nasiona marihuany

Green O Matic

Wyszukiwarka Forumowa:

Focuspuller

Well-known member
Rejestracja
Maj 14, 2009
Postów
110
Buchów
0
Teraz to będzie ładnie puchł , no szkoda ze nie był od początku bo był by z niego niezły krzaczek . A jak tam z zapachem?

:D puchnie zdrowo i szybko co najważniejsze,

co do zapachu samej rośliny to jest on słodki-zgniła truskawka połączona z ananasem i słaba cuchnąca woń low rydera. Co daje w efekcie muląco-polny słodkawy zapach.

Siła zapachu na dzien dzisiejszy: 4/10

PEACE!
 

Focuspuller

Well-known member
Rejestracja
Maj 14, 2009
Postów
110
Buchów
0
60-dzień

...60 dzień

Moim zdaniem to już końcówka, moge dać jej te 5 dni na jakimś bio boost-cie i finisz bez flesza.

Jestem za***iście zadowolony z zapachu nie jest śmierdzący jak LR, za to w ch*j innych zapachów da się wyczuć , jest gdzieś w oddali smród lowrydera ale tłumiony czymś słodkim i skunkowatym, zgniły ananas z cytryną?

Fotpare--->
























 
Ostatnia edycja:

boooyakasha

Member
Rejestracja
Kwi 22, 2010
Postów
10
Buchów
0
Bomba!

Siema, dla mnie bomba, moje GOMy są w ok 50 dniu, ale wyglądają marniej niż Twoje wyglądały. A czy ucinałeś liście?
Pzdr.
 

Focuspuller

Well-known member
Rejestracja
Maj 14, 2009
Postów
110
Buchów
0
Siema, dla mnie bomba, moje GOMy są w ok 50 dniu, ale wyglądają marniej niż Twoje wyglądały. A czy ucinałeś liście?
Pzdr.

siema, a pod czym je trzymasz? do tego od dzisiaj zacząłem bio boosta lać do harvestu, a od kwitnienia szedł na bio flores bio canna w co drugim podlewaniu, co do liści żadnych nie obcinałem.pozdro
 
Ostatnia edycja:

boooyakasha

Member
Rejestracja
Kwi 22, 2010
Postów
10
Buchów
0
siema, a pod czym je trzymasz? do tego od dzisiaj zacząłem bio boosta lać do harvestu, a od kwitnienia szedł na bio flores bio canna w co drugim podlewaniu, co do liści żadnych nie obcinałem.pozdro

Siema!
moje rosną w boxie z lodówki, pod 4 kompaktami :freak: są 3 szt, i powoli robi im się ciasno więc co kilka dni obcinam po kilka liści żeby więcej światła dochodziło. Stosuję też PlantonK, także pełna economy class... :spalony:

Pozdr.
 

James Bong

Member
Rejestracja
Mar 22, 2010
Postów
20
Buchów
0
Za kilka dni pójdę na miejscówkę i jak nie zapomnę aparatu to wrzucę kilka fotek GOM. Będzie porównanie między in i out, ale już widzę że mój bedzie dużo słabszy. Niestety pogoda nie dopisuje
 

Skooby

Well-known member
Rejestracja
Wrz 3, 2008
Postów
63
Buchów
0
Witam wszystkich,
Ja Wlasnie nabylem Tą Odmianę, dla zainteresowanych Podaje numer kolesia ktory to sprzedaje, wszystko zalatwilem przez sms bez zadnego problemu, sprzedawca udziela informacji na kazdy temat zwiazany z jego nasionami,
509866968, za 5 nasion femi zaplacilem 115zl wraz z przesylką ktora byla blyskawiczna gdyz odrazu na drugi dzien otrzymalem nasiona.
Moje Dopiero Kielkują jak bedzie co pokazac to wstawie fotki.
Pozdrawiam
 

Orion

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 16, 2006
Postów
2,316
Buchów
10
chyba kogoś coś boli - sorry ale zamówienie na tel. to proszenie się o kłopoty
 

playah

Well-known member
Rejestracja
Mar 23, 2010
Postów
146
Buchów
0
to numer do cannabis.fr.pl

no to git ale pamietajcie na przyszlosc ze MO moze popelniac przestępstwa (ich pie****ony imunitet) jezeli moga poprzez ten sposub zdobyc informacje/ zlapac kogos itp, itd
 

Skooby

Well-known member
Rejestracja
Wrz 3, 2008
Postów
63
Buchów
0
Ta to nr do Cannabis.fr :)
Tyle razy tam zamawialem, wielu moich znajomych rowniez i zero przypalu jak dotad. mial ktos jeszcze ta odmiane?? Mi starzy znalezli i musialem wyj***c do kibla ;/ ale nowe kupilem i 3y mi wyszly jak dotad, trzeci tydzien juz mija, ciekaw jestem jakie zbiory beda:p indoor mam na parapecie bez zadnych lamp, ziemia PH 6-7 podlewam mineralną z biedrony, i wlasnie chce dodac nawoz biohumus. Jakies uwagi?? Pomijajac ze stoja na parapecie?:p
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół