nasiona marihuany

Trymer do topów

Wyszukiwarka Forumowa:

CHRÓST

Active member
Rejestracja
Lip 20, 2009
Postów
31
Buchów
0
Witam
ostatnio przeglądając strony na necie zobaczyłem ciekawą zabawkę ,a mianowicie trymer domowej roboty który jak mniemam wykonany jest z wiatraka domowego,z tym że zostało całkowicie przerobione śmigło. Oceńcie sami

pozdro:jaraczz:
 

darekotfusz

Well-known member
Rejestracja
Mar 7, 2010
Postów
255
Buchów
0
ma ktoś pomysł jak to zrobić albo coś co by ułatwiło obinanie liści
 

Fiffy

Well-known member
Rejestracja
Paź 23, 2007
Postów
235
Buchów
0
Chopie, toż to banał jest, trochę samodzielnego pomyślunku wystarczy. Na filmie mniej więcej widać o co chodzi.
Ja myślę o zrobieniu trochę mniejszego trymera z rączką, wiecie ocb, taki mobile trimmer hehe. Pewnie na jesień zrobię to zarzucę fotkę.
 

darekotfusz

Well-known member
Rejestracja
Mar 7, 2010
Postów
255
Buchów
0
no właśnie też o tym pomyślałem coś na zasadzie kolki tylko jakieś żyletki może by tam włożyć bo tu na filmiku to nie wiem skąd ja takie łopatki ciachajace wezme.
 

Fiffy

Well-known member
Rejestracja
Paź 23, 2007
Postów
235
Buchów
0
Chyba coś w rodzaju skalpela zdałoby tutaj egzamin. Na małym wiatraczku, z rączką i będzie pro. :) Mam czas w każdym razie, koło harvestu zacznę kombinować z trymownicą.
 

swiety666

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 4, 2009
Postów
796
Buchów
0
a nie lepiej blaszane łopatki w podobnym kształcie i leko je z jednej strony podostrzyc .
 

raspbery

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 8, 2010
Postów
689
Buchów
0
Chyba coś w rodzaju skalpela zdałoby tutaj egzamin. Na małym wiatraczku, z rączką i będzie pro. :) Mam czas w każdym razie, koło harvestu zacznę kombinować z trymownicą.
czemu nie ale minimum jaki 12v np od wycieraczek samochodowych zeby miał troche siły i opór lisci go nie zatrzymywał mozna by tez pomysleć coś w stylu podkaszarki do trawnków czyli na żyłkach :) bedzie mi sie nudziło to pokobinuje i pokaze :)
 

darekotfusz

Well-known member
Rejestracja
Mar 7, 2010
Postów
255
Buchów
0
no czekam na owoce ja też bd kombinował ale wolałbym zrobić z gotowca :p
 

zorro_123

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sty 19, 2008
Postów
1,678
Buchów
0
109 zł w castoramia ale nie pamietam jaka to firma była pewnie made in castorama
 

pierun

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Kwi 1, 2009
Postów
1,300
Buchów
0
ku**a, nie moge otworzyc tego linka z tym czyms za 100zl, a tez mi trymer bedzie potrzebny :)

36.jpg
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół