nasiona marihuany

Green O Matic

Wyszukiwarka Forumowa:

Skooby

Well-known member
Rejestracja
Wrz 3, 2008
Postów
63
Buchów
0
Heh :p nawet jak mialbym 30 i mieszkal z nimi to bym musial spuscic :p
Zarobie troszke moze bejsu na tym co zbiore i cos zainwestuje :p Bo nie stac mnie na zbyt wiele, bo do szkoly chodze i siana nic praktycznie nie mam.
Boxa sam se moge zbudowac bolą mnie tylko lampy bo sa najdrozsze w sumie z calego interesu. :p
A Jak z nawozem mam lac?? Za kazdym razem czy co drugie podlewanie czy jak ?? :)
PZDR
 
D

delete

Guest
Green-O-Matic - nie jest jakoś specjalnie wybredny jeśli chodzi o nawozy. Ciekawe jest jednak to, że lubi wykazywać niedobory potasu i fosforu. Nawozożerny - nie da się go praktycznie przypalić nawet przy 200% dawce. Jednak pod koniec jak wiadomo dobry flush.
 

ArcziCorleone

Member
Rejestracja
Cze 27, 2011
Postów
9
Buchów
0
Moja ma 52 dni juz, a mimo to sama lodyga i liscie, zero topów. martweio sie ze nic z tego nie bedzie :(
 

adamw900

Well-known member
Rejestracja
Lip 8, 2011
Postów
120
Buchów
0
niektóre rośliny po prostu późno pokazują płeć. Czasami nie ma co się sugerować opisami producentów "Dochodzi w 65 dni"
 

ArcziCorleone

Member
Rejestracja
Cze 27, 2011
Postów
9
Buchów
0
Mam nadzieje że moja Huanita ( tak ją nazwałem ;p) mimo wszystko da mi jeszcze śliczne puszyste topki wiec dam jej jeszcze troche czasu. adamw900 dzięki za szybką odpowiedz a zarazem jakies pocieszenie ;)
 

CokeZERO

Well-known member
Rejestracja
Kwi 20, 2011
Postów
87
Buchów
0
mały krzak, szybko tak nie wchodzi, ale długo trzyma.
 

Kage

Well-known member
Rejestracja
Cze 30, 2011
Postów
212
Buchów
13
Odznaki
1
właśnie mam green o matic w boxie wiec zapraszam, link w podpisie
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół