nasiona marihuany

Waporyzator? Pochwal się co masz albo który chciałbyś mieć.

Wyszukiwarka Forumowa:

bisek

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Cze 8, 2017
Postów
1,742
Buchów
104
Odznaki
1
fenix na prawdę spoko, słyszałem, że baterii dość słaba, ale coś za coś :) ja jako użytkownik Mightiego mogłem mieć wysokie wymagania co do vapka, ale jednak fenix mnie usatysfakcjonował.. na prawdę spoko vapek, a kosztuje teraz 350 zł. Nie zrobię Ci foty bo nie mam go osobiście, kupiła go moja kumpela, która cierpi na chorobę Leśniowskiego i Crohna, w celach medycznych właśnie. U niej właśnie miałem okazję go testować. Często w nocy budził ją ból układu pokarmowego i mj uśmierza sobie bół.. w jej przypadku Fenix spisuje się rewelacyjnie. Kiedy budzi się w nocy to bierze tego vapka, kóry nagrzewa się błyskawicznie, łapie parę maszków, wyłacza i idzie dalej spać. Mimo, że to vapek sesyjny, to po tak przerwanej sesji, komora szybko stygnie, nie marnując nabitego materiału a sesja może być kontynuowana póżniej, co w jej przypadku też jest dużym plusem. Co tu dużo gadać, sam chciałbym małego vapka, z kórego mogę złapać szybką chmurkę podczas jakiegoś zajęcia, wyłączyć i schować do kieszeni, a kiedy mnie najdzie ochota to powtórzyć ;) Problem baterii w pewnym stopniu da się rozwiązać poprzez użycie power banka. Podsumowując, jak szukasz czegoś taniego na początek to ja Ci tego fenixa śmiało mogę polecić :)
 
Ostatnia edycja:

Honza

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Cze 26, 2017
Postów
2,624
Buchów
5,265
Odznaki
2
Problem baterii w pewnym stopniu da się rozwiązać poprzez użycie power banka.

I tak, i nie - nie wiem jak jest w przypadku innych vapkow, ale taki iq potrzebuje jakies 40 minut ladowania, zeby dzialac po kablu. Slabo, ale ma wymienne baterie i to go ratuje.
 

mokro111

Well-known member
Rejestracja
Wrz 26, 2017
Postów
216
Buchów
0
Jak trochę aktywności i dobrych opini o capach i fenixach się pojawiło, to mam pytanie do użytkowników Fenixa Mini.
Jak z oszczędnością u was? Komora ma chyba tam max 0.15g, ale ludzie ładują mniej (słyszałem najczęściej 0.1g), ile ładujecie do komory żeby was klepnęło?
 

Marty Mcfly

Jam jest prawda
Rejestracja
Cze 6, 2012
Postów
353
Buchów
1
Jako posiadacz Torcha i Fenixa, uważam, że z Torcha lepszy jest smak pary, co można dodatkowo ulepszać wydłużając szklany ustnik. Natomiast wydajniejszy jest Fenix, wychodzą z niego konkretniejsze buchy, jednak smak jest nieco gorszy. Posiadając materiał odpowiedniej jakości, w przypadku Fenixa, 0.1g w zupełności wystarcza jako jedna porcja. Dodatkowym plusem Fenixa jest to, że nie trzeba komory ładować do pełna, co pozwala również na mikrodozowanie.
 

Bobby 6ixKiller

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Kwi 2, 2011
Postów
571
Buchów
9
Odnośnie tematu watku moge sie pochwalić posiadaniem wapka xmax vital kosztuje nie wiele bo cos ok 260 zl ale jako mój pierwszy wapek w pełni mnie satysfakcjonuje a co do planów to zamierzam kupic sobie xvape fog ze względu na fajny wyglad i malutka komórkę nie posiada wyświetlacza ani plynnej regulacji temp ale po 2 latach urzytkowanie vitala, ktory posiada obie funkcje stwierdzam ze i tak urzywa sie max 3 ustawien temp wiec tak naprawdę wyświetlacz nie jest az tak potrzebny a fog wnkoskujac po recenzjach nadrabia jakością pary i smakiem. Bo susz ogrzewany jest w komoze a dodatkowa ciepłym powietrzem przy zasysaniu.
 

Mr. kasztan

Well-known member
Rejestracja
Gru 21, 2018
Postów
123
Buchów
0
Jako użytkownik Foga mogę Ci śmiało go polecić, komora mała 0,1g ale 0,2g też wejdzie. Smak dobry, para gęsta i czasami umie poddusić<rotfl>. Pięcio stopniowa regulacja temp w zupełności wystarcza.
Wady foga to: szybko zapychający się sokami ustnik i siteczko, ale tak wada to nie wada <joint> , a z to co mi przeszkadzało najbardziej w Fogu to szybko nagrzewający się ustnik. Co da się rozwiązać robiąc 1 podgrzanie na 180-200C potem dajesz mu czas na ostygnięcie i drugie podgrzanie na 220C.
Jednak po zakupie Mighty Fog poszedł w zapomnienie i używam go tylko wtedy kiedy potrzebuję czegoś małego, poręcznego <peace>
 

delavega

Administrator
Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Kwi 17, 2015
Postów
7,230
Rozwiązań
1
Buchów
15,894
Odznaki
4
Ten ustnik co masz przy mighty to jest od plenty? Odczuwalna różnic względem oryginalnej jednostki chłodzącej i ustnika?
Jak z wygląda czyszczenie tego?
 

Bobby 6ixKiller

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Kwi 2, 2011
Postów
571
Buchów
9
wady foga to: szybko zapychający się sokami ustnik i siteczko, ale tak wada to nie wada <joint> , a z to co mi przeszkadzało najbardziej w Fogu to szybko nagrzewający się ustnik. Co da się rozwiązać robiąc 1 podgrzanie na 180-200C potem dajesz mu czas na ostygnięcie i drugie podgrzanie na 220C.

Moze Cie zdziwię ale kupuje foga również ze względu na to " zapychajace" sie siteczko- jest takie same jak w vitalu. Wiesz co robie kiedy sie zapcha? Wyciagam- roluje tak zeby dość ciasno weszlo do komory i wapuje ekstrakty które osadzily sie na siteczku. Siteczko czyste morda za***ana same zalety

Co do ustnika to cieszę sie ze jest ceramiczny. Bo w vitalu plastik. Tez biorę sobie taki ustniczek obklejony od środka wkładam do kielona zalewam spyrolem a potem chlup szocika. Faza nieziemska zwłaszcza na pusty żołądek. Polecam

Z robieniem haszu tez sie juz nie pie***le taki konkretny trym świetnie radzi sobie w wapku, baczki sie kuringuja a ja wapuje sobie tryma jakosc pary i smak są zadowalające. Wapek fajna sprawa ogólnie nie pale juz wogole chyba ze musze
 
Ostatnia edycja:

Mr. kasztan

Well-known member
Rejestracja
Gru 21, 2018
Postów
123
Buchów
0
Tak. Mighty jest połączony z ustnikiem przejściówką do bonga ( dokupioną razem z mighty ). Jeszcze szklany ustnik muszę dokupić bo jakoś mi przeszkadza ten plastik w gębie :crazy:
Dużej różnicy nie ma pomiędzy tymi dwoma ustnikami. Wydaje mi się że poprzez ustnik od Plenty para jest jeszcze bardziej delikatna <coolpalacz> , ale tak w sumie to fajnie pobawić się wapkami i powapować na różne sposoby.
Jak bongo dorwe to Plentiego:zombi: podłączę pod bongo, już wapując normalnie planty mnie krztusi masakrycznie ( a czytałem że waporyzacja jest zdrowa na płuca<rotfl>). To przez bongo pozamiata totalnie :bongo4:

PS: jeszcze tego nie czyściłem, mam nadzieję że ta rurka od plenty nie zapcha się za szybko.
 

spor

Heeeeeee
Weteran
Rejestracja
Cze 10, 2017
Postów
2,079
Buchów
5,503
Odznaki
3
Wreszcie go mam, zaraz test!

 

delavega

Administrator
Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Kwi 17, 2015
Postów
7,230
Rozwiązań
1
Buchów
15,894
Odznaki
4
Jeśli sam korzystam i tak licząc średnio 1 a czasem 2 komory dziennie to tydzień - półtora.

A Tobie w Craftym?
 

Egnos

Member
Rejestracja
Cze 28, 2019
Postów
5
Buchów
0
Ostatnio przyszedł mi ald amaze wow, tanioszka. Miałem okazje testować fenix mini i wow niczym nie odstaje, a może nawet jest lepszy. Nie spala zioła, wystarcza na 8-9 sejsi po 2,5 min.
 

#

Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Maj 30, 2009
Postów
15,224
Rozwiązań
1
Buchów
16,366
Odznaki
1
A Tobie w Craftym?

2 komory i trza ładować czyli de facto codziennie przed użyciem. Kurde może mam jakąś z***aną, bo to aż dziwne, podbiję do ich obsługi klienta jutro i podpytam.
 

#

Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Maj 30, 2009
Postów
15,224
Rozwiązań
1
Buchów
16,366
Odznaki
1
"A fully charged CRAFTY should be able to vaporize 3 to 4 filling chamber of herbs which corresponds to 30 to 35min of permanent operation."

Lipa w ch*j, ale pogooglalem troche i ciagle Mighty/Crafty wygrywaja w rankingach, nic lepszego jeszcze nie wyszlo. Mighty dluzsza bateria, ale w kieszen wsadzic i wyjsc z domu to zart przy tym rozmiarze.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół