nasiona marihuany

Hash extruder

Wyszukiwarka Forumowa:

CHRÓST

Active member
Rejestracja
Lip 20, 2009
Postów
31
Buchów
0
Witam ponownie jak pisałem w temacie o SOAP BAR o pięknym urządzonku do robienia haszu, tak teraz mam chwilkę i powiem o co 5 (może odkupie swoje winny z tematu o soap<peace>)

a wiec tak pewnie większość z was spotkała się z takim czymś jak PIECEMAKER-świetne urządzenie aczkolwiek cholernie drogie i z tego powodu mało osiągalne.



Strasznie zaciekawiło mnie to urządzonko i postanowiłem poszukać o nim coś więcej, aż nagle natrafiłem na temat na icmag-u o gościu który miał podobny problem co ja.Naprowadził mnie on na podobne urządzenie tyle że służy ono do wyciskania mas plastycznych, natomiast nie jest tak drogie jak owy piecemaker.



Zakupiłem ten Extruder na ebayu za 15 dolarów i nie mogę powiedzieć, sprawowało się to dość nieźle tyle że do czasu:pl: jest ono wykonane z aluminium i nie można dokręcić z pełnej siły (tak jak ja <lol>)no i trzeba co jakiś czas delikatnie podgrzewać przez co lecą soki.
Powiem tyle że jak za te pieniądze można zainwestować, tylko uważać.





Ja osobiście w tym roku sięgnełem po rozum do głowy i poprostu pójdę do tokarza i poproszę o wykonanie kopii piecemaker

POZDRO i kombinujcie:smokee:

ps.niektóre zdjęcia zapożyczone z icmaga
 
G

Gość

Guest
może byś napisaś coś więcej jak to działa i z czym sie to je?<coolpalacz>
 

GreenLifeStyle

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sty 24, 2014
Postów
531
Buchów
10
W sumie to kawałek gwintowanej rurki+ tłok i od biedy to by imadle to wycisnoł albo byle prasie
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół