nasiona marihuany

Tramadol (Tramal)

Wyszukiwarka Forumowa:
M

MrHigh

Guest
Miałem wielkie bóle więc pozwoliłem sobie na znieczulenie. Ale po ok. godzinie cały zbladłem, traciłem oddech i przytomność. Najgłubsze uczucie jakie do tej pory miałem w życiu :/ A mama się przeraziła i wezwała pogotowie :D Baba (lekarz) nie umiała wkłuć się w żyłe i podziurawiła mi ręke tak, że przez miesiąc miałem całą siną :D Dopiero ratownik wkuł się. Zabrali mnie na pogotowie, zrobili EKG, badania neurologiczne i krwi. Dali elektroid i zdiagnozowali nerwice wegetatywną :D

Chyba dużo lepszym wyjściem jest zapalić MJ niż brać tramal... :D:D:D

Pozdrawiam i odradzam tego specyfiku :D

[edytowano nazwe tematu #tg]
 
Ostatnią edycję dokonał moderator:
S

Snajperov

Guest
fajne takie lekkie opium, w szpitalu to dostawalem. spac sie glownie i chce i taki relaks. ziolo lepsze
 

sleja

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lis 18, 2005
Postów
1,717
Buchów
0
Tramal postawiłbym najniżej w grupie opiatów, opioidów who cares...
 
H

hemp_kowal

Guest
Tramal jadłem dość niedawno. Miałem za***istą jazde.. nie mogłem chodzić bo sie wywracałem... był luzik ale na drugi dzień tragedia :( cały dzień żygałem :pukel: nie mogłem jeść ani pić.. naszczęście mi przeszło.
 
B

Bigkangoo

Guest
miałem tramal w buteleczce 96ml (bodajże) codziennie przez 2,5 miesiąca bralem po 150mg lub 200mg (takie ilosci mi wystarczaly).
Poczatki byly trudne bo chodzilem ospaly, bylo mi niedobrze, zataczalem sie i belkotalem, jednak potem juz bylo cudownie, przedewszystkim radosc, chec do zycia, lekkie naspidowanie(!) i ogolny brak zmeczenia.
Tak chodzilem wlasnie 2,5 miesiaca. Kiedy mi się skonczylo to przez 4 dni przeżywałem koszmar.
Objawy fizyczne w postaci ciaglych dreszczy, zlego samopoczucia, uczucie zimna, niemoglem spac, poniewaz odrazu sie strasznie pocilem, ale po 4 dniach przeszlo i od maja juz nie mialem z tym doczynienia. :king:
 

sleja

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lis 18, 2005
Postów
1,717
Buchów
0
Objawy fizyczne w postaci ciaglych dreszczy, zlego samopoczucia, uczucie zimna, niemoglem spac, poniewaz odrazu sie strasznie pocilem, ale po 4 dniach przeszlo i od maja juz nie mialem z tym doczynienia.

Jadłem to w ciągach miesięcznych i żadnych objawów. Ludzi leczący się też nie uzależniaja się fizycznie. Dziwne.
 

Matrio

Well-known member
Rejestracja
Gru 5, 2005
Postów
292
Buchów
0
hmm... mam takie małe pytanko, jak/skąd uzyskujecie Tramal ? bo jest na recepte...wiec za łatwego dostepu nie ma.. chyba ze ma sie znajomosci u lekarza jakiegoś ;)
 

Lubo

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sty 20, 2006
Postów
2,863
Buchów
3
trzeba kupować recki od emerytów, ew. kserować.
 

Kostek

Przećpana Morda :D
Weteran
Rejestracja
Sty 7, 2006
Postów
3,486
Buchów
17
-=ciasteczko=- napisał:
Bigkangoo, zgadzam się, ja miałam podobnie też 96 ml buteleczka i też jakieś 2-3 miechy dzień w dzień ;D za***iście mi było na tramalu, taki błogostan pamiętam że nawet an lekcjach taka wylajtowana siedziałam
i też jak się skończył miałam gorączke, dreszcze, doła itp po 3 dniach przeszło ale wątrobę z***aną mam do tej pory niestety

Tramadol jest dobrzy, ale nie tak często. Po długim stosowaniu ta "magia" znika, i nawet bardzo długa przerwa jej nie przywróci. Na dłuższą metę lepsze są prawdziwe opiaty, np. kodeina.
 

denatto

Well-known member
Rejestracja
Wrz 16, 2006
Postów
99
Buchów
0
kolega to zażywał po operacji kręgosłupa i też powiedział ,że efekt był spoko,ale czuł się uzależniony poźniej.
 

bobinoon

Well-known member
Rejestracja
Sty 18, 2007
Postów
134
Buchów
0
Tramadol jest dobrzy, ale nie tak często. Po długim stosowaniu ta "magia" znika, i nawet bardzo długa przerwa jej nie przywróci. Na dłuższą metę lepsze są prawdziwe opiaty, np. kodeina.
To prawda, potem zostaje podawanie rektalne, albo ewentualnie odpowiednio przygotowane kapsułki poltramu IV.

Dodam jeszcze że po przeterminowanym tramalu występują strasznie kurewskie :pl: zjazdy na następny dzień.
 

Kostek

Przećpana Morda :D
Weteran
Rejestracja
Sty 7, 2006
Postów
3,486
Buchów
17
bobinoon napisał:
To prawda, potem zostaje podawanie rektalne, albo ewentualnie odpowiednio przygotowane kapsułki poltramu IV.
Odradzam tramadol IV - kop jest niezbyt przyjemny. Za to bardzo dobrym pomysłem jest podanie IM.
Tramadol zawsze przygotowuję z tabletek Poltram Retard - bardzo popularny i tani preparat, na pewno łatwiejszy do zdobycia, niż kapsułki. Z przygotowaniem nie ma problemu, a roztwór wychodzi czyściutki.
Dodam jeszcze że po przeterminowanym tramalu występują strasznie kurewskie :pl: zjazdy na następny dzień.
Efekty rekreacyjne przeterminowanego tramca też są trochę spaczone - np. częściej zdarzają się mdłości, dyskomfort itp.
 

bobinoon

Well-known member
Rejestracja
Sty 18, 2007
Postów
134
Buchów
0
Odradzam tramadol IV - kop jest niezbyt przyjemny.
Spróbować zawsze można, najlepiej jako dodatek do innych depresantów.

Efekty rekreacyjne przeterminowanego tramca też są trochę spaczone - np. częściej zdarzają się mdłości, dyskomfort itp.
U mnie podczas było normalnie.
 

Dante600

Well-known member
Rejestracja
Paź 11, 2018
Postów
390
Buchów
2
Z tramadolem trzeba uwazac, mozna sie w to grubo w***ac. Ja bralem krople, pod koniec "przygody" z trampkiem zeby mnie koplepalo musialem przekraczac dawke 1 grama.
 

jaksydragsy

Well-known member
Rejestracja
Lip 17, 2016
Postów
545
Buchów
2
Ja to ostatnio klepłem, bo mnie ktoś z neta zainspirował do tego typu jazdy. Poszło około 30 piguł (1,5 grama). Działanie takie sobie, umywa się do jednego bucha naprawdę porządnej marychy. Za to ryj swędział niesamowicie. :crazy:
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół