nasiona marihuany

Waporyzator? Pochwal się co masz albo który chciałbyś mieć.

Wyszukiwarka Forumowa:

delavega

Administrator
Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Kwi 17, 2015
Postów
7,230
Rozwiązań
1
Buchów
15,894
Odznaki
4
Ja zawsze popie****am z plecakiem więc wy***ane w ten rozmiar hehe. Wyszedł ten ghost. Ktoś już badał jak wypada? Wygląda jak dla mnie arcy brzydko. Mighty przy nim to przystojniak.
Nie ma na rynku poważnej konkurencji dla s&b. Ta sytuacja utrzymuje się dość długo.
 

Bobby 6ixKiller

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Kwi 2, 2011
Postów
571
Buchów
9
miał ktos do czynienia z wapem airis switch z aliexpress? zamowiłem wyszło mnie cos ponad 180 zł z uwzglednieniem kuponow a wapek wyglada konkretnie (jak za te kase rzecz jasna)
 

BioFarmer

Only Organic
Rejestracja
Sie 27, 2018
Postów
1,691
Buchów
147
Odznaki
1
Sprawdzam temat i sam szukam dobrego vapka.
Patrzyłem vapcap, lecz będzie używany nie tylko w domu bo i w pracy, cały ten proces grzania, słuchania cykniecia itd przypał.
Wolę.wiec coś cyfrowego, znalazłem xVapeFog miał ktoś doczynienia?
Ktoś może polecić takiego vapka który będzie zasilany elektrycznie, ma komorę conajmniej na palące 2 osoby. Nie jest przypalowy by korzystać na mieście bądź gdzieś w rogu w miejscu pracy. No i wiadomo chodzi tu bardzo o smak. Pozdro i liczę na wasze pomóc. Ten xvapefox wygląda fajne recenzje też się sprawdzają.
 

#

Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Maj 30, 2009
Postów
15,224
Rozwiązań
1
Buchów
16,363
Odznaki
1
Jaki budżet? Na start Fenix Mini jest git, jak masz wincyj siana, to Crafty/Mighty.
 

BioFarmer

Only Organic
Rejestracja
Sie 27, 2018
Postów
1,691
Buchów
147
Odznaki
1
Budżet, jak na początkującego nie chce wydać za wiele by się nie sparzyć lecz też nie oszczędzać by nie kupic chujni.
Ten fenix mini jest w dobrej cenie, a ten crafty wy***any jest :D
Chyba zdecyduje się na tego fenix. Ten xvape fog jest o tyle lepszy że nie zajmuje tak dużo miejsca w dłoni itd. Jakieś jeszcze wapki?
 

Buzz Astral

The Weed Ranger
Weteran
Rejestracja
Mar 23, 2018
Postów
1,336
Buchów
3,315
Odznaki
10
[MENTION=89777]BioFarmer[/MENTION] - ja mam od prawie 3 miesięcy Fenixa Mini i gorąco polecam :)
 

#

Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Maj 30, 2009
Postów
15,224
Rozwiązań
1
Buchów
16,363
Odznaki
1
Pojawił się Feniks 2.0 na rynku, 450zl, zastanawiam się czy na backup go nie wziąć w razie jak Crafty mi padnie. Review w necie zasadniczo pozytywne.

 

delavega

Administrator
Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Kwi 17, 2015
Postów
7,230
Rozwiązań
1
Buchów
15,894
Odznaki
4
On dopiero się pojawił? Myślałem, ze jest już dłuższy czas na rynku. Metalowy, magnetyczne zamknięcie, opinie dobre widziałem gdzieś na yt. Ciekawy sprzęcik.
Na znanym serwisie aukcyjnym do wzięcia już za 419pln, od tego samego sprzedawcy co ma mini tanio.
Kup, porównaj :)
 

#

Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Maj 30, 2009
Postów
15,224
Rozwiązań
1
Buchów
16,363
Odznaki
1
Wczesniej widzialem 1.0 oprocz Mini, na tego 2.0 dzis przypadkiem trafilem, ale w sumie nie wiem kiedy sie na rynku pojawil.
 

delavega

Administrator
Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Kwi 17, 2015
Postów
7,230
Rozwiązań
1
Buchów
15,894
Odznaki
4
Wczesniej widzialem 1.0 oprocz Mini, na tego 2.0 dzis przypadkiem trafilem, ale w sumie nie wiem kiedy sie na rynku pojawil.

A Ty Kocie nie miałeś brać tego Plenty jakoś? Czy może już go masz a się nie chwalisz?
 

#

Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Maj 30, 2009
Postów
15,224
Rozwiązań
1
Buchów
16,363
Odznaki
1
A Ty Kocie nie miałeś brać tego Plenty jakoś? Czy może już go masz a się nie chwalisz?

Myslalem o tym, ale sie rozmyslilem. Za duze i musi być do prądu podpięte, a to srednio wygodne. W dodatku od lat nie jestem już fanem za***aniem się w trupa ziołem, a na wieczorne sesyjki do piwka starczy mi co mam.
 

Mila_96

Well-known member
Rejestracja
Lis 10, 2019
Postów
54
Buchów
0
A ja bardzo polecam Storm Vaporizer!

thumb_nopic.png

Super zarówno w obsłudze jak i reszcie, 5 poziomów i dużo elementów w zestawie :grin:

normal_vap2.jpg
[/url]​
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół