nasiona marihuany

Tramadol (Tramal)

Wyszukiwarka Forumowa:

Dante600

Well-known member
Rejestracja
Paź 11, 2018
Postów
390
Buchów
2
Zapewne miales tabletki retard, one nie nadaja sie do cpania. Gdybys na pierwszy raz wziol ponad grama normalnych tabsow trampka (o kroplach juz nie wspomne), to na 100% dostal byc ataku epilepsji. A tak pozy tym, dzialanie tramadolu w niczym nie przypomina dzialania zielska.
 

Ż**l

Ye
Rejestracja
Lis 1, 2010
Postów
10,971
Buchów
19,765
Nie, no 1,5g /:30, to wychodzi 50mg które nie są w wersji retard. Jak masz wyrobiona dużą tolerancję to ten gram+ dopiero działa, są tacy co potrzebują więcej. A i retardy mogą równie dobrze sponiewierać. :D
 

krzoku

chudy chłopak
Rejestracja
Cze 19, 2011
Postów
335
Buchów
0
Jadłem to na kręgosłup i powiem Wam, że pierwsze 2 tabsy to lekką szimke mi tylko zrobiły taki lekki nie ogar. Nie wiem, z czym to porównać, w ch*j słabe piksy ?
 

jaksydragsy

Well-known member
Rejestracja
Lip 17, 2016
Postów
545
Buchów
2
Zapewne miales tabletki retard, one nie nadaja sie do cpania. Gdybys na pierwszy raz wziol ponad grama normalnych tabsow trampka (o kroplach juz nie wspomne), to na 100% dostal byc ataku epilepsji. A tak pozy tym, dzialanie tramadolu w niczym nie przypomina dzialania zielska.

Nie, to był Poltram o nieprzedłużonym uwalnianiu. :) Była luta trochę. A jak ryj swędział? Niesamowite.

Działanie jednak umywa się do MJ moim zdaniem. :good:
 

Rivi1

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 2, 2015
Postów
518
Buchów
5
Jadłem kilka razy tramal w końskich dawkach i terapeutycznych na ból zęba i kręgosłupa. Do odurzania się nie warto, to gówno na prawdę nic przyjemnego ... ale do uśmierzania bólu, dosyć skuteczny :)
 

WeedBaron

Emeryt
Rejestracja
Lut 13, 2020
Postów
515
Buchów
515
Tabletkami się nie porobicie, tylko negatywne efekty, jadałem w ochronie jak pracowałem, żeby stać przez 16 godzin i się w taki sposób sprawdzał, nogi nie bolały, czas śmigał, światło trochę drażniło, a ludzie się patrzeli na oczy.

Byłem na operacji stopy, kotwica na zerwane ścięgno.
Prywatna klinika, ale na NFZ, na pyralginę mam uczulenie, więc został ketanol i tramadol dożylnie.
Fajne koleżanki pielęgniarki dzionek zaczynały mi od tramadolu + paracetamolu w całkiem pokaźnych dawkach w zasadzie raz więcej niż powinny, za 2-3h wchodziła kroplówa z ketanolem, za kolejne 2-3h znowu tramadol + paracetamol, cóż poradzić jak "nie" przestawało boleć :troll:

Bardzo dobrze ten pobyt wspominam, zleciał bardzo szybko, nim się zorientowałem to już wychodziłem i było całkiem zabawnie, te miłe kobietki poleciły mi Dorete na odchodne i wyjście z nałogu. Cieszę się, że teraz we wrześniu tam wracam, na drugą nóżkę :D
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół