nasiona marihuany

Medyczna marihuana - CBD

Wyszukiwarka Forumowa:
S

sub

Guest
brat Marian napisał:
oczywiście czytałem (niestety niekoniecznie ze zrozumieniem) i to właśnie skłoniło mnie do zadania pytania.
1) czy wysiewając tą odmianę uzyskam opisywany efekt? Czy producent nie jest w stanie zapewnić stabilności tej cechy (mówię o oryginalnym od RQS)?

Producent o ile tworzy hybrydę F1 - miedzy dwiema liniami o czystych chemo - dostarcza Ci nasiona z których wyrastają rośliny z których wszystkie mają chemotyp mieszany.
Czy tak jest nie wiem. Pytanie do producenta – a najlepiej do labu który to zbada.

brat Marian napisał:
2) czy hermiąc roślinę i zapylając ją własnym pyłkiem uzyskam powielenie cech matki(i ojca zarazem) czy tylko pewne prawdopodobieństwo powielenia cech z możliwością powstania innych? a może dominacja różnych z nikłym prawdopodobieństwem powielenia cechy

Których :] Wszystkich?

W wypadku chemotypu THC i CBD oraz mieszanego masz sytuacje:
Chemo THC - dwa allele Bt - czyli genotyp - BtBt
Chemo CBD - dwa allele Bc - czyli genotyp - BcBc
Chemotyp mieszany : - genotyp BtBc

Dlatego aby mieć całe potomstwo - z chemo mieszanym musisz krzyżować - sztuki z czystym chemo i tworzyć F1 ->
Jeżeli zrobisz z tego F2 - S1 etc : masz rozszczepienie 1:2:1 –mendel w najprostszym wydaniu na jednym „genie”.
| gimnazjum? kiedy tera uczą tego - o jest w teście podstawowym i to więcej... http://www.docstoc.com/docs/5432244/Test---Biologia-gimnazjum-program-podstawowy|
Statystycznie z 4 sztuk 1 chemo THC : dwie chemo mieszane: i jedna chemo CBD – jest to pod linkiem – w wiki – hasło chemotyp.

Jeśli chodzi o resztę tego co się dzieje: - chech .. i inne takie tam -> może nie do końca odp: ale powiazane:

Na początek : -> http://www.wiki.haszysz.com/index.php/Kultywar

To chyba było by warte przeczytania – choć jest obok sedna: http://www.wiki.haszysz.com/index.php/Cubing

Może to jeszcze: http://www.wiki.haszysz.com/index.php/IBL

poza tym - dział Hodowla - biblioteka:

https://www.forum.haszysz.com/wsp-dzia-anie-gen-t24523.html
https://www.forum.haszysz.com/biblioteka-dzia-u-hodowla-f249.html

itp..
 

WladekMJ

Well-known member
Rejestracja
Lut 21, 2015
Postów
467
Buchów
0
Witam. Jestem początkujacy i zaczynam robic swojego pierwszego pcboxa, a sklonilo mnie do tego moja choroba WZJG wrzodzejace zapalenie jelita gróbego, narazie na probe zakupilem nasiona AK47 bo widzaialem ze sa lecznicze (Błąd), po wiekszym wglebieniu sie w temat zoobaczylem odmiany CREW ktore maja wieksza zawartosc CBD, co o nich sadzicie i czy sa one latwe w uprawie dla takiego zielonego goscia jak ja co prawda spedzielem sporo nocek w pracy na tym forum i dosyc duzo sie zdolalem nauczyc, zobaczymy jak wyjdzie to w praktyce zobacze na ak47, zastanawiam sie wlasnie nad kupnem czegos od CREW prosze o jakies rady, czy moze sa jakies lepsze odmiany na moją chorobe czytalem ze blackbery bluebery purpure hus sa tez na nia i sa one dostepne w pl.

DZieki wielkie Wladek
 

Slu

Well-known member
Rejestracja
Kwi 17, 2012
Postów
422
Buchów
0
Witam. Jestem początkujacy i zaczynam robic swojego pierwszego pcboxa, a sklonilo mnie do tego moja choroba WZJG wrzodzejace zapalenie jelita grubego, narazie na probe zakupilem nasiona AK47 bo widzaialem ze sa lecznicze (Błąd), po wiekszym wglebieniu sie w temat zoobaczylem odmiany CREW ktore maja wieksza zawartosc CBD, co o nich sadzicie i czy sa one latwe w uprawie dla takiego zielonego goscia jak ja co prawda spedzielem sporo nocek w pracy na tym forum i dosyc duzo sie zdolalem nauczyc, zobaczymy jak wyjdzie to w praktyce zobacze na ak47, zastanawiam sie wlasnie nad kupnem czegos od CREW prosze o jakies rady, czy moze sa jakies lepsze odmiany na moją chorobe czytalem ze blackbery bluebery purpure hus sa tez na nia i sa one dostepne w pl.

DZieki wielkie Wladek

Witam w klubie. Wiesz ogólnie to mówi się, że prawie każda odmiana ma właściwości terapeutyczne, ale tak szczerze to taką zwykłą odmianę z wysokim THC ja bym nie brał. Osobiście wziłąłem CBD Skunk Haze od DP tak samo ze wzlędu na tą chorobę, a jest to cross zrobiony za pośrednictwem DP i Crew. Fakt faktem na tą chorobę pomagają oba kanabinoidy, czyli THC i CBD, ale CBD ma właściwości również przeciwbólowe, przeciwlękowe itd. , takie które nie ma THC. Ogólnie mówiąc o tej odmianie to czytając SR osoby ją polecają jako odmiana na prawdę lecznicza. A ogólnie uprawa odmian CBD niczym się nie różni od normalnej, ja póki co nie zauważyłem żadnej różnicy. Poczytaj sobie w dziale "do przetłumaczenia" mój temat. Tam już bardzo dobrzy ludzie tłumaczą i przetłumaczyli(dziękuję Wam jeszcze raz!) niektóre opracowania, a są to opracowania właśnie głównie poświęcone wpływem kanabinoidów na jelita, a dokładnie na przepustowość nabłonka i niwelowanie stanu zapalnego, oczywiście pozytywnym i jest to udowodnione naukowo, a nie wyssane z palca.
 
W

winiar

Guest
czy samosiejka przemysłówka nadaje się na olej cbd? tylko panny? jak rozpoznać dobre nasiona a jak lipę z której nic nie będzie?
chciałem przy takiej hodowli tym nauczyć się podstaw, nawożenia itp. spraw
 

Stal.in

4:19 I'M PROACTIVE
Weteran
Rejestracja
Paź 12, 2009
Postów
855
Buchów
6
przemysłowka też ma jakiś %cbd w sobie
 

PatryczekZombie

Well-known member
Rejestracja
Lis 2, 2012
Postów
133
Buchów
1
przemysłowka też ma jakiś %cbd w sobie
no tak, ale jakie? ile.. kurcze niewiadoma - można owszem pobawić się w olej ale jednak przy pewnych chorobach nie ma tego marginesu a może pomoże, a jak nie to nic się nie dzieje. Ja jednej osobie robiłem szafę pod
cbd sweet & sour widow reg a nawet ją paliłem coś kopie, czuć ale jednak dla mnie przynajmniej jest to wyjątkowo słabe. To samo cbd medihaze fem u tej samej osoby druga szafa ale potężna. Zjarać się da ale musiałbyś dużego blunta wypalić na raz a przynajmniej ja - długo już nie miałem detoxu.
Obie odmiany nie są demonami wydajności stąd drugi projekt na większą skalę osoba docelowa potrzebuje całkiem srogich ilości na olej CBD a wcześniej kupowała gotowy olej ale drenaż kieszeni natychmiastowy. Czy pomaga? lekarz twierdzi, że jest poprawa ale o niczym nie wie jeszcze ile w tym zasługi cbd+thc, nie wiadomo. Ale coś może być na rzeczy na pewno komfort życia się poprawił.
Z sieją wydaje mi się, że można spróbować pod warunkiem posiadania też bardziej sprawdzonych odmian. Chyba, że choroba tego nie wymaga.

W ramach spełnienia dobrego uczynku jednego spota w całości poświęcam wyłącznie pod cbd automatach właśnie szykuję się na jakieś zakupy 2 dni wertowania i nadal nie wybrałem.
 

Cerber

AK47xC'99 my love
Weteran
Rejestracja
Lis 19, 2009
Postów
2,101
Buchów
3
W ramach spełnienia dobrego uczynku jednego spota w całości poświęcam wyłącznie pod cbd automatach właśnie szykuję się na jakieś zakupy 2 dni wertowania i nadal nie wybrałem.


Kukałeś na Dinafem - Haze CBD Auto i Industrial Plant CBD Auto ?
 

king of bongo

Well-known member
Rejestracja
Sie 31, 2015
Postów
572
Buchów
6
Kukałeś na Dinafem - Haze CBD Auto i Industrial Plant CBD Auto ?

Nie wiedziałem, że są auto bogate w CBD. Ktoś uprawiał takie szczepy? Warto się tym zająć?

Mam za sobą uprawę szczepów medycznych. W tamtym roku uprawiałem szczepy CBD Kush i Royal medic. Z pierwszego wyszło genialne palenie, natomiast na drugim się zawiodłem (warunki dokładnie takie same, box 1.1 m2) Na początku miałem tam 5 pełnosezonówek, ale po treningu tak się rozrosły, zrobiła się dżungla straszliwa. Wyrzuciłem jedną na outa (Royal medic) oczywiście nie doszła, przerobiłem ją na nalewkę.
 

PatryczekZombie

Well-known member
Rejestracja
Lis 2, 2012
Postów
133
Buchów
1
Kukałeś na Dinafem - Haze CBD Auto i Industrial Plant CBD Auto ?
Wezmę Industriala właśnie szykuję się już na zakupy ale też wrzucę coś o większym THC. Jeśli to co napisali jest prawdą to może być świetny AF jeśli z krzaka poszłoby 25-50g będę zadowolony. Około 20 sztuk Industriala i 20 czegoś z większym THC ale nie małym też CBD.
Że też nie widziałem tego wcześniej ....
 
W

winiar

Guest
ze zdobyciem nasion sativa L na cbd jest problem, trzeba być rolnikiem i mieć pozwolenie.. ale wyszły zwykłe z karmy dla gołębi :) problem w tym że jest pleśń, chyba za długo trzymałem doniczkę pod folią, jak tej pleśni sie pozbyć?
 

WkurwionyRomek

Well-known member
Rejestracja
Wrz 25, 2012
Postów
166
Buchów
0
zaprawa grzybobójcza do nasion niby do zbóż i kukurydzy ale powinno zadziałać. Jak plecha jest tylko powierzchowna to uratujesz jak przeniknęła głębiej to już amen
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół