nasiona marihuany

Durban Poison

Wyszukiwarka Forumowa:
B

Bonawentury

Guest
Ziemniak napisał:
Ostatecznie zamowilem po 2 nasionka, Maroc , Shaman, Durban Poison i mam nadzieje ze bede latal :pr: :queen:
Nie no po ziarenkach to raczej niezbyt :p Wkreta :thumleft:
Dobry wybór co do nasion mysle - kazda z nich jest charakterystyczna

Ps Powodzenia w uprawie oraz obfitych plonów zycze
pozdro
 

SMIESZNY1

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sty 19, 2006
Postów
519
Buchów
0
Mialem durbana na out 2006. Zapaszek.......owocowy raj! Pościnaniu palce tak mi pachniały że szkoda mi bylo ich myć :sunny:
Po dluższym suszeniu klepala pięknie a fazka bardziej na sativkę chociaż czasem przygniotla w foteliku, jednak puszczaqla i znów power. Mam i na ten sezon DP.
Osobiście polecam!
Po wielu błędach w uprawie mialem ok. 50g z trzech krzaczków.
Wtym roku na nie nie pozwolę :salut:
 
R

Rider

Guest
Albo trafiles takie pheno niewiadomo skad albo niemiales jeszcze odmiany pachnacej owocami.Durban ma swietny zapach nieprzypominajacy zadnego ziolka , ale niepachnial owocami , przynajmniej moj.
Faza przygniotla w fotelu? Taka sativka nigdy nieprzygniata w fotel ;)
50 g z trzewch krzakow , mogles sie bardziej postarac , ja z jednoego mialem spokojnie ponad 130g
 

Biff

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Paź 19, 2007
Postów
812
Buchów
2
Szukam jakiejs feminizowanej, dobrej sativki na in. Dosc bezproblemowej, wybaczajacej niektore bledy i niedobory mineralow. Czy DP bedzie dobry?
 
M

Marholt

Guest
chori napisał:
zy DP bedzie dobry?
Na in? raczej średnio na jeża, to jest odmianka przeważnie na outa, chociaż możesz spróbować, może ktoś już ją trzymał pod lampą...(?)...jest dużo lepszych odmian.

I radze Ci, nie kieruj się, nie szukaj odmian które "wybaczają niektore błędy" Konopia to konopia i do każdej niezależnie od odmiany trzeba podchodzić tak samo, czyli dogadzać im w
najlepsze i sie starać na maxa ;] pzdr!
 

dexterlbn

Active member
Rejestracja
Maj 7, 2007
Postów
35
Buchów
0
Ja ją miałem pod lampą,,dość wysoka,a moc średnia.<lol>
 
K

Kałamarnica

Guest

Tegoroczny durban . Troche zaniedbany bo nie moglem sie nim samodzielnie opiekowac ale i tak zawsze cos jest . Temacik 1 klasa . Dym lagodny . Faza smiechawa kop .
 
Ostatnia edycja:
C

czinkłoczento

Guest
nie warto Durbany mi zaczoł puszczac topy kolo 15 wrzesnia wiec 15 listopada zbior najwczesnije dodam we było -5 w nocy snieg i zyły dalej wiec problemem nie są przymrozki a brak ostrego słonca suchego powietrza było mało zywicy topy o wiele, wielee mniejsze niz u roslin kwitnacych wczesniej ostatniego sciołem 2 grudnia ..ale czy warto moc byłą by super gdyby kwiaty zalały sie zywica bo i tak sa dobre ale to nie kozaak ..
 
G

GrowFather

Guest
nie warto Durbany mi zaczoł puszczac topy kolo 15 wrzesnia wiec 15 listopada zbior najwczesnije dodam we było -5 w nocy snieg i zyły dalej wiec problemem nie są przymrozki a brak ostrego słonca suchego powietrza było mało zywicy topy o wiele, wielee mniejsze niz u roslin kwitnacych wczesniej ostatniego sciołem 2 grudnia ..ale czy warto moc byłą by super gdyby kwiaty zalały sie zywica bo i tak sa dobre ale to nie kozaak ..

z dutch passion?

mieszkasz w PL?

skoro durbana scinałeś w grudniu to jakie odmiany scinałeś wcześniej?

co moge powiedzieć Durban dochodzi w PL bez problemu, dość mocna czysta sativa o ciekawym smaku
godna do wypróbowania
polecam gorąco

oczywiście minusem jest to że femki z DP się bardzo hermią więc polecam regulary
 
C

czinkłoczento

Guest
tak z dutch passion miałem ich 8 hervest od 20 listopada do do okolo 8 grudnia np passion #1 hervest zrobilem 10 pazdziernika topy az sie lepiły od zywicy byłe o niebo grubsze stosowałem całą mase nawozow na flo pewnei ze durban doszedł ale gdyby doszedł 15 wrzesnia topy lśniły by od zywicy i był by ogromne dla porowniania moj Train wreck uchodowany w szklarni sciety 15 grudnia topy miał mizerne i nie byo sladów zywicy .krótko mowiac mniej słonca mniejszy Efekt pozytywny wiec dlamnie durbana nie warto..nie w PL ..pozdrow dla wszystki rolnikow Partyzantów !
 
Ostatnia edycja:
G

GrowFather

Guest
więc musiałeś dostać coś innego niż durban
niemożliwe żeby był gotowy dopiero w grudniu skoro każdy harvestuje w październiku, coś musiałeś poknocić, może przez te twoje nawozy zachamowało się kwitnienie, ale to niemożliwe
 
C

czinkłoczento

Guest
jak mowie topy zaczeły puszczac kolo 10 wrzesnia do 20 wrzesnia wiec od tych dni 8 tygodni to mamy 20 listopada zeby miec pewnosc ze doszły potrzymalem jeszcze dwa i koniec a nawozy stosowałem jak nalezy wyglad topow sugeruej ze to napewno był durban ...skoro kazdy scina w pazdzierniku to mowisz mi ze na poczatku sierpnia durban w pl zaczyna kwitnąc bo jak informuje brender czas kwitniecia 8/9 tygodni a u nas zimniej pod koniec to 10tyg. to smiało wiec nei wiem o co tu chodiz i durbanowi dziekuje ...
 
Ostatnia edycja:

"makowiec"

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 1, 2009
Postów
1,023
Buchów
1
Z tego co wiem to durban z dutch passion to durban x skunk.
Roznie dochodza rozne durbany, widzialem tu na forum gdzies durbana z f2 seeds i doszedl bardzo wcesnie.
Edit: Ten z f2 seeds to niby z nirvany ale kolesiowi zaczol flo na poczatku sierpnia!!!

26 sierpnia gratulacje dla plantatora ktorego owy plant byl

S8301683.JPG


To nie moj krzaczek podaje tylko przyklad ze sa i wczesne durbany.
 
Ostatnia edycja:



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół