nasiona marihuany

Durban Poison

Wyszukiwarka Forumowa:
C

czinkłoczento

Guest
ale moc słaba high tak czysty ze po paru dniach palenia ziólko przestaje kopać..:crazy: chyba ze miałem pózną bo była gotowa 20 pazdziernika :harvest:..gdyby miała wiecej zywicy kto wie..polecam sprobowac z durbanem od Quakemind załoze sie ze bedą tam wczesniejsze wersje niz w DP i Nirvana a wtedy DURBAN WYMIATA :farao::farao::farao::afroweed: i polecam go na weg do szklarni w temperaturze 48 stopni w lipcowe upały .rósł w oszałamiającym i zadziwijacym tempie z 80 x 50 w 10 dni rozrusł sie do 160 x 130 rozrywając foliaka odrostami w przeroznych kierunkach .Wygladało to jak by durban miał an sobie szklarnie a nie był w niej :freak2::freak2:koncu poczuł sie w foliaku jak w Afryce :salut::salut::salut:
 
Ostatnia edycja:
G

Gość

Guest
z f2seeds po fotorelacjach patrzac tez fajny durbanik jest wczesny, mega grube kwiaty.
 

THC(fika)

Banned
Rejestracja
Kwi 20, 2009
Postów
58
Buchów
0
No tak ale czy durban z f2seeds bedzie mial taki sam high jak orginalny durban tzn. 100% sativa??????
 

"makowiec"

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 1, 2009
Postów
1,023
Buchów
1
Rodzice sa z sensi seeds. Niewiem czy sensi seeds majstrowalo cos przy tym durbanie.
Mysle ze troche tak bo jest najwczesniejszy, wczesniejszy od tego z dp co niby jest 100% sativa z afryki.
 

Orion

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 16, 2006
Postów
2,316
Buchów
10
tak będzie miał typowy sativkowy high - jak ktoś ma możliwość założenia mini szklarni to 2 rośliny na 1m2 i pod siatkę SoG - pokazuje pełny potencjał genetyczny. Taka uprawa to w sumie hardcore na zewnątrz ale wychodzą przetłuste kwiaty :).

Durbany często zakwitają przy 18h światła dlatego ta sativa dochodzi w śr. Europie.

Durban z DP jest inny opis producenta jest delikutaśnie przeinaczony. Odmiana z poprzedniej partii testowana na oucie a obok rosła ta z sensi .
Zupełnie inne
DP - sativa 80cm??? bez treningu
Sensi - od 140cm

DP - szerokie ciemne liście
Sensi - wąskie długie , jasne , ostre krawędzie

DP - kwiaty zbite i krótkie
Sensi - kwiaty luźne, bardzo długie (tak wyglądają sativkowe kwiaty)

to tylko podstawowe różnice
DP - przekombinowali z durbanem
 

"makowiec"

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 1, 2009
Postów
1,023
Buchów
1
tak będzie miał typowy sativkowy high - jak ktoś ma możliwość założenia mini szklarni to 2 rośliny na 1m2 i pod siatkę SoG - pokazuje pełny potencjał genetyczny. Taka uprawa to w sumie hardcore na zewnątrz ale wychodzą przetłuste kwiaty :).

Durbany często zakwitają przy 18h światła dlatego ta sativa dochodzi w śr. Europie.

Durban z DP jest inny opis producenta jest delikutaśnie przeinaczony. Odmiana z poprzedniej partii testowana na oucie a obok rosła ta z sensi .
Zupełnie inne
DP - sativa 80cm??? bez treningu
Sensi - od 140cm

DP - szerokie ciemne liście
Sensi - wąskie długie , jasne , ostre krawędzie

DP - kwiaty zbite i krótkie
Sensi - kwiaty luźne, bardzo długie (tak wyglądają sativkowe kwiaty)

to tylko podstawowe różnice
DP - przekombinowali z durbanem

Bede mial durbana ktorego rodzice byli z dp, przetestuje =p.
Teraz to juz trudno dojsc czy breeder cos mieszal czy nie.
Pozdro.
 
G

Gość

Guest
Orionie a na f2seeds ktorego durbana rozmanazacie Товарищ?
 
C

czinkłoczento

Guest
ja dziekuje za durbana z DP tylko 1 z 10 był w miare wczesny reszta pokazała płeć w 3 ,4 tygodniu wrzesnia ..I wogóle ziarna z DP pozostawiają wiele do zyczenia..Ja juz im podziekuje moze za rok jak cos z tym zrobią....
 

biologia

New member
Rejestracja
Sie 3, 2009
Postów
4
Buchów
0
U mnie z gratisa (f2seeds) Durban Femi z DP zakwitł po 2.5 tygodniach od wyjścia kiełka z ziemi. Teraz idze mu 5-ty tydzień - wysokość około 40 cm po FIM i LST w donicy 8l. Warunki ma dramatyczne - światło 24/7 wilgotności nie mierzę bo nie posiadam warunków do zapewnienia stałej jej wartości. Od początku leję biohumus i nawóz do pelargonii. Idzie w górę jak szalona. Liście wielkie, ciemnozielone, bardzo długie łodygi, bardzo szybki wzrost.

Zdziwiłem się po tym co DP odwaliło (Taiga 5Femi, z czego wyszło 4 a nie zakwitła żadna).
 
C

czinkłoczento

Guest
nie wiem stary co ty masz ale napewno nie Durban Poison z Dutch passion...<rotfl>
 

biologia

New member
Rejestracja
Sie 3, 2009
Postów
4
Buchów
0
deep forest, Twój komentarz wniósł nową jakość w ten wątek, rzeczywiście.

24/7 durban idzie, razem z nim 2 Taigi. (24/7 to taki skrót myślowy, może go nie pojąłeś do końca?). No nic, zobaczymy kiedy szafę przerośnie, bo szczerze nie spodziewałem się, że wogóle cokolwiek z niego będzie (pół roku w lodówce).
 

deep

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 9, 2008
Postów
1,068
Buchów
2
no ty za to wniosłeś dodatkowych 7h do doby ,świat jest ci wdzięczny
 
G

Gość

Guest
pewnie mu chodziło o 24h ,siedem dni w tygodniu,też na początku nie zkumałem
 
S

Sławuś z council estate.

Guest
24/7 znaczy tyle co "non stop".

Durban nie powinien kwitnąć przy takim świetle.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół