nasiona marihuany

Mefedron 300mg bania nie z tej ziemi

Wyszukiwarka Forumowa:

Kwidron

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 2, 2007
Postów
1,335
Buchów
6
Ja tak samo ale z umiarem! Przez grzyby i sd łatwo o zrycie beretu! W sumie makówki też są naturalne a jednak chu**we.
Makówki ? Dobrze, że tak ludzie piszą bo jak ktoś to czyta to myśli że ch***wo jest po tym i być może nie w***ie się w to. Ja osobiście boję się pomyśleć, jak wspaniałe musi to być przeżycie, skoro ludzie potrafią dla morfiny porzucić rodzinę i wszelkie wartości. Pozdro, przyrodnicy :smokee:
 
P

paFel1992

Guest
ja tez jestem za natura, w swoim krótkim zyciu paliłem tylko weed (no i pare razy ziele z dopalaczy) i to marichuana zatłukła we mnie motyw na inne dragi:D
 

greensider

Well-known member
Rejestracja
Wrz 1, 2009
Postów
292
Buchów
0
Makówki ? Dobrze, że tak ludzie piszą bo jak ktoś to czyta to myśli że ch***wo jest po tym i być może nie w***ie się w to. Ja osobiście boję się pomyśleć, jak wspaniałe musi to być przeżycie, skoro ludzie potrafią dla morfiny porzucić rodzinę i wszelkie wartości. Pozdro, przyrodnicy :smokee:

To wcale nie jest przyjemne. Dostawałem morfinę w szpitalu po tym jak dostałem kosę. Jedyny przyjemny aspekt to zniknięcie rozdzierającego bólu. Reszta efektów to jeden wielki badtrip! Osobiście nie mogę pojąć motywów działania osoby bombardującej się tym gównem jeżeli nie niweluje w ten sposób bólu nie do wytrzymania. :pl:
 

BASF

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 14, 2010
Postów
584
Buchów
6
To wcale nie jest przyjemne. Dostawałem morfinę w szpitalu po tym jak dostałem kosę. Jedyny przyjemny aspekt to zniknięcie rozdzierającego bólu. Reszta efektów to jeden wielki badtrip! Osobiście nie mogę pojąć motywów działania osoby bombardującej się tym gównem jeżeli nie niweluje w ten sposób bólu nie do wytrzymania.

Ludzie nie moga zyc ze swiadomoscia ze jest cos tak za***istego a oni nie sa pod wplywem tego... :D Oto jak zostajesz makowcem.
 

Kwidron

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 2, 2007
Postów
1,335
Buchów
6
To wcale nie jest przyjemne. Dostawałem morfinę w szpitalu po tym jak dostałem kosę. Jedyny przyjemny aspekt to zniknięcie rozdzierającego bólu. Reszta efektów to jeden wielki badtrip! Osobiście nie mogę pojąć motywów działania osoby bombardującej się tym gównem jeżeli nie niweluje w ten sposób bólu nie do wytrzymania. :pl:
Nie wiem, może złe dawki, czy sposób podania nie mam pojęcia. Ale wiele osób uważa że to lepsze od seksu, porównuje do orgazmu na całym ciele. Rozpływanie się w przyjemności i do tego lekkie halucynacje o charakterystycznej treści, niestety nie wiem o jakie chodzi dokładnie. Nie możesz mieć racji, zapewne nie poznałeś siły tego środka. Wiele osób woli dobrego strzała niż stosunek, więc coś w tym musi jednak być :D
 
E

eMCe0

Guest
Substancja: Mefedron; 4-MMC; 4-metylometakatynon; mefka; meśka jak zwał tak zwał. Dokładniej to chlorowodorek (kryształy)

Postanowiłem też spróbować mefy i ogarnąłem sztukę na 4 o czystości 99.4% najpierw wziąłem 125mg i ogólnie lajcik. Po godzinie, może mniej dowaliłem następną taką samą i wtedy mnie wy***ało z butów! Szkoda że na tak krótko. Ściek masakryczny, w nos pali jak ch*j, nie wiem jak można walić to przez dłuższy czas nosem. Po 1. kresce podobne do MDMA, po drugiej zaczęły spie****ać mi oczy na plecy jak po mCPP :D Ogólnie to nie polecam.
 

Kopiacy Ptak

Well-known member
Rejestracja
Maj 10, 2012
Postów
67
Buchów
0
powiem wam tak jestem palaczem 8 letnim dawno temu bawilem sie w dominatora i kalasnikova .uwazajcie na mietka wkreca okropnie i siedzi w glowie.walnolem pol koki i pol mietka teraz scisnelo mi banie z powodu mega cisnienia .wiec ostroznie z tym.mysli o mietkowaniu wracaja juz regularnie co 3 dni.niby specyfik ciekawy i niby wszystko jest dla ludzi ale czy warto sie w***ac w taka chemie?lepiej ja dymac,zanim ona wydyma Ciebię =) .fartem
 
D

Dundersztyc

Guest
Najlepiej to ***nijcie się w czoło :D

Brałem, bardzo fajna faza. Nieporównywalnie lepsza od speeda. Wchodzi czysto praktycznie od ręki. Schodzi niezauważalnie. Po tym jak zejdzie można normalnie jeść, spać. Po prostu rewelacja.

Akcje miałem jak za***ałem, a po 15 minutach jakoś się zmęczyłem i normalnie położyłem się na chwilę spać. Fajnie się zasypiało, a po godzinie się obudziłem.

Także z takich stymulantów które testowałem to najlepszy był. Ale nie polecam nikomu, wiadomo wciąga jak bagno bo po prostu jest fajne. Ja brałem przez jeden dzień, kilka razy i na tym się skończyło.
 

Dzigit

New member
Rejestracja
Wrz 21, 2012
Postów
1
Buchów
0
ostatnio na szybkiej akcji czaskalismy to na zakupach :) jak tego nie pokruszylismy za***alismy raz a pozadnie bez poprawek 1/2 wagowo to wygladalo na lebka nawet nie bylo czasu pokruuszyc prosto z kupki,jak za***alem wszystko na raz czulem jakbym czyste szklo za***al a efekt o wielele lepszy niz pizganie po 5 cm szczurku ucisk w glowie taki ze przegiecie dopiero jak dojechalem do domu puscil piekne uczucie chcialbym ten efekt jeszcze raz, trasa to mi ***la w 5 minut jak samolotem i ogolem polecam zaj***ć to niz scierwo bo wiesz ze jest moc i splynie raz a konkretnie z charakterystycznym smaczkiem :) Pozdrawiam
 

badtrip

Member
Rejestracja
Kwi 27, 2013
Postów
16
Buchów
0
walilo się to dosyć często przez 2 lata nie polecam szybko uzależnia i ogólnie to jest gowno wolę wydać więcej kasy i się nasiekać niż wydać na to ścierwo feta i mefka najgorsza padlina jak dla mnie mefka jakimi lekami śmierdzi że ch*j strzela a spływ ochydny! Ogólnie nie polecam ale się śmigalo na tym :) pozdro
 

sid000

Well-known member
Rejestracja
Paź 13, 2011
Postów
943
Buchów
0
300 mg na jaka masę ciała ?:crazy:
Nie wydaje mi sie aby to był prawdziwy mefedron (narkoty) 3 sety na raz to trzeba albo cpac dzień w dzień więc jestem przekonany ze to był jakiś feake mefedron ból ? efekty po 5 minutach ? mefedron jak się wali do dziury to tak jakby ktoś trzymał rozgrzany do czerwoności gwoźdź i napiera tak na śluzówki ze to ch*j a efekty są odczuwalne już po 15 sek ? :scared:
poza tym od 100 mg wchłania się już jakieś 60 % to z 300 co najmniej 75% musiało się wchłonąć mam zawodowca który rozpoznaje temat po kresce powie gdzie nawet było robione xD to ich grzały sety konkretne co dopiero 3......
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół