nasiona marihuany

Jaki opowiadasz kawał przy jaraniu ? to mój faworyt :

Wyszukiwarka Forumowa:

koksg

Well-known member
Rejestracja
Lip 2, 2007
Postów
93
Buchów
0
Siedzi dwóch kolesi w kinie, a przed nimi taki wielki, łysy drechol, grube karczycho, złoty kajdan na szyi - z dziewczyną siedzi. Jeden z tych kolesi do drugiego:



- Stary, założę się z tobą o 50 zeta, że nie klepniesz łysego w glace.



- No dobra, w sumie co mi szkodzi - myśli ten drugi i klepie łysego w glace.



Łysy się odwraca, a koleś:



- Krzychu, to Ty? A nie... To przepraszam...



Łysy:



- Żaden Krzychu, ku**a, dotknij mnie jeszcze raz to Ci ***ne! - i się odwraca.



Na to ten pierwszy koleżka do drugiego:



- Stary, świetnie to rozegrałeś, ale idę z tobą o 200 zeta, że go drugi raz nie klepniesz.



- No dobra, w sumie co mi szkodzi - myśli sobie ten drugi i pac łysego w glace.



Łysy zjeżony się odwraca, a koleś:



- Krzychu, no ku**a, 8 lat w podstawówce, ze 3 lata w jednej ławce przesiedzieliśmy, Krzychu, no nie pamiętasz mnie?



Łysy:



- ku**a, nie byłem w żadnej podstawówce, zaraz ci tak przypie****e, że się nie pozbierasz!



Zaczyna się podnosić, żeby wlutować kolesiowi, ale dziewczyna łapie go za rękaw i mówi:



- No daj spokój, Józek, film jest, a Ty będziesz jakiegoś cieniasa bił, chodź do pierwszego rzędu i oglądajmy...



Łysy niezadowolony, ale idzie z dziewczyną do pierwszego rzędu, siadają. Pierwszy



koleś znowu do drugiego:



- Stary, naprawdę jestem pod wrażeniem, nieźle to wymyśliłeś, ale idę o 1000, że go trzeci raz nie klepniesz.



- No dobra, w sumie co mi szkodzi - myśli ten drugi.



Idą do drugiego rzędu, siadają za łysym i koleś wali łysego w łeb. Łysy się odwraca, na maksa napięty, a koleś:



- Krzysiu, to ja tam na górze jakiegoś łysego w glace napie****am, a Ty tu w pierwszym rzędzie siedzisz!
 
S

Synek z zawodu

Guest
Wpada mąż do domu zastaje w sypialni w łóżku kochanka ... mówi do gościa - stary chowam sie do szafy jak mnie sprzedasz to cie zapie****e ... wychodzi żona z łazienki i w drzwiach mówi do kochanka - zerżnij mnie tak zebym się posikała z wrażenia ... - a kochanek do niej - zajrzyj do szafy to sie posrasz ...
 

Skonfundowany

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 13, 2007
Postów
869
Buchów
4
jaki jest najlepszy środek antykoncepcyjny? - środek dupy
 
G

Gość

Guest
kawał o dziadku
Wczoraj śmialiśmy się z dziadkiem do utraty tchu. Dziadek wygrał.:freak2:
 

detektyw_konopka

Obserwator
Weteran
Rejestracja
Sty 24, 2009
Postów
276
Buchów
0
ja ten lubie, niechce mi sie pisac wiec skopiuje z jakies smiesznej strony:

Facetowi żona zaczęła mówić przez sen. Jakieś jęki i imię Rysiek...
Bez dwóch zdań doprawiała mu rogi i facet szybko doszedł do takiego samego wniosku. Aby to sprawdzić, pewnego dnia udał, że wychodzi do pracy i schował się w szafie. Patrzy, a tu żona idzie pod prysznic, układa sobie włosy, maluje się, perfumuje i w samej koszulce nocnej wraca do łóżka. W tym momencie otwierają się drzwi i wchodzi Rysiek...
Super przystojny, wysoki, śniada cera, czarne, bujne włosy - jednym słowem bóstwo.
Facet w szafie myśli: "Muszę przyznać, że ten Rysiek to ma klasę!".
Rysiek zdejmuje powoli koszulę i spodnie, a na nim stylowe ciuchy, najmodniejsze i najdroższe w tym sezonie.
Facet w szafie myśli: "szlag, ale ten Rysiek, to jednak jest za***isty!".
Rysiek kończy się rozbierać od pasa w górę, a tu na brzuchu mięśnie krateczka-kaloryfer, wysportowany, a klatka jak u gladiatora.
Facet w szafie myśli: "ten Rysiek, to ekstra gość!".
Rysiek zdejmuje super-trendy bokserki, a tu penis cudowny - pierwsza klasa.
Facet w szafie myśli: "O żesz ty, Rysiek jest rewelacyjny"
W tym momencie żona zdejmuje koszulę nocną i pojawia się ciało z cellulitisem, obwisłe piersi, rozstępy...
Facet w szafie myśli: "Ja pier***ę! Ale wstyd przed Ryśkiem".


E:
jeszcze trzy klasyki w "pijackim" stylu:

Wchodzi facet o 5.00 nad ranem do domu, nawalony,ledwo się na nogach trzyma,a żona do niego z krzykiem:
-Jak śmiesz nad ranem w takim stanie do domu wracać?
A mąż stojąc na chwiejnych nogach mówi:
-A kto Ci powiedział,ze wracam? Po gitarę przyszedłem.

Po całonocnym piciu maz wraca do domu nad ranem. Żona krzyczy: - Gdzie byłeś pijaku!?
- Graliśmy u kolegi całą noc w szachy.
- To dlaczego tak śmierdzisz piwem!?
- A co?! Szachami mam śmierdzieć?

Nocą otwierają się z hukiem drzwi i do domu wtacza się mąż. Przewraca się w przedpokoju, wstaje, wpada (to dobre słowo) do kuchni i zrzuca ze stojącego na kuchence garnka pokrywkę, nabiera garściami zupę, myje nią twarz potem łapie garnek i wylewa sobie całą jego zawartość na głowę
- Nie możesz sobie po prostu nalać zupy do talerza? - mówi cicho stojąca w progu, w koszuli nocnej, rozbudzona właśnie żona.
- Kto pijany ku.a? - drze sie mąż - Jak ku.a pijany?!
 
Ostatnia edycja:

ASTRONOM

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Cze 20, 2009
Postów
868
Buchów
0
zarcik z seri blondyneczki:)


jada 2 blondynki autobusem
nagle jedna do drugiej


cos mi tu sperma zajezdza

druga na to

sorki odbilo mi sie
:spalony:
 

chiken

Well-known member
Rejestracja
Paź 4, 2009
Postów
339
Buchów
0
Wchodzi kolo do autobusu.
Miejsce!!

Zero reakcji.

Miejsce ku**a!!!

Zero reakcji

Miejsce ku**a bo komus wy***ie!!!

Wstaje babcia i mówi:
Prosze synku siadaj

Kolo ładuje dupsko na siedzenie zadowolony.

babcia:
Synku może powiedziałbyś "magiczne słowo"

kolo:
"Hokus Pokus" stara ku**o!!

I jeszcze jeden.

Dlaczego Jezusa ukrzyżowali,a nie utopili?


Bo kto z katolików chciałby mieć akwarium nad drzwiami do pokoju!<lol>
 
G

Gość

Guest
wchodzi gość z bronią do autobusu w którym jadą autystyczne dzieci,wyciąga broń,mierzy wgłąb autobusu i krzyczy:EVERYBODY DOWN !!!a dzieci: JEEEEEEE :D
 
T

tvn

Guest
Coś takiego słyszałem od kobiety ; życie jak szachy ......czasami posuwasz królową ......albo walisz konia . sorry !!!!
 

Ambroży

Active member
Rejestracja
Lut 20, 2010
Postów
35
Buchów
1
zakodowany

Wiec sprawa przedstawia sie nastepujaco:

Na jednej ze wsi wszyscy mieszkancy napie****ali winiaki od rana do nocy. Kompletna patologia.

Jednak pewnego dnia przychodzi Zbyszek pod sklep, uradowany Zenek chce przywitac go wielka butla wina. Zbyszek jednak odmawia argumentujac iz był u takiego znachora i on go zakodowal i ze nie bedzie juz nigdy wiecej pil.

Zenek nie moze wyjsc z podziwu, wiec sobie pomyslal ze moze to dobry moment zeby przestac chlac.

Zbyszek zdradzil Zenkowi tajemnice iz ten znachor to po prostu kowal z ich wioski, wiec Zenek udal sie do niego.

Przychodzi do kowala i mowi:

Kowal slyszalem ze mozesz sprawic ze przestane pic.

Kowal przytaknał jednoczesnie przycinajac Zenka od stop do głowy. I mowi do niego:

sciagaj spodnie i wypinaj du*e !!!!

Zenek w szoku nie wie co zrobic no ale niesmialo zdjal spodnie i wypiał du*e.


Kowal go zapiał i mówi:

teraz ja ciebie koduje, juz nigdy nie bedziesz pił!!!

Kowal wyruchal Zenka, Zenek sie ubral no i taki zmieszany pyta:

No i co teraz? nie czuje zadnej roznicy...

A kowal na to:





TERAZ JAK SIE NA***IESZ ROZPOWIEM CAŁEJ WIOSCE CO ZROBIŁEM <sex>
 
P

paFel1992

Guest
Wiec sprawa przedstawia sie nastepujaco:

Na jednej ze wsi wszyscy mieszkancy napie****ali winiaki od rana do nocy. Kompletna patologia.

Jednak pewnego dnia przychodzi Zbyszek pod sklep, uradowany Zenek chce przywitac go wielka butla wina. Zbyszek jednak odmawia argumentujac iz był u takiego znachora i on go zakodowal i ze nie bedzie juz nigdy wiecej pil.

Zenek nie moze wyjsc z podziwu, wiec sobie pomyslal ze moze to dobry moment zeby przestac chlac.

Zbyszek zdradzil Zenkowi tajemnice iz ten znachor to po prostu kowal z ich wioski, wiec Zenek udal sie do niego.

Przychodzi do kowala i mowi:

Kowal slyszalem ze mozesz sprawic ze przestane pic.

Kowal przytaknał jednoczesnie przycinajac Zenka od stop do głowy. I mowi do niego:

sciagaj spodnie i wypinaj du*e !!!!

Zenek w szoku nie wie co zrobic no ale niesmialo zdjal spodnie i wypiał du*e.


Kowal go zapiał i mówi:

teraz ja ciebie koduje, juz nigdy nie bedziesz pił!!!

Kowal wyruchal Zenka, Zenek sie ubral no i taki zmieszany pyta:

No i co teraz? nie czuje zadnej roznicy...

A kowal na to:





TERAZ JAK SIE NA***IESZ ROZPOWIEM CAŁEJ WIOSCE CO ZROBIŁEM <sex>

hehehehe roz***alo mnie to

ale ja i dam cos od siebie:

Jaka glowe powinna miec kobieta??
U góry plaska zeby podczas robienia laski mozna bylo popielniczeke z niedopalonym blantem polozyc :D
 

Richie.

Well-known member
Rejestracja
Lis 6, 2009
Postów
345
Buchów
0
Wchodzi chłop do sklepu monopolowego i pyta sie laski:
-ma Pani czystą?
-tak -odpowiada ekspedientka
-to sciągaj majty i wypnij du*e
 
Ostatnia edycja:
K

klombi

Guest
Wpada mąż do domu zastaje w sypialni w łóżku kochanka ... mówi do gościa - stary chowam sie do szafy jak mnie sprzedasz to cie zapie****e ... wychodzi żona z łazienki i w drzwiach mówi do kochanka - zerżnij mnie tak zebym się posikała z wrażenia ... - a kochanek do niej - zajrzyj do szafy to sie posrasz ...





... wypada mąż zapie****a kochanka i po kochanku
 

Farmer12345

Well-known member
Rejestracja
Lip 27, 2009
Postów
100
Buchów
0
heh dobre te kawały :D ale jesli chodzi o kawały podczas jarania nie musza byc smieszne :D Usłysze tylko hasło od kumpla ''-opowiem wam kawał'' to ja juz kulam zanim sie dobrze skonczy a najlepiej jak kolo który nie umie opowiadac sie meczy i wali na koncu wogóle bez sensu żenade to wogóle wszyscy pozamiatani ze śmiechu<lol> :spalony:
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół