nasiona marihuany

Mefedron 300mg bania nie z tej ziemi

Wyszukiwarka Forumowa:

vobis

Well-known member
Rejestracja
Maj 3, 2012
Postów
52
Buchów
0
Ma strasznie podobne ddzialanie jak scierwo, jednak jak juz szurales, a sprobujesz mefy zakochasz sie w tym od razu. Jak zapie****isz najpierw lekka, bedziesz sie czul ok, pzypie**** kolejna jednak troszke wieksza, piz*a ci wbije po jakis 3/5min, usta moga ci sie wgl nie zamykac, jezeli mefisz z ziomkami, to jeden przekrzykuje drugiego, po prostu cicho nie mozesz byc, oddam, ze straszny suchar jest po tym-ogromny, trzeba miec pod reka cos do picia. Po mefie jestes strasznie szczery, uczciwy, troskliwy, roziwazujesz problemy, ktore mecza ciebie lub twoich znajomych. Po mefie, glowna role gra to lepsze nasze cialo. Z tym, ze za pierwszym razem mozna sie w tym zakochac jest oczywiscie prawda, piz*a jest tak za***ista, ze tego nie mozna opisac, polecam na prawde! Wgl u nas sztuka mefy chodzi po 70zł, jak tam u was, oczywiscie wszystko w swiecacych sie krysztalkach?
 

FranekKudżok

Well-known member
Rejestracja
Lis 7, 2012
Postów
261
Buchów
0
a co powiesz o tym co jest sprzedawane w internecie ? 3-MMC lub 4-MMCE ???
 

vobis

Well-known member
Rejestracja
Maj 3, 2012
Postów
52
Buchów
0
Szczerze, to przedchwila bylem na stronie mefedron.pl i chciałem zobaczyc czy dostane tam mefke za nizsza cene niz u dilla, jednak nie moge tam nic znalezc, a dobra znalazłem jednak nie moge tego ogarnac, nie wiem czy ten sklep jest prawdziwy, bez przypalowy i czy 3-MMC - bedzie dobrej jakosci, w necie nie moge znalezc opinnii o tym sklepie, a jakby nie patrzac to 30zł taniej. Z checia bym zamowił to niedługo ale jednak troche sie obawuiam, kto wie co to bedzie.
 

thj

Well-known member
Rejestracja
Cze 17, 2007
Postów
171
Buchów
0
a co będzie lepsze 3-MMC vs 4-MMCE ? jakie sklep polecasz ? bo w internecie dużo ofert

mefedron od 2010 r w pl jest nielegalny i nie kupisz go w krajach ue. 3mmc czy 4mmce ( w rzeczywistosci Pentedron taki chwyt marketinkogwy w nawiazaniu do 4 MMC) to sa rcki podobne pod wzgledem chemicznym, lecz w działaniu sie nie umywaja do oryginalu, sa poprostu duzo gorsze. Lepiej popytac na miescie moze jest chodzi gdzies w granicach 70zł za g z wagi
 
Ostatnia edycja:

kubolelum

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 6, 2010
Postów
864
Buchów
0
ogólnie co do mefki od dilerów - próbowałem ze dwa razy i jeszcze mam opinie znajomych którzy próbowali tej dilerowskiej i tej z sprzed 2 - 3 lat , zupełnie inna moc - wg mnie dilerskie sa rozmieszane w stosunku 2 do 8 = 20 % mefedronu o ile to wgole ta substancja .
ten z przed 3 lat 100mg donosowo robilo cos bardzo bardzo niesamowitego - wiecej juz w danej chwili nie bylo trzeba niczego :) a to obecnie to ostanio mnie znajomy poczestowal co niby stoi w tym glebiej - na oko z 400 mg myslalem ze mi nos roz***ie ostro pieklo w nosie jak i nawet splyw po tym - tynk jakis wapno moze hehe nie wiem - efekty nie trwaly zbyt dlugo a nastepnego dnia ogromy bol glowy . co to mabyc ja sie pytam
no nic było mineło
 

thj

Well-known member
Rejestracja
Cze 17, 2007
Postów
171
Buchów
0
ta cala polityka narkotykowa wspiera tylko czarny rynek, przez co pozniej kupuje sie choj wie co z mieszane z czym. Po***ani ludzie sa w tych rzadach albo bardzo przedsiebiorczy?
 
Rejestracja
Cze 8, 2011
Postów
1,952
Buchów
0
Szczerze, to przedchwila bylem na stronie mefedron.pl i chciałem zobaczyc czy dostane tam mefke za nizsza cene niz u dilla, jednak nie moge tam nic znalezc, a dobra znalazłem jednak nie moge tego ogarnac, nie wiem czy ten sklep jest prawdziwy, bez przypalowy i czy 3-MMC - bedzie dobrej jakosci, w necie nie moge znalezc opinnii o tym sklepie, a jakby nie patrzac to 30zł taniej. Z checia bym zamowił to niedługo ale jednak troche sie obawuiam, kto wie co to bedzie.

r-c.pl dobre odczynniki podobno maja sam nie kupowalem nic poza kanna
 

kubolelum

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 6, 2010
Postów
864
Buchów
0
walter weż sprawy w swoje ręce i syntezuj mefedron lepiej - chyba ze tak robisz i tylko dla ściemy napisałeś 3dmc a każdy wie co ty już tam nam przyszykowałeś se se se
 

whitney

Well-known member
Rejestracja
Sie 28, 2011
Postów
47
Buchów
0
Walter 3,4 dmc ma podobne działanie co mefdron? :scared:
 

fruitboy

Member
Rejestracja
Maj 5, 2013
Postów
21
Buchów
0
z r-c.pl to sobie możecie co najwyżej naczynia i pojemniki zamówić. Sort z promocji to syf jakich mało, albo dostaniecie szit ze z***anej syntezy albo przeżenione z wypełniaczami i suma sumarum wyjdzie drożej niżeli zakupy w droższym sklepie.
polecam gienka i barona, bo lipy niema. ema!
 
Rejestracja
Cze 8, 2011
Postów
1,952
Buchów
0
niewiem jak pisalem zadnej chemi poza kanna nie kupowalem ale bylem zadowolony .. spoko temat ... skoro juz przy temacie jestesmy to moze zapodacie jakis odczynnik najbardziej zblizony do mefa ? niechce ku**a zeby mi ryj wykrzywilo tylko cos spoko wlasnie ala mef ewentualnie cos zblizone do mdma
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół