nasiona marihuany

Mefedron 300mg bania nie z tej ziemi

Wyszukiwarka Forumowa:

fruitboy

Member
Rejestracja
Maj 5, 2013
Postów
21
Buchów
0
co do mefa 3,4 dmmc ponoć jest mu najbliższy z legalnych rc. Substytut mdma.. 6-apb BF gorąco polecam, trochę rozleniwia, ale przykontrowanie 10mg a-pvp stawia na nogi :) all dostępne u barona
 

kubolelum

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 6, 2010
Postów
864
Buchów
0
baron nie ma limitu zamówienia 250 zł ?kiedys miał a to trochę jes
 

vobis

Well-known member
Rejestracja
Maj 3, 2012
Postów
52
Buchów
0
ogl to wam powiem, pierd... to zamawiianie z neta, popytajcie, pogadajcie z ziomkami i na pewno ktos sie taki znajdzie u kogo wyrwiecie dobra mefe, ale polecam brac tylko i wylacznie kryształy, bynajmniej masz jakas tam pewnosc, mefe rozpoznasz po tym, ze wbije w ciagu 5 min, a najlepiej zaje... troche wieksza scieche i za 2h ciutek mniejsza, piz*a ładuje sie od nowa i to jeszcze z podwojna siłą polecam na prawde, u nas sztuka za 70zł poklepie 5typa, a uwierzcie sztuke na 3 to jest miazga, tak jakbyscie w***ali sztuke szurania na raz. A warto 70zł dac na to, na prawde :)
 

fruitboy

Member
Rejestracja
Maj 5, 2013
Postów
21
Buchów
0
pente, a-pvp. 2-dpmp, neb, buf, są w krysztale, to co to za pewność, po 2 h też kontrujesz większą dawke. "nowe ziomki" sprzeda Ci to czego "potrzebujesz" i zdyma z hajsu. Ze sklepu masz kolo 40-50zl/g i masz pewność, że to to czego Ci trzeba :) pomijając jakieś lipne rc-shopy. Pzdr
 

kubolelum

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 6, 2010
Postów
864
Buchów
0
"tak jakbyscie w***ali sztuke szurania na raz." he he he ale mefedron dla mnie nie ma działać nawet jak 10 sztuk szurania :D tylko nieco zupełnie inaczej i generalie to słabe chyba masz to szuranie hehe : )
 

vobis

Well-known member
Rejestracja
Maj 3, 2012
Postów
52
Buchów
0
Racja, szuranie słabe było ostatnio, znaczy słabe, takie, po ktorym w kime nie pojdziesz, a nosic cie wgl nie nosi, jak mefa, po mefie napie****asz jezorem całe 4 godziny, nie masz zjazdu wgl, piz*a minie to jestes jak nowo narodzonyyy
 

sid000

Well-known member
Rejestracja
Paź 13, 2011
Postów
943
Buchów
0
Racja, szuranie słabe było ostatnio, znaczy słabe, takie, po ktorym w kime nie pojdziesz, a nosic cie wgl nie nosi, jak mefa, po mefie napie****asz jezorem całe 4 godziny, nie masz zjazdu wgl, piz*a minie to jestes jak nowo narodzonyyy

Masz racje co do tego wczoraj sztu na 2 osoby to siedzielismy 8 godzin i rozmawialiśmy od tematów o kościele kończąc na szybkich samochodach i dobrej muzyce ogólnie o czym byś nie rozmawiał to i tak jest wy***anie
tylko to ma w ch*j źle działanie uboczne to można brac max 4 razy w zyciu
po prostu nie warto więcej :freak:
 

vobis

Well-known member
Rejestracja
Maj 3, 2012
Postów
52
Buchów
0
Ja to w jednym tyg brałem 4 razy ;@ czy to znak ze umree? :D
 

fruitboy

Member
Rejestracja
Maj 5, 2013
Postów
21
Buchów
0
nie, to znak ze marnujesz czas na to. To sobie od swieta klepnac mozna, dobrze sie wybawic i basta. A nie jak niektorzy, klepia to i mysla ze sa za***isci :D
 
M

McKey

Guest
Ktoś wie , czy mefedron może mieć konsystencje mazi , czy też pasty?

Pozostawiona na powietrzu , wysycha po jakimś czasie na grudy i proszek
 

wlazlkoteknamlotek

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Kwi 19, 2009
Postów
1,338
Buchów
0
Ktoś wie , czy mefedron może mieć konsystencje mazi , czy też pasty?

Pozostawiona na powietrzu , wysycha po jakimś czasie na grudy i proszek
może mieć, jest to poprostu nie oczyszczony przez krystalizację produkt, tak samo może wyglądać prawie każdy syntetyczny narkotyk włączając w to te najpopularniejsze jak czech czy polak
 

QQrydza

Well-known member
Rejestracja
Lis 12, 2013
Postów
151
Buchów
6
Mefedron zagłada polskiej młodzieży

Dokładnie.Pie****i się po tym w czubie,zwał ku**a potrafi 2 dni trzymać jak się przesadzi z tym badziewiem,deprecha,lęki ku**a takie ze z domu nie da się wyjść.Dobry spid od czasu do czasu na odmulenie zajaranej czachy a nie to kur***wo.
 

Muay Thai

Well-known member
Rejestracja
Sty 21, 2013
Postów
505
Buchów
1
Dobry spid od czasu do czasu na odmulenie zajaranej czachy a nie to kur***wo.

Brawo wlasnie porownales kur***wo do kurestwa, jak moze byc dobry spid? Jest mniej niszczacy niz mefix ale jedno i drugie to scierwo, a jezeli wy***aniem w kosmos nazywasz odmulenie to pozdro :)
 

QQrydza

Well-known member
Rejestracja
Lis 12, 2013
Postów
151
Buchów
6
jak moze byc dobry spid?

Normalnie. Walisz mały pasek i normalnie funkcjonujesz,nie masz ku**a mega zwała,na drugi dzień jesteś w stanie wstać z łóżka...
Wiem że to tak samo jest kur***wo,ameryki nie odkryłeś ale ja czasem lubię (raz na miesiąc,dwa) przyj***ć sobie, troszke mnie to odmuli po bace. Mówię jak sprawa się ma ze mną. Wy***anie w kosmos po spidzie? To chyba ziomuś nigdy spida nie wpie****ałeś. Po krystianie to cie może wypie****ić poza drogę mleczną, po spidzie można wyjść normalnie do ludzi. Ale to tylko moje skromne zdanie na ten temat...
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół