nasiona marihuany

Outdoorowy GRAPEFRUIT

Wyszukiwarka Forumowa:

Kai Greene

小賈姬 十面埋&
Weteran
Rejestracja
Wrz 16, 2008
Postów
1,031
Buchów
7
Mi pisali, że nie będą mieli już GO. I dodali, że można próbować ze zwykłym Grapkiem, bo też powinien dać rade.

A w ogóle to weź se scrossuj Grapka z Easy Sativą i będziesz miał GO :sunny:

Nie mam czasy na takie akcje. Nie OG to inny strain, byle był zielony <lol>

Co roku mam plan zrobić własne pestki i nic z tego. Moze w tym roku sie uda...
 

.Organic

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 29, 2007
Postów
873
Buchów
2
Jest na polskojęzycznej stronie producenta . Miałem kupić , ale już mnie zniechęciliście . Szkoda że go zepsuli .
Według breedera był selekcjonowany w konkretnym kierunku więc odtwarzać go nie ma co bo za dużo zabawy .
Znowu teraz doczytałem że to półautomat ? To ładnie , bo dorasta realnie do 200 cm i więcej ...

Na Lemon kusha też dobrą promocje zrobili , a tu się okazuje że hermi się .
 

smoczylot

znów otwieram oczy wk***iony
Weteran
Rejestracja
Lut 22, 2015
Postów
1,594
Buchów
4,378
Odznaki
3
Ja też mam info że FS wycofało go z powodu wielu zgłoszeń problemów z odmianą. Ciekawe jak wygląda grejpfrut od Oriona? Podobno też szybki.

---------- Post Zaktualizowany 14:40 ---------- Data pierwszego postu 14:37 ----------

Taki sam półautomat jak maroki czy purple maroki od FS. Moje dobijały prawie do 3m bez treningu.
 

.Organic

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 29, 2007
Postów
873
Buchów
2
Ja też mam info że FS wycofało go z powodu wielu zgłoszeń problemów z odmianą. Ciekawe jak wygląda grejpfrut od Oriona? Podobno też szybki.

---------- Post Zaktualizowany 14:40 ---------- Data pierwszego postu 14:37 ----------

Taki sam półautomat jak maroki czy purple maroki od FS. Moje dobija łyżki prawie do 3m bez treningu.

Ciekawe też czy Orion od początku sam robił tą krzyżówkę z Grapefruita i ES , czy to po prostu następne pokolenie tych genów od FS .
 

smoczylot

znów otwieram oczy wk***iony
Weteran
Rejestracja
Lut 22, 2015
Postów
1,594
Buchów
4,378
Odznaki
3
Trzeba będzie sprawdzić i porównać -taki mam plan. Jak się uda podzielę się wnioskami.
 

lumenator

Well-known member
Rejestracja
Sty 10, 2012
Postów
556
Buchów
0
Ciekawe też czy Orion od początku sam robił tą krzyżówkę z Grapefruita i ES , czy to po prostu następne pokolenie tych genów od FS .
Z tego co wiem to nowa krzyżówka nie jest namnożona od FS, miałem obie są inne orionowa bardziej mi się spodobała bo doszła :sunny:
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół