nasiona marihuany

Mefedron 300mg bania nie z tej ziemi

Wyszukiwarka Forumowa:

Cambridge

Well-known member
Rejestracja
Cze 4, 2006
Postów
151
Buchów
0
Ziomek po 500 mg zachowywał sie raczej spokojnie, siedział z jakimiś laskami i grali na gitarze, zachowywał sie strasznie powaznie, troche jakby był przerażony całą sytuacją, ciągle powtarzał że jest strasznie wypie****ony i ze chyba za duzo przy***ał. Nie siał paniki, dałem vita C i powiedziałem że faza mu po tym zejdzie, uwierzył połknoł zamiast ssać i poszedł dalej do tych panienek. Potem juz mi sie troche film zawinoł bo poszedłem na dół i zaczołem wódke pić, tańczyć itp. W każdym bądź razie nie pamietam jak sie dowlokłem do domu, ziomek rano mówił że nie mógł spać, ja wprost przeciwnie.


Peace


Za***iste też jest GBL, próbował ktoś ??



jak bedzie na gg to wrzuce jego spostrzeżenia
 

greensider

Well-known member
Rejestracja
Wrz 1, 2009
Postów
292
Buchów
0
banda nic nie wartych ćpunów!!!! gardze wami !! <coolpalacz>

Widać żeś ci*a :pr: nikogo nie namawiam do zażywania, a nawet przestrzegam. Ćpun to człowiek dla którego zażycie substancji staje się priorytetem i nie ważne czy to jest marihuana, heroina czy alkohol. *** się na łeb moherowy berecie myślący schematami. <coolpalacz>

Ziomek po 500 mg zachowywał sie raczej spokojnie, siedział z jakimiś laskami i grali na gitarze, zachowywał sie strasznie powaznie, troche jakby był przerażony całą sytuacją, ciągle powtarzał że jest strasznie wypie****ony i ze chyba za duzo przy***ał. Nie siał paniki, dałem vita C i powiedziałem że faza mu po tym zejdzie, uwierzył połknoł zamiast ssać i poszedł dalej do tych panienek. Potem juz mi sie troche film zawinoł bo poszedłem na dół i zaczołem wódke pić, tańczyć itp. W każdym bądź razie nie pamietam jak sie dowlokłem do domu, ziomek rano mówił że nie mógł spać, ja wprost przeciwnie.

Słuchaj... po ch*j takie rzeczy piszesz kiedy to nie prawda jest? Teraz ktoś przeczyta ten post, stwierdzi że ma mocną głowę i (nie daj Boże) przyjmie taką albo jeszcze większą dawkę na pierwszy raz co skończyć się może tragicznie. Mój znajomek przyjął taką dawkę i to nie na pierwszy raz i miało to tragiczne skutki! Koleś waży 90kg i stracił przytomność, dostał konwulsji i wymiotował na odległość. Nie było mnie przy tym, ale wiem to z wiarygodnego źródła. Dawka 500mg to tylko jak ktoś wali to ścierwo dłużej niż dwa tygodnie dzień w dzień, ale na pierwszy raz to pewna utrata świadomości i za***isty bad trip!

A to tylko dychę kosztuje? Nie wiem mefa nie walilem bo nie lubię takich specyfików, wolę środki bardziej psychodeliczne ;) jak by na tej stronce mieli 5-MeO-DMT to bym się skusił :D

10 zł kosztuje 1/3 grama czyli dawka na raz i poprawkę, bo gram 30 zł :spalony:
 

greensider

Well-known member
Rejestracja
Wrz 1, 2009
Postów
292
Buchów
0
Ja nie biorę z żadnego shopa. Znajomek to wali od ponad miecha i mi ogarnia temat jak potrzebuję :spalony:
 
U

Usunięty 12614

Guest
dzieci kochane uwazajcie bo mefedron to nie zabawka i jego potencjal uzalezniajacy przywyzsza wiekszosc ogolnie dostepnych narkotykow
 
D

delete

Guest
ziomus ma racje ja zaczelem od grama baxy a teraz koncze na 2g bialego :)
 
E

eMCe0

Guest
A ja zacząłem od dropów a skończyłem na zielu, teraz resztę omijam szerokim łukiem ;) W głównej mierze dzięki reggae, przekaz wbija się gładko w głowę jak top do lufy :D
 

together

Well-known member
Rejestracja
Gru 9, 2009
Postów
237
Buchów
0
A ja zacząłem od dropów a skończyłem na zielu, teraz resztę omijam szerokim łukiem W głównej mierze dzięki reggae, przekaz wbija się gładko w głowę jak top do lufy

Ja zacząłem od witaminy C, którą dała mi mama.
 

bonnes

Well-known member
Rejestracja
Sie 29, 2009
Postów
88
Buchów
0
Od marihuany sie zaczyna...

Eee tam glupoty wypisujesz , znam wiele osob ktore graja w zielone i nigdy nie daly sie namowic na sprobowanie czegos innego , czegos mocniejszego.Zalezy to od towarzystwa z jakim urzedujesz i od Twojej silnej woli.Sam to wiem na swoim przykladzie , jeszcze 2 lata temu mialem akcje typu drop, koka , pan włodek,grzybki i inne wszelakiej masci specyfiki a teraz nawet papierosów nie pale tylko czyścioch lufa i jest git majonez <rotfl>
 

BASF

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 14, 2010
Postów
584
Buchów
6
Eee tam glupoty wypisujesz , znam wiele osob ktore graja w zielone i nigdy nie daly sie namowic na sprobowanie czegos innego , czegos mocniejszego.Zalezy to od towarzystwa z jakim urzedujesz i od Twojej silnej woli.Sam to wiem na swoim przykladzie , jeszcze 2 lata temu mialem akcje typu drop, koka , pan włodek,grzybki i inne wszelakiej masci specyfiki a teraz nawet papierosów nie pale tylko czyścioch lufa i jest git majonez


A nie wyczules moze ironii w tym co napisalem..?
 

Kwidron

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 2, 2007
Postów
1,335
Buchów
6
Eee tam glupoty wypisujesz , znam wiele osob ktore graja w zielone i nigdy nie daly sie namowic na sprobowanie czegos innego , czegos mocniejszego.Zalezy to od towarzystwa z jakim urzedujesz i od Twojej silnej woli.Sam to wiem na swoim przykladzie , jeszcze 2 lata temu mialem akcje typu drop, koka , pan włodek,grzybki i inne wszelakiej masci specyfiki a teraz nawet papierosów nie pale tylko czyścioch lufa i jest git majonez <rotfl>
Ja ogólnie jestem przeciwny temu, co syntetyczne. Ale naturka jak najbardziej - mj, salvia, czy grzyby (choć tych dwóch nie próbowałem), po prostu to jest po to, żebyśmy z tego korzystali, jednak trzeba wiedzieć co i jak oraz mieć silną wolę.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół