w Amsterdamie na który Shanti na początku się zgodził (jego córka tam studiuje) , a na końcu po wielu perypetiach ledwo dostałem pestki i to jeszcze nie te, które zamówiłem. Bałagan, lekceważące podejście do klienta i kłamstwa - te trzy słowa dosadnie oddają moje nastawienie do tej firmy. Mało tego - ich Black Widow wyszło bardzo słabo, luźne topy i nijaki zapach. Gdzieś już spotkałem się z opinia, ze nie ma nic wspólnego z oryginałem White Widow.

Ja to ogólnie mam teraz dużo dystansu do tego, kto tak naprawdę jest odpowiedzialny za tę odmianę ;)

PS. Dużo osób narzeka na Arjana i Green House, ale prawdę mówiąc - ich customer service działa bardzo dobrze, przynajmiej szanują swoich klientów czego nie można powiedzieć o Mr. Nice Seeds. Nie polecam!
 
Ostatnia edycja:



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół