nasiona marihuany

ICE

Wyszukiwarka Forumowa:
S

Sed

Guest
Co sadzicie o tej odmianie jest dostepna na cannabis.fr.pl mam zamiar ja zakupić czy warto?? upraiał ja ktos?,Palił ktoś??lub wie ktos więcej na jej temat??

ICE-53bloom2.jpg

fota z overgrow
 

bialy_mis

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lip 9, 2005
Postów
2,908
Buchów
10
Wiem tylko tyle ze ostro wali/pachnie. Wszyscy ktorzy ja uprawiaja lub uprawiali przyznaja ze wydziela duzo zapachu. Pozatym to dobra roslina.
 

growmen

Well-known member
Rejestracja
Lip 8, 2005
Postów
355
Buchów
0
Fjanie by było zeby ktos foty zamieszczał :) Łatwiej skojarzyc roslinke
 

sd

Well-known member
Rejestracja
Gru 8, 2005
Postów
3,038
Buchów
20
Dodałem fotke do postu Seda ;]
 
S

Sed

Guest
No no fotka nie pomyślałem spoko :wink: to jak warto kupować tego icea??

[ Dodano: 2005-12-16, 14:04 ]
Sed odbierasz maile zarabiasz, klikasz w linki zarabiasz polecam, zapisz sie.

Growmen to jest adresowane do mnie??
 

sd

Well-known member
Rejestracja
Gru 8, 2005
Postów
3,038
Buchów
20
Sed ja też to mam to pewnie scrypt jakis ;]

SCuN odbierasz maile zarabiasz, klikasz w linki zarabiasz polecam, zapisz sie.
 
G

greenlife

Guest
hehhe growmen zarabia na nas bo ja tez to mam to taka jawna prowokacja zebysmy klikali w baner :) ale cool nie mam nic przeciweko temu :) pozdr.
 

growmen

Well-known member
Rejestracja
Lip 8, 2005
Postów
355
Buchów
0
hehhe growmen zarabia na nas bo ja tez to mam to taka jawna prowokacja zebysmy klikali w baner
no nie do konca bedea cos z tego maił jeśli ktoś kliknie w banner i sie zarejestruje, i w dodatku ten ktoś musi tez zarabiać, ja traktuje to jako zabawe :D wracamy do tematu :mrgreen:
 

rusko

Well-known member
Rejestracja
Lut 24, 2006
Postów
116
Buchów
0
JA MAM ZIARNA iCE!! JEST NIE ŁATWĄ ROSLINKA DO UPRAWY!! MYSLE ZE JEDNA Z NAJLEPIEJ KOPIACYCH ROSLIN!! ALE ZEBY TO WYHODOWAC TRZEBA DUŻO PRACY!!
 
W

Witkacy

Guest
Nie jest trudną rośliną, zresztą aktualnie zamieszkuje mojego grow-boxa. Chyba, że za trudność uważa się zapewnienie roślinie odpowiednich warunków i odrobiny pielęgnacji. To bardzo wdzięczna roślinka ale musi mieć dobrą glebę (ph), odpowiednie światło, wilgotność, itp. Polecam tę odmianę, nasiona kupiłem z Nirwany, nie polecam pośrednich firm nawet tych najlepszych, chyba, że się nie ma wyjścia.
 

Shogo

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 22, 2006
Postów
1,140
Buchów
1
pali sie ta roslinke bardzo dobrze ;] ma dosyc dobry samak aaa tylko ICE;]
 
E

emace-3homzioms

Guest
no to jeśli chodzi o ice to mi sie wydaje iż jest to niezła("łatwa") odmianka, już ma pewna wartość jeśli chodzi o moc (po fimowaniu spaliłem topki i miło się zaskoczyłem, naprawde bańka porównywalna z "normalnym" kupnum jaraniem).Śmierdzi jak jasna cholewa. Wymaga dobrego podłoża(jak każda heh). Ogólnie jak narazie jestem bardzo zadowolony. pzdr
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół