nasiona marihuany

Takaaa Ryba

Wyszukiwarka Forumowa:

Cubbi

Well-known member
Rejestracja
Paź 26, 2013
Postów
77
Buchów
0
GreenHeaven dlaczego ta ryba jest rozcięta i jeszcze w takim miejscu ?<rotfl>mózg roz***any <joint>
 

LordVoldemort

Well-known member
Rejestracja
Lut 25, 2013
Postów
255
Buchów
1
Troszkę zal na to patrzeć,zdjecia praktycznie w 90% w kuchni w domu i na talerzu zasada NO KILL mocno obca a potem w rzekach pusto??? No i te teksty ''męczyłem sie z gnojem 20min'' jak ryba dla ciebie jest ''gnojem'' to czasem nie nazywaj się wędkarzem bo w tym sporcie nie o to chodzi :)

Jak zaczynałem wędkowac w wieku 13 lat to też zabierałem wszystko do domu,na szczęście od kilku lat zmądrzałem.
 

krasnoludek

Well-known member
Rejestracja
Wrz 20, 2009
Postów
220
Buchów
142
Irlandia 2013, jakoś koniec kwietnia. Obydwie sztuki złowione praktycznie w tym samy miejscu na trupka, obydwie wypuszczone;) Złowione w spokojnych wodach starego koryta rzeki Shanon, okolice piękne, ryby jeszcze piękniejsze :)



 

krajowy

Well-known member
Rejestracja
Sty 1, 2014
Postów
77
Buchów
0
krasnolud jaki ty masz ryjek ze go maskujesz?.hehhe ...ładne pistolety...Nie no ładne okazy.na toka od razu w panierce


mnie ***l.... bez zezwolenia .. wedki i ryby za***al.,..i mandat wieba...hmmm.
hmmm.to było na parnicy chyba?,,,,..
Zapraszam nad Ine...taki to kanał.
Pozdro kusole

ale teraz staram sie miec kartę....
 

Jastrzab

Active member
Rejestracja
Lut 9, 2014
Postów
25
Buchów
0
ja mieszkam w chiszpani tutaj jak złapiesz suma nie mozesz go do wody wypuscic,,a karpia trzeba wypuszczac ,,,co roku łapiemy kilka ładnych po 180 cm były i takie po 220 ,ale to juz meczarnia jest 1,5h walki zeby tylko zdjecie zrobic ,ale warto
wybieram sie nad Ebro mam tam 2 godz drogi ,ale teraz na sandacza z opadu mamy fajna miejscowke ostatnio miałem jednego 85cm
 

fatal1ty

Well-known member
Rejestracja
Paź 22, 2012
Postów
192
Buchów
1
Napisał na " swoim stawie " myślę że jak ma prywatne łowisko i to zarybione tołpygami które niszczą polskie jeziora, to nie ma przeciwwskazań żeby zabrać ją do domu, ja również wędkuje i czasem lubię zabrać rybę do domu zwłaszcza drapieżniki, za to nienawidzę wędkarzy biorących wszystko co złowią nawet jakieś małe rybki.

to peszek ja zawsze wzielem kilka mniejszych sztuk bo kotek tez na uczte czeka a kilka uklejek nikomu nie zaszkodzi.
 

szalony_baklazan

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 14, 2012
Postów
671
Buchów
529
Odznaki
2
A to moje bydle :D
Karpik 4 kilo polakomil sie na czerwonego robaka.

 

BlackMen

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 14, 2014
Postów
3,600
Buchów
2,366
Odznaki
1
karpiki 7 i 4kg





Oczywiście wróciły do wody :)
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół