nasiona marihuany

Durban Poison

Wyszukiwarka Forumowa:
C

czinkłoczento

Guest
tym bardziej po 2,5 tygodnia od wyjscia z ziemi....
 

biologia

New member
Rejestracja
Sie 3, 2009
Postów
4
Buchów
0
Dobra, ułatwię Ci:
http://en.wikipedia.org/wiki/24/7
Kończmy z tym OT.

Czasiek, też się mocno zdziwiłem tym faktem. Wogóle, z tydzień po wykiełkowaniu nie chciała wyjść z ziemi. Sądzę, że to odosobniony przypadek, tak po prostu mi się przyfarciło, że Durban Fem miał coś na kształt AF.
 

Włóczyblant

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lip 1, 2008
Postów
566
Buchów
3
Sądzę, że to odosobniony przypadek, tak po prostu mi się przyfarciło, że Durban Fem miał coś na kształt AF.
DP nie robi takich pomylek, to raczej pomylka pakującego seedy u f2seeds, wrzucili jakiegos automata, zdarza sie...
 
I

icemat

Guest
Czytajac wypowiedz pana o db z dp i sensi wywnioskowalem ze duza roznica miedzy ta sama odmiana a innym seedbankiem a jak jest z dp z nirvany mial ktos chodzi mi raczej o porownianie ;)
 

Skonfundowany

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 13, 2007
Postów
869
Buchów
4
Tyle na temat durbana z nirvany:

normal_Zdj%C4%99cie016.jpg
 

Skonfundowany

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 13, 2007
Postów
869
Buchów
4
No widzisz jak ten świat idzie do przodu :D Fota była robiona jakoś w październiku - ledwo co zaczął topy formować
 

Orion

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 16, 2006
Postów
2,316
Buchów
10
bo na f2seeds jest Durban z genami od Sensi ten dochodzi w naszym klimacie bez problemu.
Najpóźniejszy egzemplarz dojrzeje do 3 tyg. września.

btw - zdjęcie fajne w koło minusowa temp. a liście nadal zielone w sumie nieźle ;).


zresztą jak gadamy o durbanie to według mnie jedna z flagowych outdoorowych odmian.
Smak/zapach jest niepowtarzalny nie spotkałem podobnego pheno nigdzie indziej jak Durban to tylko z genami Sensi.

możesz brać spokojnie Durbana z f2s na 100% dojdzie !
 
G

Gość

Guest
a czy ten durban z f2 seeds ma tak samo jak ten z dp smak i aromat nie wiem lukrecji troche anyżku cos takiego ?co Orionku ?
 

kastet2

Well-known member
Rejestracja
Gru 13, 2009
Postów
83
Buchów
0
orion piszesz ze durban z f2seeds dojrzeje do 3 tyg wrzesnia moim zdaniem gowno prawda. moje doszly okolo 15 pazdziernika... nie nie przesadzilem z nawozami na weg. w czas zaczolem lac planton. i miejscowka ze swiatlem okolo 11 godzin bezposredniego swiatla. i byl to rok 2008. w 2009 tez mialem durbany od f2 ale zapylily mi sie niefortunnie i musialem wczesniej scinac przez miejscowke... i wtedy faktycznie kolo 15 -20 wrzesnia ale nie byly gotowe.
 
S

Sławuś z council estate.

Guest
Okaże sie czy dojdzie bo właśnie go zamówiłem z f2seeds i biorę na warsztat w nadchodzącym sezonie.
 

Orion

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 16, 2006
Postów
2,316
Buchów
10
kastet2 założe się z toba o każde pieniądze coś zrąbałeś przy uprawie
 

Orion

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 16, 2006
Postów
2,316
Buchów
10
roślina dosyć dziwnie urosła jak na Durbana nie ta budowa ale niestety genów przewidzieć się nie da być może w tym przypadku uszczupliłbyś mi portfel (trzeba było się zakładać)
Jeśli to mój Durban to dostałeś jakiegoś odszczepieńca ładnie urósł na niektórych zdjęciach jakby miał za mało słońca ale z drugiej strony szerokie ładnie wybarwione i równo rozwinięte liście właściwe są już od niskich partii więc to wyklucza brak światła.

Durbany były sprawdzane na spooorej ilości i każdy dochodził w tym samym czasie różnica między pierwszym ściętym plantem a ostatnim to tylko 5 dni.

Obecne durbaniki są po kolejnej selekcji teoretycznie czas flov powinien się skrócić o kilka dni wyłowiłem najwcześniej indukujące osobniki -
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół