nasiona marihuany

Durban Poison

Wyszukiwarka Forumowa:

Skonfundowany

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 13, 2007
Postów
869
Buchów
4
Ten z f2 seeds to niby z nirvany ale kolesiowi zaczol flo na poczatku sierpnia!!!

na f2 jest chyba napisane że z sensi seeds


Edit:
No racja, wazne ze wczesnie dochodzi, mam nadziejen ze tamten co byl wczesniej to ten sam co jest teraz.
heheh też mam taką nadzieje :)
 
Ostatnia edycja:
G

GrowFather

Guest
Z tego co wiem to durban z dutch passion to durban x skunk.

z tego co ja wiem to akurat durban x skunk jest z nirvany

Edit: Ten z f2 seeds to niby z nirvany ale kolesiowi zaczol flo na poczatku sierpnia!!!

i tutaj znowu się mylisz bo jest on z sensi seeds

Czysty durban jest z dutch passion i sensi seeds (ponoć to samo)
south african durban poison

ten nirvanowy ma problemy z dojściem, a ten z dp niema problemów
 
Ostatnia edycja:

kastet2

Well-known member
Rejestracja
Gru 13, 2009
Postów
83
Buchów
0
mialem 2 razy durbana z f2seeds wiec pewnosci ze to durban nie ma na 100%ale scinane w okresach out08 18.10 out09 25.09
 
G

Gość

Guest
Pytalem sie kiedys i w f2seeds jest ten z nirvany czyli dp x skunk.

ten nirvanowy ma problemy z dojściem, a ten z dp niema problemów

a wiesz to z wlasnych doswiadczen? bo ja nie ale z teoretycznych wiem ze jest na odwrot ,myle sie? Love Sensi Music.
 

Skonfundowany

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 13, 2007
Postów
869
Buchów
4
ja z własnych doswiadczeń wiem że ten z nirvany (miałem F1) nie dochodzi! ale z tego co widziałem na fotorelacjach ten z F2seeds dochodzi tzw. "letką pytą"
 
Ostatnia edycja:
G

GrowFather

Guest
ten nirvanowy ma problemy z dojściem, a ten z dp niema problemów

a wiesz to z wlasnych doswiadczen? bo ja nie ale z teoretycznych wiem ze jest na odwrot ,myle sie? Love Sensi Music.

pytasz o moje doświadczenia a sam kierujesz się czymś innym, w dodatku się mylisz więc po co pisać jak się nie wie?

tak wiem to z własnych doświadczeń!!!
 
Ostatnia edycja:
G

Gość

Guest
Ej to forum jest tu sie gada ja slyszalem inaczej pytam sie czy z wlasnych doswiadczen wiesz - odp tak = masz racje. koniec. Zluzuj łydki.
 
Ostatnia edycja:

Acki1992

Well-known member
Rejestracja
Gru 13, 2009
Postów
226
Buchów
0
Podajcie jakas odmiane podobna do durbana(wiekszosc genów sativy),nie drogą dostepna na cannabis.fr.pl
 

Acki1992

Well-known member
Rejestracja
Gru 13, 2009
Postów
226
Buchów
0
...

Patrzylem szukałem ale niewiem co jest najlepsze pod nasze słońce
 
A

Akira

Guest
Shaman
Passion#1

Polecam
ale niech inni się wypowiedzą jeszcze ...
 

Acki1992

Well-known member
Rejestracja
Gru 13, 2009
Postów
226
Buchów
0
Passion?

O ile mi wiadimo passion to 100% indica wiec jak moze byc fenotypowo podobna do durbana?
 
C

czinkłoczento

Guest
tez bym cos chciał podobnego do durbana na polskie niebo ale nie wiem czy jest takie cos on jest specyficzny polecam tego z DP. ten najwczesniejszy umnie 1 z 7 był najabrdziej zalany zywicą palce klejiły sie jak po kleju zapach bardzo intesywny moc była silna nawet dlamnie wytrwnego palcza palącego 5 x na 24h tym i 9 razy na 24 h mogłem sie u***ać niestety inne durbany dosżły pozniej i był o wiele mniej zalane zywicą..zalezy jakie pheno trafisz .Teraz biore 20 reg F2 durban poison na Out 2010 od Quakemind i licze na wszesne osobniki zalane zywicą
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół